PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Łyssy pisze:A ja jestem ciekaw czy pis zrobi w końcu porządek z mafią podręcznikową ?
Dopóki nie zostanie na STAŁE ustalona podstawa programowa, zlecenia na napisanie podręczników będą otrzymywać koleżanki MINIstry, a nie fachowcy, a nauczyciele nie będą mieć wpływu na ich zawartość... nie. Po spełnieniu powyższych warunków, z łatwością.
dDk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 20:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dDk »

dragoness pisze:A w temacie co mądrego masz robaczku do powiedzenia?
Dokładnie to co powiedziałem. Podłapałaś z refleksem godnym szachisty newsa, o którym piszą od tygodnia i nie tyle starasz się zrobić widły z igły, co szukasz samej igły. PiS zapowiedział to, za czym opowiada się zdecydowana większość społeczeństwa, nie mówiąc w ogóle o tym jak to ma wyglądać, a Ty wyskakujesz już z krytyką godną Wyborczej i Newsweeka.
dragoness pisze:Bo że mnie nie lubisz to widzę
Przede wszystkim nie znam Cię, więc ciężko mi określić uczucia, którymi mógłbym Cię darzyć, ale skoro to widzisz... no cóż.
dragoness pisze:mam to baaardzo głęboko.
Kadra pedagogiczna A.D. 2015.
dragoness pisze:Z refleksją, że anonimowość jest złudna i nie jest usprawiedliwieniem dla chamstwa i głupoty.
Sugerują wziąć to sobie do serca.
dragoness pisze:Macie dzieci? Jakimś cudem, czy wypadkiem?
Nie wiem co bardziej będzie tutaj pasować:
1. Kadra pedagogiczna A.D. 2015.
2.
dragoness pisze:Z refleksją, że anonimowość jest złudna i nie jest usprawiedliwieniem dla chamstwa i głupoty.
dragoness pisze:A wy zaspokajacie chorą potrzebę dokopania mi
Jedyną potrzebę jaką mogę tutaj mieć to potrzeba merytorycznej dyskusji z naciskiem na "merytorycznej".
dragoness pisze:jak to wygląda nie w szumnych zapowiedziach polityków, tylko w prawdziwym życiu i pracy.
You made my evening :padam:
dragoness pisze:że wiecie o nim tyle, ile przeciętny owsik.
Składając to z
dragoness pisze:mam to baaardzo głęboko.
To coś może być na rzeczy, chociaż owsiki to chyba raczej głęboko nie siedzą.

Więcej luzu dragoness.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

I co? gdzie ta merytoryczna dyskusja na temat "propozycji" prof. Glińskiego? "Wygaszanie" gimnazjów od przyszłego roku. Po kimś, kto ma tytuł profesora spodziewałabym się precyzji wypowiedzi, ale to i taki pewnie profesor A.D. 2015. The rest is silence.
dDk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 20:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dDk »

Dragoness, powtarzam po raz kolejny, nie zachowuj się jak Ci wszyscy, którzy rozliczają nowy rząd w tydzień po wyborach i tydzień przed zaprzysiężeniem. Kilka dni temu spekulowałaś na temat być albo nie być premier Szydło i sama widzisz jak się to skończyło.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Dragoness, nie zrozumiałaś jeszcze przekazu ?
Masz siedzieć cicho i klaskać w rączki i się cieszyć, ze platforma nie rządzi !!!! :hyhy: ........

A kto nie z Mieciem tego zmieciem :ok:
dDk
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 20:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dDk »

Joziiiin pisze:klaskać w rączki i się cieszyć, ze platforma nie rządzi !!!!
A czyż to nie jest powód do radości?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Taaaaaaaaaaa, zatwardzenie przeszło w biegunkę. Faktycznie - jest się z czego cieszyć ... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

Joziiiin pisze:Taaaaaaaaaaa, zatwardzenie przeszło w biegunkę. Faktycznie - jest się z czego cieszyć ... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
To ty nigdy zatwardzenia porządnego nie miałeś. :rotfl: :P :kwasny: Z dwojga złego już biegunka faktycznie jest lepsza z wielu względów ;) Tak samo jak PiS jest odrobinę lepszy od PO (porównanie świetnie ci się udało,to trzeba przyznać - za 4 lata albo i mniej się dowiemy,że w gruncie rzeczy i to i to śmierdzi podobnie,a i efekt pewnie będzie też podobny... :kwasny:

No chyba,że PiSowcy dotrzymają obietnic nie pogrążając budżetu.Ale ja jakoś mało religijny jestem i jakoś w takie cuda na kiju nie wierzę.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

No wiesz, podobno cuda się zdarzają........ :rotfl:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Jozin to jeden z tych, którzy dali się nastraszyć PiSem i Macierewiczem :) Chłop budzi się po 25 października przed 6 rano w obawie, że go zgarną w szlafroku.

Tylko Platforma !!! (no nie, Jozin?)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jeżeli ktoś kojarzony z PiSem, szykowany na premiera "technicznego", wypowiada się na forum publicznym na temat spełnienia jednej z obietnic wyborczych, mam prawo się wypowiedzieć. Zwłaszcza jeśli gada bzdury. No ale oświata to najmniej ważny dla rządzących resort. Zawsze tak było. Wdzięczne pole do przeprowadzania eksperymentów i nagradzania ministrowaniem miernych, biernych, ale wiernych. Szkoda, że cierpią na tym uczniowie i poziom nauczania. Wiem też oczywiście, że akurat ten wątek obsadzony jest ludźmi, którzy ślepo wierzą w partię inie dopuszczają myśli, że mogłaby popełnić błąd. Czy już kiedyś tak nie było? Co do p. Szydło, życzę jej wszystkiego najlepszego i dłuższych rządów, niż te pana Marcinkiewicza.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

gara pisze:Jozin to jeden z tych, którzy dali się nastraszyć PiSem i Macierewiczem :) Chłop budzi się po 25 października przed 6 rano w obawie, że go zgarną w szlafroku.

Tylko Platforma !!! (no nie, Jozin?)
Dokładnie tumanie- jak każdy prawicowiec boję się rozdawnictwa socjalu z MOICH podatków. Dotarło do tępej dzidy ???
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:
gara pisze:Jozin to jeden z tych, którzy dali się nastraszyć PiSem i Macierewiczem :) Chłop budzi się po 25 października przed 6 rano w obawie, że go zgarną w szlafroku.

Tylko Platforma !!! (no nie, Jozin?)
Dokładnie tumanie- jak każdy prawicowiec boję się rozdawnictwa socjalu z MOICH podatków. Dotarło do tępej dzidy ???
Rozdawnictwo przez 8 ostatnich lat przetrwałeś to i kolejne przetrwasz.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Ostatni obiecywacze przebili POprzedników....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

To NIE o to chodzi. Całym sercem jestem za reformą edukacji i likwidacją patologii, zwanej gimnazjami. Niech to jednak będzie zrobione ROZSĄDNIE, a nie pod publiczkę.
ODPOWIEDZ