Suknia ślubna

O wszystkim, czyli o niczym...
chomi85
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2012, 20:29

Suknia ślubna

Post autor: chomi85 »

Witam, mam pytanie do dziewczyn głównie które korzystały z usług bądź też kupowały suknie ślubna w salonie Afrodyta. Co sadzicie o tych salonach czy są warte odwiedzenia? A może któraś z Was wygrała na Targach Ślubnych bon na suknię do tegoż salonu??? Pozdrawiam wszystkie byłe i przyszłe Panny Młode:)
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Suknia ślubna

Post autor: martunialla »

A tak, ja kupowałam suknię w salonie Afrodyta. Super wybór, niskie ceny a obsługa-rewelacyjna-cierpliwa, słowna i dokładna. Wystarczy im tylko powiedzieć, co się chce i już :) A na koniec, co również jest bardzo miłe, panna młoda dostaje szampana i kartkę z życzeniami. Pełen profesjonalizm, bardzo polecam.
chomi85
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2012, 20:29

Re: Suknia ślubna

Post autor: chomi85 »

A czy korzystałaś z salonu w Jaśle czy w Krośnie?? Podobno w Krośnie mają dużo większy wybór, przynajmniej tak twierdzą w salonie:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Suknia ślubna

Post autor: martunialla »

Ja akurat znalazłam 'tę jedyną' w salonie w Jaśle, ale jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, to na szczęście do Krosna nie jest zbyt daleko :)
KATI
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 22 lutego 2010, 20:58

Re: Suknia ślubna

Post autor: KATI »

chomi85 pisze:A czy korzystałaś z salonu w Jaśle czy w Krośnie?? Podobno w Krośnie mają dużo większy wybór, przynajmniej tak twierdzą w salonie:) pozdrawiam
W Krośnie mają więcej sukien na salonie a każdą można szyć na miarę z katalogu. Jedyna różnica między krosnem a jasłem to różnica cen : u nas suknia którą kupowałąm (szyta na miarę) kosztowała mnie 1750 zł a w krośnie zaś 2500 zł :D:D:D
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Suknia ślubna

Post autor: mila »

Na miare i za za...iste ceny szyja suknie w zebrze jak sie na rynek idzie- 1300-1500 max i maja na stanie do zmierzenia, wchodza z nowa marka, wiec i okazje cenowe maja...
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Suknia ślubna

Post autor: avicularia »

martunialla pisze:A tak, ja kupowałam suknię w salonie Afrodyta. Super wybór, niskie ceny a obsługa-rewelacyjna-cierpliwa, słowna i dokładna. Wystarczy im tylko powiedzieć, co się chce i już :) A na koniec, co również jest bardzo miłe, panna młoda dostaje szampana i kartkę z życzeniami. Pełen profesjonalizm, bardzo polecam.
Mogę potwierdzić, też kupiłam suknię w salonie Krośnie. Żadna sukienka nie podobała mi się w 100% ( z trzech sukienek coś mi się podobało), więc z trzech uszyto mi jedną. Panie , które mnie obsługiwały były bardzo pomocne, miłe, kontaktowe, uprzejme i naprawdę służyły radą. Umawia się na konkretną godzinę, więc jest się obsługiwanym na 100 % , bo panie nikt inny nie rozprasza.
Zanim trafiłam do Krosna, poszłam do dwóch salonów, koło ronda w Jaśle. W Grecie ( ten sam właściciel co Afrodyty w Krośnie)pani była bardzo znudzona i nie chciało jej się ściągać sukni z manekinów.Obok jest inny maciupki ,,salon" , więc poszłam tam.Nosze rozmiar 40, a pani, która tam pracuje, gdy pytałam ją o suknie, powiedziała do mnie ,, takich rozmiarów to my nie mamy" :] Więc w tył zwrot i dziękuję za taką obsługę. Skoro zostawia się w tych salonach grube pieniądze, to oczekuje się profesjonalnej obsługi.
beti
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 1 marca 2012, 17:06

