PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Mundek po zrobieniu laski Kaczorowi:
https://www.youtube.com/watch?v=HbXCkXJ5w9Y

:rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Humor sie radykalizuje. Jak to dobrze, ze juz niedlugo swieta i wszyscy znowu podadza sobie dlonie i kopyta.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

ta, i nawet ty przemówisz ludzkim głosem....
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wujek_garfield »

człowiek z lasu pisze:Humor sie radykalizuje. Jak to dobrze, ze juz niedlugo swieta i wszyscy znowu podadza sobie dlonie i kopyta.
W obecnej sytuacji to równie dobrze może się okazać,że będziemy mieć drugą Ukrainę. Majdan już "opozycja" prozachodnia stawia,teraz wystarczy że debile z PiS "władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy",snajperzy od Sorosa odstrzelą kilku demonstrantów i zwalą na Policję tak samo, jak to zrobili snajperzy prozachodni na Ukrainie...

PiS naruszając konstytucję i tak ostro idąc na konfrontację od wygrania wyborów zdradza Polskę i buduje podwaliny wojny domowej albo zaboru Polski. Tym bardziej,że mimo inicjatywy posłów Kukiza ustawa 1066 (O "bratniej pomocy") NADAL nie została zniesiona !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS: pojawiają się doniesienia,że w Syrii złapali 14 oficerów pracujących dla rebeliantów.Wśród nich są wg. nich Amerykanin i Izraelczyk,więc jakby co, to Ruskiej wizyty też można się spodziewać.
Ostatnio zmieniony 18 grudnia 2016, 09:23 przez wujek_garfield, łącznie zmieniany 1 raz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Taki odlot to po wódce czy po syntetykach?
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wujek_garfield »

Nie sądź po sobie, pisowski żłobie !
-------------------------------------------------
Aha... I właśnie czytam,że ten Jankes,którego rzekomo w Syrii złapali miał nazwisko "Winer" :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aaaa... Czyli jednak wódka... A słyszysz już jak biegają białe myszki?
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wujek_garfield »

To jest meritum:
wujek_garfield pisze:
człowiek z lasu pisze:Humor sie radykalizuje. Jak to dobrze, ze juz niedlugo swieta i wszyscy znowu podadza sobie dlonie i kopyta.
W obecnej sytuacji to równie dobrze może się okazać,że będziemy mieć drugą Ukrainę. Majdan już "opozycja" prozachodnia stawia,teraz wystarczy że debile z PiS "władzy raz zdobytej nie oddadzą nigdy",snajperzy od Sorosa odstrzelą kilku demonstrantów i zwalą na Policję tak samo, jak to zrobili snajperzy prozachodni na Ukrainie...

