PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Jak juz kiedys wspomnialem,PIS ma ideowych zwolennikow, kierujacych sie zasadami. Ma tez fanatycznych, bezideowych przeciwnikow, kierujacych sie fizjologia.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:Wiesz, straciłem ochotę na jakąkolwiek dyskusję z tobą...
Bo nie podzielam twej apoteozy łajdactwa ???
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

człowiek z lasu pisze:Jak juz kiedys wspomnialem,PIS ma ideowych zwolennikow, kierujacych sie zasadami. Ma tez fanatycznych, bezideowych przeciwnikow, kierujacych sie fizjologia.
Przytłacza mnie głębia twoich "mondrości".....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Ależ oczywiście, że stan wyjątkowy wprowadza się tylko po to, by prawa obywatelskie podnieść na wyższy poziom! W Polsce przed kilkudziesięciu laty, dla zwiększenia demokracji to gen. Jaruzelski wprowadził nawet stan wojenny. Ty Mosznicki jesteś nawet głupszy niż domniemywałem...
Tak, wprowadził stan wojenny, a wcześniej i zaraz potem to była demokracja, jak teraz we Francji. Po co Ty sobie to robisz?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:Jak juz kiedys wspomnialem,PIS ma ideowych zwolennikow, kierujacych sie zasadami.
Zasadą nieposzanowania prawa, niszczenia przyrody, ograniczania wolności twórców tam, gdzie nie jest zagrożone niczyje życie ani zdrowie, pobłażania nacjonalistom...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Oglądam właśnie ten cyrk na komsji ... poseł Suski aktualnie jest niekwestionowanym liderem konkursu na największego pisowskiego idiotę :ok:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Mosznicki pisze:
Sun Tzu pisze:Ależ oczywiście, że stan wyjątkowy wprowadza się tylko po to, by prawa obywatelskie podnieść na wyższy poziom! W Polsce przed kilkudziesięciu laty, dla zwiększenia demokracji to gen. Jaruzelski wprowadził nawet stan wojenny. Ty Mosznicki jesteś nawet głupszy niż domniemywałem...
Tak, wprowadził stan wojenny, a wcześniej i zaraz potem to była demokracja, jak teraz we Francji. Po co Ty sobie to robisz?
Mosznicki! Jak ty mi swoją wiedzą o najnowszej historii Polski zaimponowałeś! :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

A więc we Francji demokracja nie działa? A może we Francji jest komuna?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aresztowania ludzi po nocach czy zabranianie im publicznego manifestowania swoich poglądów to dowód na demokrację??? Gdyby w Polsce za rządów PiS-u można było aresztować ludzi nocą czy zabraniać im publicznego manifestowania swoich poglądów to nazwałbyś to - wzorem swoich europejskich idoli - komunizmem czy faszyzmem? To możesz użyć takiego samego określenia wobec Francji...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

A wzywanie ludzie na komendy w czasie planowanych manifestacji to jakbyś nazwał pisowski hipokryto ????
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Aresztowania ludzi po nocach czy zabranianie im publicznego manifestowania swoich poglądów to dowód na demokrację??? Gdyby w Polsce za rządów PiS-u można było aresztować ludzi nocą czy zabraniać im publicznego manifestowania swoich poglądów to nazwałbyś to - wzorem swoich europejskich idoli - komunizmem czy faszyzmem? To możesz użyć takiego samego określenia wobec Francji...
Nie bądź gołosłowny i podaj przykłady. Tylko niech to nie będą nagle aresztowania podejrzanych o terroryzm albo zakaz manifestowania poglądów antydemoratycznych, np. nawoływania do nienawiści i przemocy. A zresztą to pisowska percepcja demokracji - argumentacja, że skoro (jeszcze wciąż?) wolno wyjść na ulicę, to już wystarczy. Otóż nie wystarczy i nie samo to o demokracji świadczy.

Jeszcze Polska nie zginęła!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wiem, wiem... Najważniejszym, a wręcz jedynym wyznacznikiem, demokracji jest legalizacja małżeństw jednopłciowych, dlatego Polska była i jest państwem antydemokratycznym! Tylko za władzy koalicji PO-PSL to było mniej widoczne, bo Unia Europejska nas kochała a teraz nas nie kocha. O przyczynach braku miłości ze strony UE dla naszego Państwa nie będę dyskutował. Przynajmniej z tobą...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

To dlatego biedaku nadal jesteś stanu wolnego.....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Towarzysz przewodniczący przyłapany na krętactwie :)

http://memnews.pl/img/31223/dowod-ze-pa ... rachowany/
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Wiem, wiem... Najważniejszym, a wręcz jedynym wyznacznikiem, demokracji jest legalizacja małżeństw jednopłciowych, dlatego Polska była i jest państwem antydemokratycznym! Tylko za władzy koalicji PO-PSL to było mniej widoczne, bo Unia Europejska nas kochała a teraz nas nie kocha. O przyczynach braku miłości ze strony UE dla naszego Państwa nie będę dyskutował. Przynajmniej z tobą...
Nie krępuj się i podaj te przykłady, o które prosiłem. Raz-dwa!
ODPOWIEDZ