PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Panowie, zaczynacie offtopować :cisza:

Chciałbym przypomnieć, że w tym wątku plujemy na Pi$ lub liżemy im tyłki.......do wyboru ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Jozin, potrafisz zweryfikować to czy kłamałeś, czy nie?

viewtopic.php?f=65&t=9723&p=267575#p267575

a ja bardzo chętnie chciałbym uzyskać od ciebie odpowiedz..
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Ostatnia rzeczą na jaką miałbym ochotę jest zadowolenie pożytecznego pisowskiego trolla... Zapamiętaj to sobie :ok:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

nie wiem dlaczego mnie obrażasz,
ja tylko udowodniłem że znowu kłamiesz
i nie masz zielonego pojęcia o rzeczach które tu wypisujesz

Powinieneś się cieszyć bo ktoś chce z Tobą porozmawiać na argumenty
i być może mielibyśmy szanse (forumowicze) na poszerzenie swej wiedzy.
a tak.. to wychodzi na to że jedyne na co cie stać to rozpowszechnianie idiotyzmów
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

To nie obelga- to diagnoza...

bez odbioru
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

to może jednak porozmawiamy na argumenty i fakty?
potrafisz?

czy może znów za jakiś czas będziesz idiotycznie linkował kłamstwa?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: My Polacy musimy się jeszcze od tych krzewicieli postępu w ramach nowoczesnych lewicowych ideologii w postaci nazizmu i komunizmu jeszcze dużo nauczyć. Ale, że naród nasz jakiś taki zaściankowy, to po prostu do tych prawdziwie nowoczesnych nam jeszcze duuuużo brakuje! I niech tak zostanie... I jeszcze jedno herr Mosznicki... W ubiegłym roku w Kamiennej Górze facet wziął siekierę i zamordował niczemu niewinną dziewczynkę. Był muzułmaninem, nazywał się Samuel Nahmad! I dlatego osobiście nie życzę sobie w mojej Ojczyźnie depresyjnych muzułmanów mordujących dzieci! Dotarło to do twego pustego łba?
Ale depresyjni chrześcijanie już mogą być? Wpisując w wyszukiwarkę słowa "masakra", "siekiera" itp., wyniki w przeważającej mierze wskażą monokulturowych.

Ta mała go pewnie sprowokowała, więc postanowił nie być więcej kuszony. ;) Chrześcijaństwo i islam (a przy tej okazji i judaizm) mają jeden korzeń. No, ale to nie ja tu obstaję za cywilizacją chrześcijańską jako gwarantem czegokolwiek. :D I pewnie trzeba wziąć na celownik bezrobotnych jako kolejną grupę po zdepresjonowanych (niektórzy/niektóre "celownik" potraktowaliby zapewne najchętniej dosłownie).

Już Wy się nie martwcie, towarzyszu, tym zgniłym liberalnym zachodem! Robicie wszystko, by się niedługo znowu w objęciach Matuszki Rasiji znaleźć. Mentalnie nigdy się od niej nie odpępowiliście. A ona tylko czeka, by Was przytulić :D
A "Herr" możecie spokojnie pisać wielką literą- to kwestia poprawnej pisowni, nie szacunku, więc bez obaw :ok:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wiesz... Podejrzewałem wprawdzie, że jesteś idiotą, ale teraz się odezwałeś i mam już pewność!
Ta mała go pewnie sprowokowała, więc postanowił nie być więcej kuszony.
A za ten tekst, gdybym cię spotkał w realnym świecie dałbym ci po prostu w mordę!
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

grzeh pisze:to może jednak porozmawiamy na argumenty i fakty?
potrafisz?

czy może znów za jakiś czas będziesz idiotycznie linkował kłamstwa?
Na argumenty i fakty z Jozinem? :rotfl:
Równie dobrze możesz się położyć na betonie i spróbować z nim gadać:)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Wiesz... Podejrzewałem wprawdzie, że jesteś idiotą, ale teraz się odezwałeś i mam już pewność!
A więc w islamie to norma, a chrześcijaństwie tylko wypadki. Znaczy- najbezpieczniej z ateistami :rotfl:
Ta mała go pewnie sprowokowała, więc postanowił nie być więcej kuszony.
A za ten tekst, gdybym cię spotkał w realnym świecie dałbym ci po prostu w mordę!
O, mamy bojówkarza! ;) Argument siły, zamiast siły argumentu. A o ironii słyszałeś? To odwrotność powagi, z jaką (kulturowy) chrześcijanin Ziemkiewicz powiedział to, co powiedział o wykorzystywaniu kobiet będących pod wpływem alkoholu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Ironia... Podziwiam twoje lewackie poczucie humoru! Przypomina mi się opowieść, jak w jednym z obozów koncentracyjnych esesmani się pobili, bo wszyscy chcieli dopchać się do wizjerów, by móc obejrzeć umieranie żydów w komorze gazowej... Ten sam poziom wrażliwości...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Taaak... Ironia... Podziwiam twoje lewackie poczucie humoru! Przypomina mi się opowieść, jak w jednym z obozów koncentracyjnych esesmani się pobili, bo wszyscy chcieli dopchać się do wizjerów, by móc obejrzeć umieranie żydów w komorze gazowej... Ten sam poziom wrażliwości...
Nie ucz mnie wrażliwości, bo to, co piszesz (oraz inni) pod adresem ludzi, których "winą" jest to, że wyznają islam i muszą uciekać przed fundamentalistycznymi szaleńcami w ich własnych szeregach oraz to, jak się z nich naigrywasz albo z tych, którzy - dla odmiany- starają się pomóc, nie mogąc liczyć na ogarnięte psychozą i narodowym egoizmem państwa tzw. nowej Unii, jest odrażające i stanowi prawdziwy powód do WSTYDU.
A przez identyfikowanie się ze stanowiskiem i wypowiedziami polityków jak ze skrajnej prawicy do esesmanów bliżej Tobie niż mnie. Ale wiadomo- czarne jest białe, a białe jest czarne. "Dobra zmiana" uczy nas tego niemal codziennie.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Mosznicki Ty jesteś chyba jednym z tych od sojowego latte i kawalerki 30m2 w miasteczku Wilanów. Na bank.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: ....
Ta mała go pewnie sprowokowała, więc postanowił nie być więcej kuszony. ;) Chrześcijaństwo i islam (a przy tej okazji i judaizm) mają jeden korzeń. No, ale to nie ja tu obstaję za cywilizacją chrześcijańską jako gwarantem czegokolwiek. :D I pewnie trzeba wziąć na celownik bezrobotnych jako kolejną grupę po zdepresjonowanych (niektórzy/niektóre "celownik" potraktowaliby zapewne najchętniej dosłownie).

....
Mosznicki pisze:To był Sylwester, pewnie zakrapiany szampanem, panie pewnie "prowokowały", więc "kto nigdy nie wykorzystał pijanej kobiety niechaj pierwszy rzuci kamień" (czy jakoś tak).
viewtopic.php?f=110&t=17039&p=257304#p257304


Stan umysłu zielonego bez zmian
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Zarówno zielonego (brunatnego luca) jak i mój. Z tą różnicą, że ja nie muszę się swojego wstydzić, czego nie można powiedzieć o innych, a także -last but not least- ich umiejętności czytania. (Daje głowę, że nie skumałeś tego zdania).
ODPOWIEDZ