PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

jak już spalisz śmieci w piecu, to wtedy odpowiem
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

A po hooy mi piec ??? :rotfl:

Dobra, uprzejmości wymienione więc proponuję wrócić do tematu.

PiS forever !!!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

ok, więc nie ma kwalifikacji do polityki, bo bił się z kolegami w szkole średniej. Słuszne podejście, rozliczajmy polityków. Czego to się pan tusk wstydził w polskości, jako dorosły już mężczyzna? Dziadka w Wehrmachcie, czy spuścizny historycznej? A Korwin -Mikke? Nie spoliczkował kolegi z polityki? Czepiali się chyba też go fundamentaliści od spraw moralności, prawda? I obaj jako dorośli ludzie zaliczali tego typu wpadki. Jakoś to nie waży na ich czynach współczesnych. Bądzmy odrobinę normalniejsi w osądach, a zwłaszcza przed czasem.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Korwin to akurat zachował się jak facet w stosunku do tej kapującej mendy...

PiS uber alles !!!!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wskaż mi proszę może jakiś wyrok za napisanie nieprawdy przez Urbana ???, Od samego powstania jego gazety gość jest non stop na celowniku i nie może sobie pozwolić na żadną wtopę. Pomijając tego, jaką jest kanalią to profesjonalizmu nie można mu odmówić. O złodziejach pisze złodzieje a nie biznesmeni....
Taaak... 25 stycznia 2005 sąd uznał Urbana za winnego zarzucanego czynu (chodziło o artykuł "Obwoźne sado-maso") i skazał na grzywnę 20 tys. zł. W 2013 roku musiał przepraszać na mocy wyroku sądu Donalda Tuska. Przepraszał też Jarosława Kaczyńskiego za opublikowanie fałszywej "lojalki" (przeciwko autorowi tekstu Markowi Barańskiemu Jarosław Kaczyński wniósł prywatny akt oskarżenia i w 1998 r. Barański został skazany). Napiszesz coś jeszcze drogi Joziinie?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:
Wskaż mi proszę może jakiś wyrok za napisanie nieprawdy przez Urbana ???, Od samego powstania jego gazety gość jest non stop na celowniku i nie może sobie pozwolić na żadną wtopę. Pomijając tego, jaką jest kanalią to profesjonalizmu nie można mu odmówić. O złodziejach pisze złodzieje a nie biznesmeni....
Taaak... 25 stycznia 2005 sąd uznał Urbana za winnego zarzucanego czynu (chodziło o artykuł "Obwoźne sado-maso") i skazał na grzywnę 20 tys. zł. W 2013 roku musiał przepraszać na mocy wyroku sądu Donalda Tuska. Przepraszał też Jarosława Kaczyńskiego za opublikowanie fałszywej "lojalki" (przeciwko autorowi tekstu Markowi Barańskiemu Jarosław Kaczyński wniósł prywatny akt oskarżenia i w 1998 r. Barański został skazany). Napiszesz coś jeszcze drogi Joziinie?
Tiaaaaa, w 2005 za artykuł o obwożeniu schorowanego o i umierającego JP II niczym "atrakcji" a Tuska za żart..... No faktycznie, pojechali po nim po całości.....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Urban przegrał też proces z Andrzejem Kernem w 2002 roku za artykuły w "Nie" związane ze sprawą Moniki Kern. W 2011 roku proces z "Nie" wygrała Elżbieta Czeczot, przewodnicząca Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle (dostała 20 tys. zł odszkodowania)... W 2002 roku proces cywilny z "Nie" wygrał Krzysztof Komornicki, były szef PAP (tygodnik opublikował jego nagie zdjęcie)... Coś jeszcze dołożyć do tego twojego twierdzenia: wskaż mi proszę może jakiś wyrok za napisanie nieprawdy przez Urbana mój niedouczony chłopczyku?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:
luc pisze:NIE to Jerzy Urban :D
Wskaż mi proszę może jakiś wyrok za napisanie nieprawdy przez Urbana ???, Od samego powstania jego gazety gość jest non stop na celowniku i nie może sobie pozwolić na żadną wtopę. Pomijając tego, jaką jest kanalią to profesjonalizmu nie można mu odmówić. O złodziejach pisze złodzieje a nie biznesmeni....
Bo nikt tym debilem się nie przejmuje. Trudno to zrozumieć?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Sun Tzu pisze:Urban przegrał też proces z Andrzejem Kernem w 2002 roku za artykuły w "Nie" związane ze sprawą Moniki Kern. W 2011 roku proces z "Nie" wygrała Elżbieta Czeczot, przewodnicząca Rady Miasta Kędzierzyn-Koźle (dostała 20 tys. zł odszkodowania)... W 2002 roku proces cywilny z "Nie" wygrał Krzysztof Komornicki, były szef PAP (tygodnik opublikował jego nagie zdjęcie)... Coś jeszcze dołożyć do tego twojego twierdzenia: wskaż mi proszę może jakiś wyrok za napisanie nieprawdy przez Urbana mój niedouczony chłopczyku?
Jozin to dureń. Ignorujmy go.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

gara pisze:
Jozin to dureń. Ignorujmy go.
Zacytuj jeszcze GW idioto, proszę.....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

przez Jozin » 27 października 2013, 08:02
Jozin pisze:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

Jakiś komentarz od forumowych expertów ? Ale może coś więcej niż "michnikowy szmatławiec" itp....
viewtopic.php?f=65&t=3734&p=195110#p195110



jszlfzeciekam ażialrgjue szętjły ssyzprgada i urizfem http://www.shdm.harc.pl/szyfrator.php
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Ale to nie ja plułem na Michnika pajacu od linków......
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Joziiiin pisze:Ale to nie ja plułem na Michnika pajacu od linków......
Proszę się tak nie denerwować, wszyscy tu wiedzą że to nie Ty 'plułeś na Michnika'
Zbieżność osób i poglądów jest tylko i wyłącznie przypadkowa.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

A kto tu się denerwuje....luz w doopie :))
Nic mnie dziś tak nie ubawiło jak pewien pisior najpierw plujący na GW a potem odnoszący się do niej. Przecież to jest po stokroć lepsze od mojej wtopy z Urbanem... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

jszlfzeciekam ażialrgjue szętjły ssyzprgada i urizfem http://www.shdm.harc.pl/szyfrator.php
Hmm... Rozrywka na długie zimowe wieczory ;) Grzehu używajcie tego cześciej,bo to za mało materiału do analizy ;)
ODPOWIEDZ