Hajduszoboszlo - wypoczynek

O wszystkim, czyli o niczym...
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: amaro87 »

Mam dobry kontakt z rodziną z Hajduszoboszlo na Węgrzech może ktoś chce wynająć domek obok basenów. Jak tam jest to zapraszam na stronę www.hungarospa.pl i wpisać hajduszoboszlo tam są kamery web.
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: jędza »

nie działa podany link
Awatar użytkownika
prawdziwymodel
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 czerwca 2010, 22:48

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: prawdziwymodel »

dokładnie link niedziała.jak ogarniesz to wrzuć działający byłbym zainteresowany
Awatar użytkownika
kobraic
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 23:06

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: kobraic »

Zdaje się że ta strona ma być: http://hungarospa.furdo.biz/ ;)
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: amaro87 »

W Google wpisać hungarospa i jest Hajduszo potem kliknąć w ten link i masz baseny i kamery web.
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: semekkk »

pl.hungarospa.hu tutaj macie linka.
Jeżdzę do Hajduszoboszlo każdego roku. Polecam ;)
Jadąc lub wracając polecam również zoo w nyiregyhaz' ie tutaj macie linka http://www.sostozoo.hu/ . super sprawa, dużo lepsze zoo niż np. w krakowie. jadąc tą trasą również nie można nie odwiedzić Tokaju ;)
A co do noclegów to: jeśli ktoś lubi namioty to hajdu camping. Noclegi z troszke lepszym standardem to linki podaje:
http://noclegguru.pl/Cristian-Apartman- ... oszl%C3%B3
http://noclegguru.pl/Margit-Apartman-Ha ... oszl%C3%B3
Bardzo fajnie, bliźiutko do basenów, bardzo fajna okolica. Parking za bramą.
Więcej info piszcie ;)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: jędza »

semekk a to zoo co opisałeś to jest to z oceanarium?
bo słyszałam właśnie że gdzieś w sumie nie tak daleko od nas jest małe oceanarium i miałabym ochotę się tam wybrać.
ale na nocleg to jedynie domek albo pokój bo mam małego synka więc namioty odpadają, jak ktoś ma fajny namiar na niedrogi nocleg to byłabym wdzięczna :padam:
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: semekkk »

takie malutkie jest, przechodzisz a nad głową rekiny pływają :) jest też parę fajnych kładek nad ziemią, a i pomiędzy małpami można chodzić, i tu uwaga! kradną te małpy :P okulary itd., a noclegi jakie podałem to ja tylko w tych co podałem byłem, więc innych nie znam. Można spokojnie bez rezerwacji jechać, stanąć na parkingu i na pewno ktoś podejdzie z pytaniem czy nie chcecie noclegu ;)
czekoczekolada
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 9 maja 2012, 22:04

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: czekoczekolada »

Byłam raz w Hajduszoboszlo i wiem, ze tam wrócę ;) Jednak nie w sezonie, bo tam jak dla mnie jest za dużo osób.
Teraz na weekendzie majowym wybrałam się do Sarospatak i było super, a także polecam odwiedzić Miszkolc a w nim baseny termalne w skałach ;) Niesamowite miejsce ! :) Mimo, że poza sezonem to i tym razem było dużo osób, ale zdecydowanie mniej niż w wakacje, było gdzie się rozbić ;))
powerex
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2012, 20:52

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: powerex »

hajduszoboszlo suuper byłaem 3 razy i dla dzieci i dla dorosłych suuuper poprostu!!!
tanio bo jedzenie tansze niż w polsce pogoda ładniesza (dużo cieplej) niz w polsce ale co musze zaznaczyc duuuzo ludzi ale mnie to akurat nie przeszkadza , noclegi naprawde tanie tylko co jest minusem imprezki max do 1 w nocy zamykają wszytko po północy a dla nas to za mało więc musielismy sie nacieszyć grillami nocnymi pod swoim domkiem
a i zachgecam pojscie na zjezdzlanie jest naparwde suuuper!!!!! 1500 fr i macie 16 basenów do wyboru na zjezdzlanie trzeba dopłacic ale warto////////////////////////////////ooo POLECAM WAKACJIE WSPOMINAM W HAJDUSZOBOSZLO BARDZO DOBRZE jednum zdaniem tanio blisko i ładna pogoda prawie zaawsze!!!! nie bedziecie załować w tym roku jedziemy nad Balataon zoabczymy jak bedzie"_
powerex
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2012, 20:52

