PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czy ten jaślanin startujący do KRS to nie jest przypadkiem synem byłej prezes sądu rejonowego w Jaśle? Jak to jednak blisko pada jabłko od jabłoni... ;)
abgb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 6 lutego 2012, 11:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: abgb »

Sun Tzu pisze:Taaak... Czy ten jaślanin startujący do KRS to nie jest przypadkiem synem byłej prezes sądu rejonowego w Jaśle? Jak to jednak blisko pada jabłko od jabłoni... ;)
Tutaj nie ma żadnego przypadku... Takie są fakty. Zresztą cały ten szum z nowelizacją ustawy o IPN też nie jest przypadkiem. Przecież projekt jest projektem poselskim PIS złożonym w Sejmie w dniu 06.07.2016 r.! I nagle teraz wyciągnięty z "zamrażarki". http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/Przebi ... xsp?nr=771
Przecież schemat działania jest analogiczny jak w przypadku wielu ustaw procedowanych chybcikiem ...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pan Duda jak Wałęsa; za a nawet przeciw. A tutak trochę informacji dotyczących magicznego efektu 500+ https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 97714.html
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To celem Programu Rodzina 500+ było zwiększenie zatrudnienia kobiet? To znowu mnie ta Rafalska okłamała! Bo mówiła, że celem jest ograniczenie ubóstwa, poprawa jakości życia i zwiększenie liczby urodzeń (według informacji GUS po raz pierwszy od 2011 roku wzrosła liczba ludności Polski)... Aaa... dopuszczam jeszcze taką opcję, że pani dragoness - powszechnie znana na tym foum fanka Programu Rodzina 500+ - niewiele rozumie ;)
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

-No to poleci..
- Rafalska ?
-Prezes GUS...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze:Taaak... To celem Programu Rodzina 500+ było zwiększenie zatrudnienia kobiet? To znowu mnie ta Rafalska okłamała! Bo mówiła, że celem jest ograniczenie ubóstwa, poprawa jakości życia i zwiększenie liczby urodzeń (według informacji GUS po raz pierwszy od 2011 roku wzrosła liczba ludności Polski)... Aaa... dopuszczam jeszcze taką opcję, że pani dragoness - powszechnie znana na tym foum fanka Programu Rodzina 500+ - niewiele rozumie ;)
Mam nadzieję Panie Sun Tzu, że PiS będzie potem dopłacał do ich głodowych emerytur bo przepracowanych okresów składkowych będzie malutko.... A, zapomniałem, to nie będzie już problemu PiS.....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... To celem Programu Rodzina 500+ było zwiększenie zatrudnienia kobiet? To znowu mnie ta Rafalska okłamała! Bo mówiła, że celem jest ograniczenie ubóstwa, poprawa jakości życia i zwiększenie liczby urodzeń (według informacji GUS po raz pierwszy od 2011 roku wzrosła liczba ludności Polski)... Aaa... dopuszczam jeszcze taką opcję, że pani dragoness - powszechnie znana na tym foum fanka Programu Rodzina 500+ - niewiele rozumie ;)
Przeczytaj, człowieku, calość, potem się podniecaj na widok mojego nicka, dobrze? Co do wzrostu liczby ludności https://wiadomosci.wp.pl/coraz-wiecej-p ... 178166913a Oczywiście zaraz przeczytam, że to celowe działanie rządu, by przyszłym emerytom żyło się lepiej :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wow! To Program Rodzina 500+ ma wpływ nawet na umieralność? :szok: A na ASF też?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Wow! To Program Rodzina 500+ ma wpływ nawet na umieralność? :szok: A na ASF też?
Biedactwo, demencja zaczyna dopadać.... chyba że pranie mózgu takie skuteczne.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... A tak konkretnie to o co Tobie chodzi?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Hmm... A tak konkretnie to o co Tobie chodzi?
O to, że jesteś tak zafiksowany, że przestałeś czytać artykuły ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3965
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Pan Duda jak Wałęsa; za a nawet przeciw. A tutak trochę informacji dotyczących magicznego efektu 500+ https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 97714.html


Pan Duda jak Wałęsa; za a nawet przeciw.
pełna zgoda :)
a Ty dragoness jak byś się zachowała?
A tutak trochę informacji dotyczących magicznego efektu 500+ https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 397714.htm
magiczny efekt? dlaczego?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Wprawdzie wiem, że "nauczyciel" i "myślenie" to oksymoron, ale nigdy nie przestaje mnie to zadziwiać... "Analityk" o poziomie wiedzy ucznia II klasy liceum ekonomicznego w Jaśle pisze "artykuł" a wszelkiego rodzaju intelektualna lemingoza rozpoczyna rytualne ajwaj: o jakie straszne dzieją się rzeczy, bo aktywnych zawodowo jest tylko 69,7% rodzin, które otrzymują 500+ na jedno dziecko! 30% rodzin mających 1 dziecko żyje za 16,67 zł dziennie! Niesamowita sprawa! Ale prawdziwą miarą sukcesu jest te 11% rodzin z 1 dzieckiem, które są nieaktywne zawodowo i żyją! To jest dopiero naprawdę sukces: żyć z niczego! Bo w porównaniu z tymi, którzy utrzymują 3-osobową rodzinę z niczego, to ci co utrzymują 3-osobową rodzinę za 16,67 zł dziennie to prawdziwi utracjusze!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Cóż... dlaczego po egomaniaku nie mogę spodziewać się innego postu? Jakiż musisz być samotny, skoro według ciebie wszyscy dookoła to głupki, zwłaszcza jak ośmielą się naruszyć twój światopogląd. Przerażające, że możesz się realizować jedynie na lokalnym forum, zamiast brylować na polityczno-ekonomicznych salonach. I owszem, wspaniały to program, tylko dla kogo? Dla rodziny, do ktorej nie zalicza się uczciwie pracujących samotnych rodziców https://wiadomosci.wp.pl/spada-liczba-o ... 722665601a Panie grzeh, po prostu podpisałabym i już, albo nie. Bez kombinowania i przenoszenia odpowiedzialności.
ODPOWIEDZ