PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Magistrze joziiin! Inny zestaw inwektyw... Proszę nie ograniczać swojej wyobraźni...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Cóż... Pierwsza polska encyklopedia powszechna (Nowe Ateny, 1745 r.), autorstwa księdza Benedykta Chmielowskiego, obok definiowania „polityki” w kategoriach rządzenia i władzy, prezentowała „politykę” i „polityczność” w powiązaniu z dobrymi manierami i klasą... Z kolei autor pierwszego Słownika Polskiego, Samuel Linde widział „politykę” podobnie. „Polityczne” było dla niego z jednej strony to, co odnosiło się do sztuki rządzenia państwem, z drugiej jednak strony nie zapominał o funkcjonującym w społeczeństwie polskim, a opisanym u ks. Chmielowskiego rozumieniu „polityki”, w myśl którego człowiek „polityczny” to taki człowiek, który jest kulturalny, postępuje moralnie, godnie i obyczajnie... Ale potem pojawili się - na masową skalę - wszelkiego rodzaju magistrowie... Smutne...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:Taaak... Magistrze joziiin! Inny zestaw inwektyw... Proszę nie ograniczać swojej wyobraźni...
czasem kusi mnie by pojechać tow. Edmundowi durniem lub idiotą, ale to upodabniałoby mnie do polaczków pierwszego sortu, tfu...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

... Ale potem pojawili się - na masową skalę - wszelkiego rodzaju magistrowie...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:... Ale potem pojawili się - na masową skalę - wszelkiego rodzaju magistrowie...
... i inne parchy dobrej zmiany.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: Ot, wydało się... Potomek spalonych, wydanych Niemcom, zatłuczonych kamieniami i pałkami... a jednak cud się stał, co? Nie udało się przebrzydłym Polakom?A może by tak samych siebie przeprosić? http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/ ... niemcami/2
Ot, wydało się. "Prawdziwa Polka"- bez domieszki ("pedagogiki") wstydu.
PS. Niech jeszcze geje i lesbijki przeproszą za swoich w NSDAP. Siebie, rzecz jasna.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Kiedyś magistrze joziiin człowiek zdobywał wiedzę w szkole, a kulturę osobistą wynosił z domu. Były - co oczywista - wyjątki, co to ani kultury osobistej z domu nie wyniosły, ani wiedzy w szkole nie zdobyły... Jestem całkiem zadowolony z faktu, że w twojej osobie udało mi się trafić na taki wyjątek...

p.s.

Mosznicki - mam taką prośbę! Kuzynka nie bardzo wie, gdzie się wybrać na studia. Trochę ma zacięcie pedagogiczne (próbuje np. mnie wychowywać), ale też trochę się wstydzi... Pomyślałem, że ta "pedagogika wstydu" to może być ciekawy kierunek do kształcenia. Na której to uczelni można studiować?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sam się parchu chwalisz, że edukację zakończyłeś na podstawówce....... :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Taaa.. Żydzi naród wybrany, prześladowany, nieskazitelny. Prawda boli, nie? Ja tam mogę zaakceptować, że wśród Polaków były bydlęta, ale żeby wśród Bogu Miłych? W życiu!! :szok:
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wujek_garfield »

Mosznicki pisze: PS. Niech jeszcze geje i lesbijki przeproszą za swoich w NSDAP. Siebie, rzecz jasna.
No tak,bo to naziści wg. nowomodnej lewackiej propagandy mordowali tylko żydów i homoseksualistów.W żadnym zaś razie nie mordowali Polaków czy (w tym temacie, to mnie etatowi PiSowcy chyba za to zjedzą,ale trudno) jeńców z Armii Czerwonej.
Dragoness pisze:Taaa.. Żydzi naród wybrany, prześladowany, nieskazitelny.

A nie przyszło Pani do głowy,że to może jakaś internetowa bojówka od propagandy ? Ruscy mają Olgino, PiS i PO mają swoją młodzieżówkę,nawet taki Korwin - to Izrael by nie miał ? Pan "Mosznicki" zachowuje się jak pierwszej wody syjonista chowu "krytyki politycznej" :rotfl:
Sun Tzu pisze:Wystarczyło rzucić jeden całkiem mało istotny temat i poszło. Można zmienić konstytucję i nikt nie zwróci uwagi - bo znakomita większość będzie się zajmować ewentualną podwyżką dla Pierwszej Damy... Zabawne!
A co w tym zabawnego ? Większość to niestety idioci i nie trzeba być Korwinem by to zauważyć. Jak ktoś ma wątpliwości, to wyniki wyborów też coś wskazują.Nawet jeśli uważasz wyborców PiS za bardzo mądrych,to i tak pozostaje kwestia tych, którzy głosowali na "Nowoczesną" czy PO. Mam zresztą wrażenie,że i część parlamentarzystów jest równie problematyczna.I nie zależy to od partii.
igom pisze:Ja w politykę wolę się nie bawić, bo to tylko psuje nerwy.
Fakt,że od nas maluczkich niewiele zależy.Fakt jest też taki,że możesz nie interesować się "polityką" - problem jest w tym,że ona i tak interesuje się TOBĄ. Jak powiedział Mark Twain:
Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Kultura pisowska której hołduje tow. Edmund Sru Tfu....

Obrazek
z sieci...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

My tu gadu-gadu, trybunał-srybunał, fucki-sraki a tymczasem, po cichutku.....

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-w ... ych/46k4b5

czyli powrót parówki i puszki.....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Chodzi o tę komisję, która sprawę "słynnego" lądowania kapitana T. Wrony na Okęciu wyjaśniała przez 3 lata mając pod ręką samolot, a sprawę katastrofy w Smoleńsku "wyjaśniła" w ciągu 14 miesięcy (bez dostępu do wraku samolotu, "czarnych skrzynek", itp.)? Chcesz jeszcze coś dodać?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Nie każdy potrafi przepisać ruski raport. Im się udało:)
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Już się nie mogę doczekać tego zespołu ekspertów: historyka, politologa, koleżanki mamusi itp...... :hyhy:
ODPOWIEDZ