PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:A odpowiedzi jak nie ma, tak nie ma....
jeśli do mnie to było
to na której stronie było pytanie?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Janecki o ujawnieniu przez wPolityce.pl orzeczenia TK: "Zdecydowaliśmy się to opublikować, bo uznaliśmy, że funkcjonuje granda"
http://wpolityce.pl/polityka/284683-jan ... uje-granda

moim zdaniem mogli to opublikować na jakimś "bananowym portalu"
tak aby nikt tego nie skojarzył. i ujawnić dopiero po oficjalnym 'orzeczeniu TK'

Tyle tylko że być może od razu to rozpatrywano i wybrano że najlepszym wyjściem jest opublikowanie 'jawne' (?)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

grzeh pisze:Janecki o ujawnieniu przez wPolityce.pl orzeczenia TK: "Zdecydowaliśmy się to opublikować, bo uznaliśmy, że funkcjonuje granda"
http://wpolityce.pl/polityka/284683-jan ... uje-granda

moim zdaniem mogli to opublikować na jakimś "bananowym portalu"
tak aby nikt tego nie skojarzył. i ujawnić dopiero po oficjalnym 'orzeczeniu TK'
Opublikowanie tego wcześniej było potrzebne rządowi natychmiast, by przykryć jego porażkę. W ogóle... całkiem przypadkiem coś takiego opublikował portal finansowany przez PiS... przecież to na kilometr śmierdzi :rotfl:
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Bogdan, przecież to jest na pewno przypadkowy przypadek, taki sam, jak ten gdy wyciekł projekt opini Komisji Weneckiej, który najpierw trafił na biurko w MSZ... :hyhy:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

antykieckowy pisze:
grzeh pisze:Janecki o ujawnieniu przez wPolityce.pl orzeczenia TK: "Zdecydowaliśmy się to opublikować, bo uznaliśmy, że funkcjonuje granda"
http://wpolityce.pl/polityka/284683-jan ... uje-granda

moim zdaniem mogli to opublikować na jakimś "bananowym portalu"
tak aby nikt tego nie skojarzył. i ujawnić dopiero po oficjalnym 'orzeczeniu TK'
Opublikowanie tego wcześniej było potrzebne rządowi natychmiast, by przykryć jego porażkę. W ogóle... całkiem przypadkiem coś takiego opublikował portal finansowany przez PiS... przecież to na kilometr śmierdzi :rotfl:

czym śmierdzi?
tym że Rzepliński odczytał tylko to co 'wcześniej mu napisano w internecie'?