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: powerex »

w w negerhazie tez bylismy w tym zoo jest tam tez oceanarium, jest suuper ale cały dzien potrzeba aby to zwiedzić jest pieknie!!!! bylem tez w debrecynie na basenach krytych 20 km od hajduszoboszlo ale w hajduszoboszlo aqapark jest suuper wiec nie ma co jechac do debreczyna duzo lepiej bo to jest to nowy budynek i tam jest wszytko od dzieci od roczku do 80 latków warto jest zwiedzić ten aqapark w razie gdyby jakis dzien był pochmurny (bo to jest zadasdzone)v ale to rzadko sie zadza w hajduszoboslzo bo to juz jest troszkę inny klimat niż polska":) polecam ja uwielbiam hajduszloboszlo jest blisko więc mozna nawet na sam weekend zjechać w ciemno mozna spokojnie jechać bo włascilele domków stoja na ualicach z kluczami w ręku aby wynajać pokoję ...jessli nie podoba sie wam jakich domek lub pokój są tak solidarni że zaprowadza was do sasiada i pytaja czy wam to odpowiada ,, domków nie potrzeba wczesnej zamawiać jest tam wybór bardzo duży nawet w sezonie , nie bedziecie zwołać ale zaznaczam jest tam bardzo dużo ludzi - Bułgarzy, wegrzy , Słowacy , Niemcy noi polacy ale trzeba wczesnie na plaże przychodzić aby sobie w miare przyzwoite miejce znaleać pozdrawiam -------jaślanin
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: semekkk »

a ja jeszcze dodam, że spokojnie można po polsku rozmawiac na basenach, dużo osób zna podstawy polskiego :)
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: matrix »

Węgrzy posiadają chyba najwięcej kąpielisk na świecie w przeliczeniu na jednego mieszkańca, tylko termalnych jest ponad 150 ! ! i ciągle przybywa. Hajduszoboszlo omijam już od wielu lat, ze względu na tysiące osób/ukraina/, ścisk i tłok. Staram się zmieniać kąpieliska, z czystym sumieniem mogę polecić np. miejscowości Gyula, Egerszalok, Sarvar czy Bukfurdo, są duże z np. 27 basenami jak i małe kameralne np. Demjen, Bogacs, Hajdunanas. Często aquaparki i to spore są wliczone w cenę biletu. Znam oczywiście ludzi którzy od lat jeżdżą na Węgry wyłącznie do hajduszo hm.... można i tak
powerex
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2012, 20:52

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: powerex »

ja spotałekm sie z takim przypadkiem że podszedłem do kebaba do jakiegoś baru nie odezwałem sie ani slowa a babko po polsku (wegirka oczywsicie) pyta "co podać" byłem w szoku skad wiedziała ze jestem polakiem heheh może po czymś nas poznają hheheh znają też podstawowe zwroty po polsku ale są też właściciel domków co nie maja zielonego pojecia jak mowi sie po polsku i wtedy jest problem bo po angielsku też mało mówia bardziej po niemiecku... jezyk maja tak dziwny (ege szege) hehe nic nie można ich zrozumieć ale ogolnie są mili przynajmniej ja się nie spotkałem z jakaś nieuprzejmością z ich strony a my miliśmy domek na przeciwko lotniska i tam są czasmi imprezy do rana ale nie zawsze można na nie trafić TESCO jest jakie 5km od basenów więc można tanie zapasy zrobic hehe jeśli komuś nie przeszkadza tłok na basenach to jest napwde suuper a i w miare narmalne domki tak na nasze 40-50zł za dobę można i tansze znależć tak przyjanmij było rok temu wieć nie jest tak drogo a w domkach jest full wszytko poczawszy od grilla skonczywszy na zamrażarce ale to juz wszystko zalezy jak się oczywsice tarfi trzeba szukać bo wybór tam jest wielki
powerex
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2012, 20:52

Re: Hajduszoboszlo - wypoczynek

Post autor: powerex »

a dodam ze na tym lostnisku bardzo rzadko samoloty latała bardziej była to dla nas atrakcja niż jakis wielki huk heheh
ODPOWIEDZ