PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

znalezione w sieci...

Odpowiedź mieszkańców Nowej Soli na kłamstwo Szydła...

https://www.youtube.com/watch?v=2MMYM4gPSM0

http://wiadomosci.onet.pl/lubuskie/drug ... dlo/0njv5p
dDk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 20:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dDk »

Jozin, to tak jak w Jaśle:

https://www.youtube.com/watch?v=j3I_gqL4ZHQ

tylko dlaczego Ci młodzi ludzie nie potrafią tego docenić i z roku na rok coraz więcej ich wyjeżdża? :zdegustowany: Banda niewdzięcznej młodzieży.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

http://wpolityce.pl/polityka/270671-naj ... adu-nie-ma Bardzo dobry i zabawny w sumie artykuł, aha, gdzieś (grzeh zaraz się przyczepi, że nie pamiętam gdzie) wyczytałam, że projekt edukacyjny zakłada powrót do starej formy edukacji w ciągu dziesięciu lat. No i ulżyło mi. Bo to i rozsądne i realne.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Ja nie mogę - ale cyrk...

http://www.pudelek.pl/artykul/85505/egz ... go_pokoju/


a to dopiero początek :rotfl:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Każdy dzień od 25 października 2015 zaczynam od śmiechu i niedowierzania "jak ci idioci mogli się nabrać na tych raskijich szpionów z pis". Każdy dzień to nowa porcja rozrywki jak świnie z pis wycofują się z kolejnej obietnicy, wybierają Bonda zamiast ustalanie składu rządu (który ponoć był już gotowy przed wyborami) czy masakrowanie swoich własnych obietnic i przyznawanie, że to nierealne bzdury. Tak ogromną satysfakcję i przyjemność jeszcze nigdy nie czerpałem jak z szydzenia z ludzi, którzy uwierzyli w brednie PiS, a teraz orientują się, że po raz kolejny zostali wy*uchani, że aż doopa boli. To samo można w sumie zastosować do naszego miasta gdzie motłoch wybrał pisowców, a ci pierwsze co zrobili to podwyższyli sobie pensje i kupili auto kolegom ze straży miejskiej.

:rotfl:

PiS to odzwierciedlenie tego społeczeństwa, które przez 50 lat komuny cierpi na poważne upośledzenie mentalne i z każdym pokoleniem będzie tylko gorzej, każde pokolenie będzie jeszcze bardziej upośledzone.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Lubię czytać teksty pisane przez frustratów... Sprawiają mi one ogromną przyjemność, więc pisz antykieckowy więcej...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzec ... Id,1918090 Ani pieniądze, ani tym bardziej wydłużony urlop nie pomoże, jeśli matka nie będzie miała gwarancji i możliwości powrotu do pracy. Zlikwidowano żłobki, nie każdego stać na opiekunkę.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Sun Tzu pisze:Taaak... Lubię czytać teksty pisane przez frustratów... Sprawiają mi one ogromną przyjemność, więc pisz antykieckowy więcej...
weź chłopie przestań szczekać, to nie pektowin ani tym bardziej związkowa melina

fakt jest faktem, pis to zgraja nie tylko oszołomów i psychopatów ale też podłych kłamców i politycznych ku*ew, a twoje szczekanie tego nie zmieni
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

Joziiiin pisze:Ja nie mogę - ale cyrk...

http://www.pudelek.pl/artykul/85505/egz ... go_pokoju/

a to dopiero początek :rotfl:
Masz rację.Macierewicz w ministerstwie obrony,no masz chłopie placek. Albo wojna z Rosją albo jaja jak berety.Tylko z tego nie będzie się co śmiać. Wojna czy rozwalenie armii i szansa dla Putina (czyli prawdopodobnie też wojna,tylko nieco później) ? Pięknie...
antykieckowy pisze:Każdy dzień od 25 października 2015 zaczynam od śmiechu i niedowierzania "jak ci idioci mogli się nabrać na tych raskijich szpionów z pis". Każdy dzień to nowa porcja rozrywki jak świnie z pis wycofują się z kolejnej obietnicy, wybierają Bonda zamiast ustalanie składu rządu (który ponoć był już gotowy przed wyborami) czy masakrowanie swoich własnych obietnic i przyznawanie, że to nierealne bzdury. Tak ogromną satysfakcję i przyjemność jeszcze nigdy nie czerpałem jak z szydzenia z ludzi, którzy uwierzyli w brednie PiS, a teraz orientują się, że po raz kolejny zostali wy*uchani, że aż doopa boli. To samo można w sumie zastosować do naszego miasta gdzie motłoch wybrał pisowców, a ci pierwsze co zrobili to podwyższyli sobie pensje i kupili auto kolegom ze straży miejskiej.

:rotfl:

PiS to odzwierciedlenie tego społeczeństwa, które przez 50 lat komuny cierpi na poważne upośledzenie mentalne i z każdym pokoleniem będzie tylko gorzej, każde pokolenie będzie jeszcze bardziej upośledzone.
Aaaaach tak... no niestety,ale kogo mogli wybrać ? PO ? a może ZLew,Razem czy PSL,bo o Korwinistach z litości nie wspomnę ?

Oczywiście większości która daje się zastraszyć mediom tak by głosować na PiS "byle znów nie wygrało PO". Satysfakcję i przyjemność to ty możesz sobie mieć jak ten rząd skończy swoją kadencję.Oby bez wojny w międzyczasie,boję się jednak,że się nie wywiniemy... Tyle dobrego,że nie mają jak zwalać na opozycję ewentualnych porażek skoro mają większość.

Osobiście głosowałem na listę Kukiza,ponieważ trzeba walczyć o odbudowę porządnej demokracji w tym kraju i w rodzinie odradzałem popieranie PiSu bo to jeden diabeł z PO.Ale niestety - słyszałem "oszalałeś, jak nie przejdzie PiS znowu będzie rządzić PO". Tyle dobrego że namawiałem żeby jeśli już muszą to z dwojga złego Lechowski nie Rzońca i żeby nie głosować na Zającową - ale to niewiele dało, bo to ci ludzie przeszli...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Jak myślicie, jaka była reakcja Putina na ten skład ????
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Obrazek
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

Joziiiin pisze:Jak myślicie, jaka była reakcja Putina na ten skład ????
Odpowiedź jest oczywista (przynajmniej jeśli chodzi o ministra którego umownie nazwę Antonem Zdzisławowiczem M.):

Obrazek
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

fakt jest faktem, pis to zgraja nie tylko oszołomów i psychopatów ale też podłych kłamców i politycznych ku*ew, a twoje szczekanie tego nie zmieni
Lubię - siedząc wygodnie w fotelu i popijając koniak - czytać posty pisane przez sfrustrowane sieroty po Palikocie... Doczekałem pięknych dni!
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Sun Tzu pisze:
fakt jest faktem, pis to zgraja nie tylko oszołomów i psychopatów ale też podłych kłamców i politycznych ku*ew, a twoje szczekanie tego nie zmieni
Lubię - siedząc wygodnie w fotelu i popijając koniak - czytać posty pisane przez sfrustrowane sieroty po Palikocie... Doczekałem pięknych dni!
Wypij zatem moje zdrowie, Edziu.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

I moje też Ed :hyhy: :hyhy: :hyhy:
ODPOWIEDZ