PiS naruszając konstytucję i tak ostro idąc na konfrontację od wygrania wyborów zdradza Polskę i buduje podwaliny wojny domowej albo zaboru Polski. Tym bardziej,że mimo inicjatywy posłów Kukiza ustawa 1066 (O "bratniej pomocy") NADAL nie została zniesiona !
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PS: pojawiają się doniesienia,że w Syrii złapali 14 oficerów pracujących dla rebeliantów.Wśród nich są wg. nich Amerykanin i Izraelczyk,więc jakby co, to Ruskiej wizyty też można się spodziewać.
A to bezsilny kwik PiSowskiego propagandzisty:
Sun Tzu pisze:Taaak... Taki odlot to po wódce czy po syntetykach?
Sun Tzu pisze:Aaaa... Czyli jednak wódka... A słyszysz już jak biegają białe myszki?
:rotfl:
Na który nadal aktualną odpowiedzią jest:
Nie sądź po sobie, pisowski żłobie !
-------------------------------------------------
Aha... I właśnie czytam,że ten Jankes,którego rzekomo w Syrii złapali miał nazwisko "Winer" :rotfl:
Co mam dodać...? Dodam tylko klasyczne - "skończ waść,wstydu [sobie] oszczędź".
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... I coś jeszcze?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Niedawno pisala Pani, ze prawda nie ma znaczenia, tylko oderwanie PISu od koryta. Teraz Pani chce prawdy. Niech sie Pani zdecyduje, bo po takiej hustawce mozna w depresje wpasc. Dwubiegunowa.
Pan się zaraził od Sun Tzu. Mogę prosić cytacik z tego co pan właśnie napisał?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Przyznam, że jestem troszeczkę zdziwiony... Wczoraj w Sejmie mieliśmy do czynienia z próbą zablokowania prac Sejmu, po to by PiS nie mógł przyjąć ustawy budżetowej i ustawy dezubekizacyjnej, działy się rzeczy, które można porównywać do słynnej nocy, gdy obalano rzad Jana Olszewskiego, a jedna z najbardziej aktywnych (sadząc po liczbie postów to najaktywniejsza) komentatorka tutejszego forum próbuje za wszelką cenę dyskusję skierować na sprawę, która już medialnie przestała żyć wczoraj. Rysiek Petru przez telefon nadaje z ciemnej sali plenarnej Sejmu wprost do TVN-u, żąda przedterminowych wyborów parlamentarnych, demokracja się wali, "żaGieWu" czeka na wybuch wojny domowej a madame dragoness z uporem maniaka dalej o pani Julii Przyłębskiej... Pani magister! Jak się podobało pani magister wczorajsze zachowanie opozycji parlamentarnej w Sejmie?
Rozumiem, że TK to sprawa marginalna, jego "szef" rownież, więc zastanawiające te ataki na Rzeplińskiego :P Co do zachowań (p)osłów obu stron, swoje zdanie wyraziłam, ale powtórzę, bo widać nie dotarło: SZAMBO. Co do "dezubekizacji", fajny pomysł, szkoda, że za późno. I nie do końca, no ale są przecież też "nasi" ubecy i komuchy, których trzeba za wszelką cenę chronić, prawda? Podsumowując; z jednej strony kwik świń oderwanych od koryta, z drugiej chrumkanie tych, ktore się własnie dorwały, jednakowoż to nadal jedynie swinie.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Po mojej prosbie o odpowiedz na pytanie, bardzo proste pytanie, czy w swietle opinii Pana Pikula, Pan Piotrowicz, byl dobrym czy zlym prokutatorem, odpisala Pani, ze chodzi o to by odsunac swinie od koryta. O co wiec chodzi? O prawde?
We Wroclawiu zamkneli kulture, w Warszawie zdeKODowani padaja jak muchy na ulice. Odsuwanie trwa.
Zachodnie media nie udzielily, tym razem, poparcia i jest to niepokojace. Moze znaja juz scenariusz i nie chca byc kojarzone z odpowiedzialnoscia za jego realizacje?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Po mojej prosbie o odpowiedz na pytanie, bardzo proste pytanie, czy w swietle opinii Pana Pikula, Pan Piotrowicz, byl dobrym czy zlym prokutatorem, odpisala Pani, ze chodzi o to by odsunac swinie od koryta. O co wiec chodzi? O prawde?
We Wroclawiu zamkneli kulture, w Warszawie zdeKODowani padaja jak muchy na ulice. Odsuwanie trwa.
Zachodnie media nie udzielily, tym razem, poparcia i jest to niepokojace. Moze znaja juz scenariusz i nie chca byc kojarzone z odpowiedzialnoscia za jego realizacje?
Ach, czyli świniami jest PiS? No to do czegoś dochodzimy. Dla mnie świnią jednak jest każdy, kto patrzy jedynie za wlasnym interesem, bez względu na proweniencję. Zawsze to powtarzałam. I tak, chodzi o prawdę, prawo i sprawiedliwość, czyli zjawiska mało znane politykom. Wszystkim. A co do tego, że wraca stare http://aszdziennik.pl/119045,szydlo-czy ... o-wyszlo,1 i to niestety nie jest dowcip. I owszem, pan Piotrowicz był świetnym prokuratorem, dla komunistycznego rządu, tak jak teraz jest wspaniałym prawnikiem dla rządu obecnego. Historia zatoczyła kolo.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Rozumiem, że TK to sprawa marginalna, jego "szef" rownież, więc zastanawiające te ataki na Rzeplińskiego :P Co do zachowań (p)osłów obu stron, swoje zdanie wyraziłam, ale powtórzę, bo widać nie dotarło: SZAMBO. Co do "dezubekizacji", fajny pomysł, szkoda, że za późno. I nie do końca, no ale są przecież też "nasi" ubecy i komuchy, których trzeba za wszelką cenę chronić, prawda? Podsumowując; z jednej strony kwik świń oderwanych od koryta, z drugiej chrumkanie tych, ktore się własnie dorwały, jednakowoż to nadal jedynie swinie.
Taaak... Określasz ludzi, którzy rządzą naszym krajem (niezależnie od prezentowanych przez nich poglądów politycznych) mianem "świń"? Ty się czasami zastanawiasz nad tym, co piszesz? :szok:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

W zonglerce slowami jest Pani mistrzynia. Tyle, ze na mnie to nie dziala. I nie o wywalczenie zwyciestwa w dyskusji mi chodzi, a o sprawiedliwa ocene postaw ludzkich. Pani to nie interesuje i jest to Pani prawo. Byc nieobiektywna, niesprawiedliwa i fanatycznie surowa wobec jednej strony sporu. Mnie, bardziej interesuje czlowiek niz PIS. Moze dlatego, ze jestem niezalezny od nich wszystkich i nie pobieram pensji z budzetu.
A co do Rzeplinskiego? Co tu duzo mowic. Od ponad roku ten czlowiek jest w centrum uwagi. Nikt jednak nie przeswietla jego zyciorysu. Ciekawe dlaczego.? Lewackie media kreuja bohaterow dla mas, w scisle okreslonych celach.
ODPOWIEDZ