Re: Suknia ślubna

Post autor: beti »

hej dziewczyny,moze wiecie gdzie biora w komis lub odkupuja suknie slubne?kumpela ma nowa nie uzywana bardzo ladna suknie,ale nie ma jej gdzie upchac,w jasle biora tylko ze swoich salonow,a ona nie kupila jej u nas,jesli ktos cos wie,dajcie znac.....
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Suknia ślubna

Post autor: madellina »

Witam,
zapraszam do Studio Mody Ślubnej w Jaśle, gdzie szyjemy suknie ślubne na miarę, ze zdjęć i z własnych projektów. Stylizacja ślubna gratis (wszelkie dodatki, kolor przewodni zgodny z typem urody).
Cena od 900zł
Kontakt na stronie www.studiomodyms.pl lub przez fb https://www.facebook.com/studiomodyms?r ... page_panel
cabka
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 30 czerwca 2015, 17:57

Re: Suknia ślubna

Post autor: cabka »

Ja w ogóle jestem przeciwnikiem:)
menua
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 24 marca 2015, 20:34

Re: Suknia ślubna

Post autor: menua »

Moja przyjaciłóka wygrała właśnie bon i jest mega zadowolona już się nie mogę doczekać jej wesela, super firma, polecam :D
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: Suknia ślubna

Post autor: Dussiolek »

Witam! Może któraś z pań ma do sprzedania suknię ślubną na drobniutką dziewczynę? 155 cm wzrostu rozmiar 34 lub 36, z małym biustem. Szukam, szukam i nie znajduję :(.Kolor nieistotny- może być ecru, cappucino, stare złoto, biel lub dowolne kolorowe elementy. W kroju istotne dla mnie jedynie by suknia miała ramiączka lub karczek, bo sam gorset nie ma mi się na czym utrzymać :hyhy: Czekam na propozycję, może z wami uda mi się odnaleźć tę jedyną (pasującą :/ )
marta.no87
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwietnia 2016, 08:06

Re: Suknia ślubna

Post autor: marta.no87 »

Dussiolek pisze:Witam! Może któraś z pań ma do sprzedania suknię ślubną na drobniutką dziewczynę? 155 cm wzrostu rozmiar 34 lub 36, z małym biustem. Szukam, szukam i nie znajduję :(.Kolor nieistotny- może być ecru, cappucino, stare złoto, biel lub dowolne kolorowe elementy. W kroju istotne dla mnie jedynie by suknia miała ramiączka lub karczek, bo sam gorset nie ma mi się na czym utrzymać :hyhy: Czekam na propozycję, może z wami uda mi się odnaleźć tę jedyną (pasującą :/ )
Mam do sprzedana suknie szyta na wzrost 155 cm plus 10 cm obcac. Rozmiar 36 biala pokryta kryształkami tylko niestety bez ramiączek.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Suknia ślubna

Post autor: tiruriru »

Dussiolek pisze:Witam! Może któraś z pań ma do sprzedania suknię ślubną na drobniutką dziewczynę? 155 cm wzrostu rozmiar 34 lub 36, z małym biustem. Szukam, szukam i nie znajduję :(.Kolor nieistotny- może być ecru, cappucino, stare złoto, biel lub dowolne kolorowe elementy. W kroju istotne dla mnie jedynie by suknia miała ramiączka lub karczek, bo sam gorset nie ma mi się na czym utrzymać :hyhy: Czekam na propozycję, może z wami uda mi się odnaleźć tę jedyną (pasującą :/ )
napisałam wiadomość prywatną ;)
[email protected]
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwietnia 2016, 10:39

Re: Suknia ślubna

Post autor: [email protected] »

Witam,

Przesyłam link do mojej sukienki. oczywiście można ją skrócić...

http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/oglosz ... ?id=287281

myślę, że jak się spodoba to do ceny się dogadamy :)
ODPOWIEDZ