PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Plosę pani, plosę pani... Ja go nie lubie! Ale co mnie to Jasiu obchodzi? Bo ja się plosę pani chciałem pochwalić, by całe nase psedskole o tym wiedziało!
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Dokładnie tak parchu :) :ok:

Niech wie, że mam w doopie jego odszczekiwania ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Sugerowałbym popracowanie nad poziomem używanych inwektyw magistrze joziiin, bo są takie powtarzalne...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Pani Dragoness, serdecznie współczuję takiego szefa......

http://natemat.pl/185117,zalewska-poply ... -polacy?fb

I żeby nie było, że lisi ściek - oglądałem tą żenującą dyskusję......
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Joziiiin pisze:Pani Dragoness, serdecznie współczuję takiego szefa......

http://natemat.pl/185117,zalewska-poply ... -polacy?fb

I żeby nie było, że lisi ściek - oglądałem tą żenującą dyskusję......
Co do Jedwabnego, setki łusek ze schmeisserów dookoła stodoły akurat nie do końca dowodzą tezy p. Grossa, ale prace archeologiczne szybciutko przerwano, Co do Smoleńska, to prawdy nie znamy i obawiam się, długo nie poznamy. Znajomość języka polskiego u prominentów wszelakich i używanie słów dziwnych to żenada. Reasumując, przetrwałam wielu ministrów, przetrwam i tego. Byleby poprawił stan polskiej edukacji. A o śmoleńsku, Jedwabnem, Banderze i innych rzeczach po prostu opowiem wnukowi w domu. To już taka nasza polska tradycja.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Obrazek
z sieci...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:A o śmoleńsku, Jedwabnem, Banderze i innych rzeczach po prostu opowiem wnukowi w domu. To już taka nasza polska tradycja.
Tak myślałem. Tradycja, jakiej wiele w wielu polskich domach, niestety. A jako nauczyciel może pani jeszcze uruchomić komplety; w końcu w oficjalnym obiegu to wiadomo- "poprawność polityczna". ;)

Co do pani minister edukacji- czy za rządów PiS zmieni się także coś w matematyce i prostokąt zacznie znaczyć kwadrat?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:
dragoness pisze:A o śmoleńsku, Jedwabnem, Banderze i innych rzeczach po prostu opowiem wnukowi w domu. To już taka nasza polska tradycja.
Tak myślałem. Tradycja, jakiej wiele w wielu polskich domach, niestety. A jako nauczyciel może pani jeszcze uruchomić komplety; w końcu w oficjalnym obiegu to wiadomo- "poprawność polityczna". ;)

Co do pani minister edukacji- czy za rządów PiS zmieni się także coś w matematyce i prostokąt zacznie znaczyć kwadrat?
A pan pisze, bo ma coś do powiedzenia, czy po to, aby pisać? A co, pan wierzy we wszystko, co napiszą w podręcznikach? Sądząc z wypowiedzi, jest więc pan w takim wieku, zeby wierzyć, że za Katyń odpowiedzialni są Niemcy, a Związek Radziecki naszym przyjacielem największym. Jakie to smutne, gdy nie ma kto uświadomić.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:
Mosznicki pisze:
dragoness pisze:A o śmoleńsku, Jedwabnem, Banderze i innych rzeczach po prostu opowiem wnukowi w domu. To już taka nasza polska tradycja.
Tak myślałem. Tradycja, jakiej wiele w wielu polskich domach, niestety. A jako nauczyciel może pani jeszcze uruchomić komplety; w końcu w oficjalnym obiegu to wiadomo- "poprawność polityczna". ;)

Co do pani minister edukacji- czy za rządów PiS zmieni się także coś w matematyce i prostokąt zacznie znaczyć kwadrat?
A pan pisze, bo ma coś do powiedzenia, czy po to, aby pisać? A co, pan wierzy we wszystko, co napiszą w podręcznikach? Sądząc z wypowiedzi, jest więc pan w takim wieku, zeby wierzyć, że za Katyń odpowiedzialni są Niemcy, a Związek Radziecki naszym przyjacielem największym. Jakie to smutne, gdy nie ma kto uświadomić.
A za Kielce prowokacja - była kiedyś taka narodowość. :rotfl:
Doprawdy nie wiem, jakby Pani to zniosła, gdyby przyszło się Pani urodzić Niemką. To by się dopiero trzeba było nagimnastykować.
P.S. Nie myślała Pani nad napisaniem podręcznika do historii? :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

http://dzieje.pl/aktualnosci/prof-marci ... prowokacja ale też wytłumaczono, jaki "sort" Polaków wziął w nim udział. I dlatego edukacja jest niezbędna. Jeśli nie w szkole, to w domu. A gdybym urodziła się Niemką? Cóż, byłabym pewnie dumna z Bismarcka, bo z Hitlera raczej nie. Czy ja dobrze rozumiem, Pan wierzy, że Katyń ro robota Niemców? Hmm... jest gorzej niż myślałam.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:http://dzieje.pl/aktualnosci/prof-marci ... prowokacja ale też wytłumaczono, jaki "sort" Polaków wziął w nim udział. I dlatego edukacja jest niezbędna. Jeśli nie w szkole, to w domu. A gdybym urodziła się Niemką? Cóż, byłabym pewnie dumna z Bismarcka, bo z Hitlera raczej nie. Czy ja dobrze rozumiem, Pan wierzy, że Katyń ro robota Niemców? Hmm... jest gorzej niż myślałam.
Nawet gdyby, to status społeczny nie decyduje o przynależności narodowej. No, chyba że znów coś się zmieniło. W sumie o "sorcie" to z ust najjaśniejszego usłyszeliśmy, więc bym się nie zdziwił. :rotfl:
Edukacja- owszem. Byle niezakłamana, bo inaczej to dezinformacja.
Gdyby była Pani Rosjanką, to pewnie wierzyłaby Pani, że Niemcy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nie status społeczny, intelektualny. Aha i nie czuję się odpowiedzialna za Jedwabne, za Kielce, czy za ostatne ekscesy kiboli na ul. Puszkina. Nie będę nikogo przepraszać. Jeżeli Rosjanie wierzą w wersje podane w ich podręcznikach... cóż, ich problem.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Mistrz Bareja doczekał się godnych następców....

http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... do-powodzi
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Pan się nie przejmuje magistrze joziiin, że pan nic nie rozumie. Nikt pana o rozumienie czegokolwiek przecież nawet nie podejrzewa...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Grunt towarzyszu Edmundzie, że wy wicie-rozumicie..... ;)
ODPOWIEDZ