całkiem przypadkiem coś takiego opublikował portal finansowany przez PiS...
kto mówi o jakimś przypadku??
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:A odpowiedzi jak nie ma, tak nie ma....
jeśli do mnie to było
to na której stronie było pytanie?
Pytanie dotyczyło względów merytorycznych zatrudnienia w stadninie odpowiednio Michałów i Janów specjalisty od tramwajów i panienki od ośmiu koników, i było skierowane do pana gary.
A tu, jeszcze z wczoraj, "ludzka" pani, znaczy p. Pawłowicz http://pikio.pl/pawlowicz-do-emerytki-n ... sie-uczyc/ Jak pisał Sapkowski, są chwile, kiedy zwyczajnie nie można nie dać po pysku. Szkoda, że ten egzemplarz arogancji i zadufania jest chroniony immunitetem.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Przeczytałaś całość i z czym się nie zgadzasz? Czy tylko tak się zaprogramowałaś, że na dźwięk słowa "Pawłowicz" myślenie ci się wyłącza? Swoją drogą, co Ty odpowiadasz tym, którzy Tobie się skarżą, że zarabiają 1300 zł a Ty, nauczyciel, 2700? Chętnie poznam Twoją odpowiedź...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Przeczytałaś całość i z czym się nie zgadzasz? Czy tylko tak się zaprogramowałaś, że na dźwięk słowa "Pawłowicz" myślenie ci się wyłącza? Swoją drogą, co Ty odpowiadasz tym, którzy Tobie się skarżą, że zarabiają 1300 zł a Ty, nauczyciel, 2700? Chętnie poznam Twoją odpowiedź...
Na pewno nie jestem aroganckim chamidłem. Tu chodzi także o ton wypowiedzi. Propozycję dania po pysku podtrzymuję, bo niestety wieśniak to nie miejsce urodzenia, tylko stan umysłu. Czy fakt, że ta pani jest z PiS, wyłącza myślenie Tobie? Nota bene p. grzeh na pewno będzie w stanie odszukać mój post, gdzie w 100% zgadzam się z panią Pawłowicz, więc nie jestem uprzedzona do osoby jako takiej. A odpowiedzi na pytanie o stadniny pewnie nie otrzymam, bo takowej nie ma.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Ja odpisałem 10 marca o 10:15
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... Przeczytałaś całość i z czym się nie zgadzasz? Czy tylko tak się zaprogramowałaś, że na dźwięk słowa "Pawłowicz" myślenie ci się wyłącza? Swoją drogą, co Ty odpowiadasz tym, którzy Tobie się skarżą, że zarabiają 1300 zł a Ty, nauczyciel, 2700? Chętnie poznam Twoją odpowiedź...
Na pewno nie jestem aroganckim chamidłem. Tu chodzi także o ton wypowiedzi. Propozycję dania po pysku podtrzymuję, bo niestety wieśniak to nie miejsce urodzenia, tylko stan umysłu. Czy fakt, że ta pani jest z PiS, wyłącza myślenie Tobie? Nota bene p. grzeh na pewno będzie w stanie odszukać mój post, gdzie w 100% zgadzam się z panią Pawłowicz, więc nie jestem uprzedzona do osoby jako takiej. A odpowiedzi na pytanie o stadniny pewnie nie otrzymam, bo takowej nie ma.
Taaak... Ton? A może jeszcze timbr głosu? A odpowiedzi na moje pytanie - rzecz jasna - nie udzieliłaś...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... Przeczytałaś całość i z czym się nie zgadzasz? Czy tylko tak się zaprogramowałaś, że na dźwięk słowa "Pawłowicz" myślenie ci się wyłącza? Swoją drogą, co Ty odpowiadasz tym, którzy Tobie się skarżą, że zarabiają 1300 zł a Ty, nauczyciel, 2700? Chętnie poznam Twoją odpowiedź...
Na pewno nie jestem aroganckim chamidłem. Tu chodzi także o ton wypowiedzi. Propozycję dania po pysku podtrzymuję, bo niestety wieśniak to nie miejsce urodzenia, tylko stan umysłu. Czy fakt, że ta pani jest z PiS, wyłącza myślenie Tobie? Nota bene p. grzeh na pewno będzie w stanie odszukać mój post, gdzie w 100% zgadzam się z panią Pawłowicz, więc nie jestem uprzedzona do osoby jako takiej. A odpowiedzi na pytanie o stadniny pewnie nie otrzymam, bo takowej nie ma.
Taaak... Ton? A może jeszcze timbr głosu? A odpowiedzi na moje pytanie - rzecz jasna - nie udzieliłaś...
A co mam powiedzieć? Jedyni, którzy mają problem z tym ile zarabiam, są anonimowi, a ja takich osób nie traktuję poważnie, zwłaszcza, że to nie są pytania, tylko atak, niczym nieuzasadniony przeważnie. Znam osoby, które jeszcze niedawno tyle zarabiały i nie powiem im "było się uczyć", bo skończyły wyższe studia. Mogęim tylko współczuć. Przeczytaj jeszcze raz człowieku to, co napisała pani profesor, nauczyciel akademicki i poseł na sejm i nie kompromituj się obroną chamidła. Kiedy pisze mądrze, uznaję to, kiedy jest chamska i arogancka, jej "pozycja społeczna" z pewnością mnie nie powstrzyma. Na chamstwo mam alergię, o czym przekonał się już niejeden "u władzy" w naszym mieście, w realu i niezależnie od stanowiska, czy przynależności partyjnej. Natomiast tu wypowiedź, pod którą się podpisuję obiema rękami https://www.youtube.com/watch?v=B-QJbWSNzjE
Wersja jest taka, że ze starego układu, który zajmował się tym od lat ciężko wybrać nieubabranych.
Ciężko, ale z pewnością nie niemożliwe. Niestety łatwiej wybrać BMW. A za cztery lata, jak tak dalej pójdzie, to będziemy eksportować... osły.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Nota bene p. grzeh na pewno będzie w stanie odszukać mój post, gdzie w 100% zgadzam się z panią Pawłowicz, więc nie jestem uprzedzona do osoby jako takiej.
z dużym prawdopodobieństwem potwierdzam.
Co prawda bardziej zapamiętałem wypowiedzi na temat Pani Gosiewskiej
ale mogę zapewnić że pewnie można znaleźć* ten post, w którym zgadzasz się z Panią Pawłowicz
i szereg innych w których jesteś w 100% obiektywna.

(*) - gwiazdka dlatego że na tym forum moderatorzy mają możliwość zmiany wypowiedzi użytkowników
bez jakiegokolwiek powiadamiania o tym czytających.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Przeczytaj jeszcze raz człowieku to, co napisała pani profesor, nauczyciel akademicki i poseł na sejm i nie kompromituj się obroną chamidła.
Taaak... Czyli pisanie prawdy kończy się otrzymania zaszczytnego miana "chamidła"... Za chwilę, oczywiście w innym poście przeczytam, że najbardziej cenisz sobie szczerość.... Cóż... Jest logika, logika dla prawników i logika dla kobiet...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Przeczytaj jeszcze raz człowieku to, co napisała pani profesor, nauczyciel akademicki i poseł na sejm i nie kompromituj się obroną chamidła.
Taaak... Czyli pisanie prawdy kończy się otrzymania zaszczytnego miana "chamidła"... Za chwilę, oczywiście w innym poście przeczytam, że najbardziej cenisz sobie szczerość.... Cóż... Jest logika, logika dla prawników i logika dla kobiet...
Pisanie prawdy. Rozumiem, U pani profesor nadzwyczajnej obrażanie drugiej osoby to pisanie prawdy? Zaprawdę inne są standardy dla prawników, dla kobiet i dla p. Pawłowicz. Polecam rozwadze dwa ostatnie zdania wypowiedzi. Nota bene, skoro to wszystko prawda i jest z tego dumna, dlaczego usunęła post? Przez błąd gramatyczny? :hyhy: A wszystko zaczęło sięprawdopodobnie od tego, że zwykłych ludzi takich jak p. Zosia, czy mój teść, guzik obchodzą przepychanki z TK. Oni pracowali ciężko całe życie, odmawiali sobie wszystkiego, żeby mieć gdzie mieszkać, co jeść, wychować i wykształcić dzieci, a teraz dostają jałmużnę 5 złotych? Dla nich ten trybunał konsteytucyjny może się w całości powiesić, jeśli oni muszą wybierać, czy kupić jedzenie, czy leki, a obraza w sumie ich wszystkich ktoś kto w swojej " szczerości" przekracza granice chamstwa, którego nie było w stanie "zatynkować" wykształcenie.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Dobrej zmiany cd...

http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,4872 ... xLokLubImg

Szwagierka, ech szwagierka....
ODPOWIEDZ