PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Taa, a przypomnijcie mi kto niedawno chciał strzelać do łosi....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Joziiiiin pisze:Taa, a przypomnijcie mi kto niedawno chciał strzelać do łosi....
Wymieniłam te działania, które uważam za dobre. Aha, nie wymieniłam reformy edukacji, bo jeszcze nie wiem, co z niej wyjdzie, natomiast likwidacja gimnazjów mi się podoba.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

To było do naszego miłośnika PiSu z emigracji :hyhy:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Joziiiiin pisze:Taa, a przypomnijcie mi kto niedawno chciał strzelać do łosi....
z łosiami to rzeczywiście nie tego..... Tyle, że w każdych elitach znajdą się amatorzy myślistwa. Nie ulega wătpliwości, że łoś, który zginie od strzału jest wyrzutem dla myśliwych, którzy zabijajâ dla sportu, ale też gehenna, którâ przeżywają zwierzęta trafiajăce na grilla, jest nie do porównania. Miałem okazję, a właściwie nieprzyjemność widzieć od środka, jak to wyglâda i powiem krótko - to co się dzieje w uboju przemysłowym, stawia pod znakiem zapytania nasze człowieczeństwo.
Ps.
Nie jestem miłośnikem PISu Joziin. Jestem ideologicznie
po stronie PISu, a to różnica. Ja nie obrażam ludzi z powodu polityki, ale stoję twardo po stronie kobserwatywnej prawicy. Od dziecka. Zupełnie nie rozumiem tej nienawiści ze strony miłośników PO, Nowoczesnej itd. Mam z nimi do czynienia również w rodzinie i wiem jak jest. Mając kobserwatywne poglądy, unikam głupich dyskusji, ograniczających suę do wyzwisk pod adresem czyjegoś wzrostu, kota itp. Polityka to idea, nie nazwisko, wzrost, uzębienie.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

No to kiedy wracasz ????

PiS i prawica......buhahahahahah... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

PiS jest "konserwatywne" jedynie moralnie. Pod każdym innym względem to komuna. A tu coś o naszej "dyplomacji" https://opinie.wp.pl/jakub-majmurek-pis ... 897462913a Zabawne, że p. Waszczykowski pokrzykuje na Ukrainę, a rząd pompuje w nich bez opamiętania pieniądze. Na złość Rosji. A "sojusznicy"? Tym razem za oceanem. Polecam książkę Miłoszewskiego "Inwazja". Bo tak to się może skończyć.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Przecież PiS , według naszego patrioty na emigracji bez chęci powrotu, zmienia Polskę na lepsze !!! A my się tylko czepiamy....
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:PiS jest "konserwatywne" jedynie moralnie. Pod każdym innym względem to komuna. A tu coś o naszej "dyplomacji" https://opinie.wp.pl/jakub-majmurek-pis ... 897462913a Zabawne, że p. Waszczykowski pokrzykuje na Ukrainę, a rząd pompuje w nich bez opamiętania pieniądze. Na złość Rosji. A "sojusznicy"? Tym razem za oceanem. Polecam książkę Miłoszewskiego "Inwazja". Bo tak to się może skończyć.
I o taki konserwatyzm mi chodzi. Z tą komuną to taki skrót myślowy, bo jako argument nie da się obronić. Wie Pani o tym. Co do Ukrainy i Rosji. Przyznaję rację. Nawet głupota poprzednich rządów, nie usprawiedliwia psu
cia stosunków z Rosją. Rozumiem ten sentyment wobec Ukrainy, jako próbę kontynuacji myśli Piłsudskiego, której orędownikiem był ś.p. Prezydent Kaczyński. Jednak tu się z nimi nie zgadzam. Rosja to wielki kraj, dość konserwatywny i mądry i przyjazny nam naród. Propagandę antyrosyjską, szkodliwą dla Polski uprawiają w Polsce prawie wszyscy. A ja czytam Idiotę w oryginale, bo to mój kolejny język i dobrze mi z tym.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Z tą komuną to taki skrót myślowy, bo jako argument nie da się obronić. Wie Pani o tym.
Chyba nie pamięta Pan czasów komuny, skoro tak pisze.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

No tak. Pamiętam, że jak tzw. komuna się skończyła, kupiłem kilogram bananów, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście smaczniejsze od kukurydzy. Kiepska propaganda w stylu GW.
Agni91
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 listopada 2017, 16:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Agni91 »

Niestety przyszło mi żyć w takich czasach, że jak mówią coś w TV czy radiu o obecnej władzy muszę wyłączać, żeby się nie denerwować
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:No tak. Pamiętam, że jak tzw. komuna się skończyła, kupiłem kilogram bananów, żeby sprawdzić, czy rzeczywiście smaczniejsze od kukurydzy. Kiepska propaganda w stylu GW.
Pan sam te bzdury wypisuje, czy ktoś się pod pana podszywa? A może komuna to opowieści rodziców, czy dziadków?
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Ot taka mała wpadka pseudo dziennikarzyny z TVPropaganda :)))

http://memnews.pl/img/36948/tvp-na-zywo ... -zydostwo/
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 383
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: kapustajestpusta »

Hahaha Szedł żeby Dudę odsunąć od władzy !!!
A sam głosował na Żydowską pierwszą damę !!!
Obłuda pseudonarodowców, Polska dla Polaków a głosuję aby koszerna była u szczytu władzy :super:
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Oni już się pogubili..... :padam:
ODPOWIEDZ