PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Nie martw się o swoje podatki. Pis nie po to doszedł do władzy, by sięgać do tych groszy, tylko by naprawiać zniszczone państwo.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

człowiek z lasu pisze:Nie martw się o swoje podatki. Pis nie po to doszedł do władzy, by sięgać do tych groszy, tylko by naprawiać zniszczone państwo.
Tia, naprawiać przez rozdawnictwo tylko nie swojego, bo rząd przecież nie ma swoich pieniędzy tylko nasze, leśny ludku :padam:


już raz naprawiali...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Rozdawnictwo pieniędzy w sensie??? Cały czas się o tym słyszy, ale brak szczegółów, na czym ma to rozdawnictwo polegać....

PS. Jak na razie "pisowskiego" Prezydenta krytykuje się, że kupuje zbyt tanie wina. Zbyt tanie w porównaniu do "szlachetnych" poprzedników
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Jesteś tępy jak garus czy tylko udajesz ???
500 na dzieciaka to co niby ma być ???
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Inwestycją w dobro narodowe. Nie rozumiesz tego? I nie próbuj mnie obrażać prostaku, bo proponowałem ci kiedyś wymianę danymi osobowymi.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

człowiek z lasu pisze:Inwestycją w dobro narodowe. Nie rozumiesz tego? I nie próbuj mnie obrażać prostaku, bo proponowałem ci kiedyś wymianę danymi osobowymi.
Jesteś widzę jeszcze głupszy niż garus.....
Średnio rozgarnięty człowiek jest w stanie wyobrazić sobie, że niedługo, jakieś 9 miesięcy od wprowadzenia tego idiotyzmu, patologia zacznie produkować hurtowo dzieciaki jako źródło dochodu.....
Ale komu ja to mówię, pisowkim sekciarzom....

Romowie już się cieszą :rotfl: :rotfl: :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Po prostu twoje spojrzenie na świat, prostaku, jest zawężone......... I nie wiesz jak państwa próbują bronić się przed śmiercią naturalną i kolonizacją przez napływ obcych kulturowo pierwiastków
Ostatnio zmieniony 1 listopada 2015, 14:01 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

człowiek z lasu pisze:Po prostu twoje spojrzenie na świat, prostaku, jest zawężone.........
pewnie dlatego, że wyszedłem z lasu....

Zrozum prymitywie, że rozbuchany socjal produkuje społeczeństwo roszczeniowe.....ale wiem, w lesie widać jest inaczej.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

myślę, ze z zupełnie innych przyczyn, ale leczeniem się nie zajmuję
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

człowiek z lasu pisze:myślę, ze z zupełnie innych przyczyn, ale leczeniem się nie zajmuję
to widać...

a z tym "myśleniem" to cię nieco poniosło
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Jesteś zwykłym platformerskim tchórzem, wyciągniętym z szafy po przegranych wyborach..... nie stać cię na powtórzenie swoich podłości w czasie zwykłej rozmowy, nie udzieliłeś odpowiedzi na kilka prostych pytań, tylko zniknąłeś. Teraz znowu masz "misję" do wypełnienia
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Nie zniknąłem tylko małpa z granatem mnie wy...ała a nie bardzo miałem czas na zaczynanie zabawy od nowa.

Czy możesz prostaku jakoś umotywować moją rzekomą platformerskość ??
Widzę, że wy, prawdziwi polacy macie proste myślenie 0-1. Jak ktoś was nie kocha to musi to być od razu platformers.....

Wierz mi, są jeszcze ludzie, chcący czegoś innego niż złodzieje z PO czy bydlaki z PiSu..... Trudno to ogarnąć.....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Jeżeli ktoś kojarzony z PiSem, szykowany na premiera "technicznego", wypowiada się na forum publicznym na temat spełnienia jednej z obietnic wyborczych, mam prawo się wypowiedzieć. Zwłaszcza jeśli gada bzdury. ..
Możesz podlinkować tą wypowiedź? Chętnie się zapoznam.
W przytoczonym przez Ciebie artykule wypowiada się tylko Joanna Kluzik-Rostkowska (PO)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Ja nie należę do żadnej partii i żadnej nie kocham. Jednak jeśli ktoś pojawia się zaraz po wyborach na forum i wyzywa od głupków, wszystkich, którzy w kulturalny sposób udzielają odpowiedzi na jego wypociny, to nie trzeba zbyt wielkiej inteligencji, by zorientować się o co chodzi. Poza tym nikt tak nie strzeże swojej tajemniczej tożsamości, jak ty. Każdy, kto się wypowiada w temacie jest czytelny.

Wracając do sedna. 500 złotych na dziecko, to nie rozdawnictwo, tylko obowiązek państwa, wobec umierającego narodu. Przypominam twoje słowa. Państwo nie ma swoich pieniędzy, tylko nasze,podatników. Niechże one wreszcie posłużą czemuś pożytecznemu, a nie tylko ośmiorniczki i wycieczki dla platfusów.
Ostatnio zmieniony 1 listopada 2015, 14:23 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

człowiek z lasu pisze:Ja nie należę do żadnej partii i żadnej nie kocham. Jednak jeśli ktoś pojawia się zaraz po wyborach na forum i wyzywa od głupków, wszystkich, którzy w kulturalny sposób udzielają odpowiedzi na jego wypociny, to nie trzeba zbyt wielkiej inteligencji, by zorientować się o co chodzi. Poza tym nikt tak nie strzeże swojej tajemniczej tożsamości, jak ty. Każdy, kto się wypowiada w temacie jest czytelny.
Wyzywałem od głupków na długo przed wyborami..... Te 4 bany nie były za frajer :)))

Nie chce mi się powtarzać ale pisałem tu kiedyś o moim zdaniem rozsądnej formie pomocy polskim rodzinom a nie tworzącej patologii ( darmowe żłobki, przedszkola, książki do szkoły itp) ale widać siedziałeś jeszcze głęboko w lesie......
Ale to przecież brzmi znacznie gorzej niż : PiS da 500 na dzieciaka, czyż nie ???
Ostatnio zmieniony 1 listopada 2015, 14:26 przez Joziiiin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