Chiński market

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Chiński market

Post autor: mchloek »

Jak w tytule interesuje mnie Wasza opinia o nowo powstałym sklepie-chiński market czy jakoś tak. Nie wiem czy opłaca się tam wybrać. Jak oceniacie asortyment, ceny no i jakość. Pozdrawiam
zuzannaj
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 lutego 2012, 23:20

Re: Chiński market

Post autor: zuzannaj »

Jak sama nazwa wskazuje - chińszczyzna ... to nie inwestycja tylko wydatek, moim zdaniem lepiej dopłacić 2 dyszki do "jakiegoś ciucha czy buta" i mieć przynajmniej rok gwarancji, a nie kupić za 30 zł buty, wyjść na spacer i wrócić w rozklejonych ;-)
Awatar użytkownika
mchloek
Guru
Guru
Posty: 175
Rejestracja: 25 czerwca 2010, 02:31

Re: Chiński market

Post autor: mchloek »

Tak właśnie podejrzewałam...ashhh...niby wszystko szyte w Chinach, ale faktycznie tam to może być już totalny odpad. Myślę, że moja ciekawość wygra i wybiorę się jutro obczaić;)
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Chiński market

Post autor: pipi86 »

taki sklep z chińszczyzną jest w Krośnie.. miałam 'okazję' raz tam być i już sam widok i dotyk ciuchów czy butów odstrasza tandetą..
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Chiński market

Post autor: lenkamii »

Tak ale może akurat nie Ty lub Ty lub ktoś inny kupuje to samo badziewie na allegro...no ale przecież tam nie jest napisane supermarket chiński...zależy kto co lubi byłam widziałam sa rzeczy kiepskie ale są i dobre...
marionetk
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 4 września 2009, 23:04

Re: Chiński market

Post autor: marionetk »

A gdzie znajduje się ten chiński market? Wybrałabym się tam z ciekawości:) Czasem można coś fajnego w niskiej cenie znaleźć:)
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Chiński market

Post autor: natali »

na przeciw drugiego wejścia do galerii lub dawny budynek hurtowni Ruch
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Chiński market

Post autor: mila »

Jesli to to, co w Krosnie, jak ktos wyzej napisal, to masakra, ciuchy smierdza na kilometr, raz pokusilam sie o torebke, w mysl zasady, ze tania, no i na nic sie zdalo wietrzenie tygdniowe, wyladowala w koszu..Jak sprawdze jasielski, to zdam relacje...
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Chiński market

Post autor: greg@@ »

mila pisze:Jesli to to, co w Krosnie, jak ktos wyzej napisal, to masakra, ciuchy smierdza na kilometr, raz pokusilam sie o torebke, w mysl zasady, ze tania, no i na nic sie zdalo wietrzenie tygdniowe, wyladowala w koszu.
Moja znajoma po koszulce z marketu chińskiego dostała jakiejś wysypki na ciele brrrrrrrrrr masakra straszne g..no tam maja odradzam zakupów :dobani:
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Chiński market

Post autor: obiektywnyObserwator »

Nie ma czegoś takiego jak DOBRA RZECZ kupiona w chińskim supermarkecie!!!
Nawet się tam nie wybieram, byłem raz, chyba jeszcze w Krakowie i ten specyficzny zapach tam panujący straszy mnie do dziś w koszmarach.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Chiński market

Post autor: Szeherezada »

Słyszałam jak jakaś kobieta dzisiaj mówiła, że kupiła synowi w chińskim markecie w Gorlicach dres i po praniu skurczył się i był dobry dla 4 lata młodszej siostry.
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: Chiński market

Post autor: czarny2962 »

prawie wszystko jest juz produkowane w chinach niezaleznie czy kupujesz je w chinskim markecie czy innym sklepie
zuzannaj
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 lutego 2012, 23:20

Re: Chiński market

Post autor: zuzannaj »

Ale chiny gatunek I to nie chiny gatunek 4 itd :/
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Chiński market

Post autor: mila »

Szeherezada pisze:Słyszałam jak jakaś kobieta dzisiaj mówiła, że kupiła synowi w chińskim markecie w Gorlicach dres i po praniu skurczył się i był dobry dla 4 lata młodszej siostry.
BUAHAHAHA :P
yogi
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 08:08

Re: Chiński market

Post autor: yogi »

w jakich godzinach jest otwarte? tzn do ktorej? :hyhy:
ODPOWIEDZ