PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Sun Tzu pisze:
No wiesz, może nie jest potentatem na rynku pektyny, ale póki co kieruje największą gazetą w tym kraju..
Największy nakład to ma "Fakt" mój drogi chłopcze. Tak mniej więcej dwukrotnie większy...
""najwieksza"" nie koniecznie musi oznaczać największego nakładu..
ale jestem ciekaw co Joz(i)n miał na myśli.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:
No wiesz, może nie jest potentatem na rynku pektyny, ale póki co kieruje największą gazetą w tym kraju..
Największy nakład to ma "Fakt" mój drogi chłopcze. Tak mniej więcej dwukrotnie większy...
A ja nie miałem na myśli nakładu Ed....
To tak jakbyś porównywał nakład płyty np. Perfectu i Weekendu....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Więc oświeć mnie o złocisty i podziel się głębią swych przemyśleń... Swoją drogą: Polska to taka dziwna kraina, gdzie jak sprzedasz 15 tysięcy płyt to jesteś ARTYSTA a jak sprzedasz 1,5 mln to jesteś CHAŁTURNIK... Nie sądzisz mój drogi Joziiinie, że jest to cokolwiek zabawne?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:mój drogi Joziiinie,?
????????????
To już nie "durniu", "idioto" itp ??????
Podejrzewam włamanie na konto....

widzę, że ktoś ma problemy z odróżnieniem jakości od ilości....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jakość... Aaaa... To już wiem, dlaczego Bredzisław przegrał wybory! Po prostu ludzie nie poznali się na jakości! Później zaś nie poznali się na jakości i "wysokich standardach" Platformy... Swoją drogą: zawsze mi szczególnie imponowały te zespoły, które - jak czytałem - puszczały reżimowe media w czasie stanu wojennego...

p.s.

https://www.youtube.com/watch?v=m54WNWCUAE8

Taka aktualna piosenka dla fanów Evy Peron, primo voto Fadroma...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:
Sun Tzu pisze:mój drogi Joziiinie,?
????????????
To już nie "durniu", "idioto" itp ??????
Podejrzewam włamanie na konto....

widzę, że ktoś ma problemy z odróżnieniem jakości od ilości....
Ale sugerujesz, że Wyborcza to jakość? :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Więc oświeć mnie o złocisty i podziel się głębią swych przemyśleń... Swoją drogą: Polska to taka dziwna kraina, gdzie jak sprzedasz 15 tysięcy płyt to jesteś ARTYSTA a jak sprzedasz 1,5 mln to jesteś CHAŁTURNIK... Nie sądzisz mój drogi Joziiinie, że jest to cokolwiek zabawne?
Nie. To jest smutne, bo znaczy, że społeczeństwo chamieje. Co nie znaczxy, że GW w ogóle powinna mieć jakiś nakład.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmmm.... Chodzi Ci o to, że społeczeństwo "chamieje", bo kupuje płyty nie tych artystów, których zdaniem jakichś domorosłych znawców, powinno kupować?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Hmmm.... Chodzi Ci o to, że społeczeństwo "chamieje", bo kupuje płyty nie tych artystów, których zdaniem jakichś domorosłych znawców, powinno kupować?
Oczywiście, muzyka jakiegoś tam Kilara to chłam w porównaniu z "Boys". Jedzmy goowno, miliony much nie mogą się mylić. Wybacz, ale o tej porze jeszcze nie jestem w nastroju do żartów.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czyli jedzmy to, co nam każą jeść (muzyka Kilara) nawet wtedy, gdy lubimy co innego (Boys)! Bo inaczej zostaniemy uznani za chamów i prostaków... Zaiste zabawne...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Czyli jedzmy to, co nam każą jeść (muzyka Kilara) nawet wtedy, gdy lubimy co innego (Boys)! Bo inaczej zostaniemy uznani za chamów i prostaków... Zaiste zabawne...
Ależ oczywiście. Oprócz tego podniecajmy się problemami w "Trudnych sprawach" i "Zdradach", jak również wysyłajmy smsy na ulubioną parkę w "Tańcu z gwiazdami". Każdemu według potrzeb, oczywiście. Kino i teatr jest dla snobów. Muzea należy zburzyć.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Operujesz prymitywnymi stereotypami w myśl których by zostać uznanym za człowieka na poziomie obowiązkowe są wizyty w teatrze, operze czy muzeum... Osobiście nie za bardzo interesuje mnie bycie uznanym (przez kogo? przez tych, którzy wolą Kilara od disco-polo?) za człowieka na tzw. poziomie, więc czytam na co mam ochotę i słucham to, co mi się podoba. Nudzę się będąc w muzeum i nigdy w życiu nie byłem w operze. Prymityw ze mnie, że ho, ho...

p.s.

"Trudne sprawy" poruszają te same sprawy , co William Szekspir pisząc "Romea i Julię", tylko operują nieco innymi środkami przekazu ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mnie też zdarzy się popełnić czytelniczą zbrodnię w rodzaju "Zmierzchu", czy zatańczyć przy "Ona tańczy dla mnie", ale nie zamierzam traktować tego jako sztukę wysokich lotów. Pewnie to kwestia wychowania...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Taaaa, Edziu, czy Pektowin sprzedawał więcej "wina" niż np. Myśłiwiec? Czy to podniosło prestiż tego zakładu ???
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Jakiś krakus strollowal Kaczyńskiego.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/niecodzi ... nka/w46mwr
ODPOWIEDZ