Ruch Poparcia Palikota

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Ruch Poparcia Palikota

Post autor: Sun Tzu »

Przeczytałem z nudów program Ruchu Poparcia Palikota i bardzo mi się spodobał jeden fragment: /.../ to Polska, w której kobieta ma takie
same prawa jak mężczyzna /.../. Jako, że pan premier Donald Tusk zapowiedział w expose podniesienie wieku emerytalnego kobiet o 7 lat to chciałby poznać opinię wyborców płci żeńskiej, które oddały swój głos na RPP. Cieszycie się, że program RPP będzie realziowany przez PO?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: dragoness »

Chyba się nie doczekasz. Żadna się teraz nie przyzna :wstyd:
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: non serviam »

RP to socjaliści a socjalizm to zaraza
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: antykieckowy »

RP to nie socjaliści :oczami: Przynajmniej jeśli chodzi o gospodarkę. Dlatego też tuż przed wyborami był rozłam z lewicową partią RACJA PL, z którą wcześniej RP zawiązał coś w rodzaju sojuszu wyborczego. Jeśli już klasyfikować RP to powiedziałbym, że gospodarczo jest on bliski liberalizmowi a światopoglądowo bliski lewicy. A PiS to partia narodowo socjalistyczna, coś na wzór NSDAP z tym wyjątkiem, że o "niższych rasach ludzkich" nie mówią głośno i oficjalnie. PO to centrum, które chce zadowolić każdego. SLD to postkomuniści chwytający się każdej opcji, która zapewni im miejsce w sejmie.

A co do wyrównania weku emerytalnego kobiet i mężczyzn - BRAWO Donek :super: Kobiety powinny pracować równie długo jak mężczyźni. Feministkom tj. Szczuka czy Środa pewnie się to nie spodoba ale one nie walczą o równouprawnienie tylko o specjalne traktowanie kobiet ze względu na posiadanie przez nie macicy.
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: non serviam »

RP to socjalisci A Palikot zmienia nagle poglądy na lewicowe za parę lat zmieni na prawicowe bo rynek tego wymaga ( pis sp to nie prawica)
Czemu rządy nie pozwolą decydować narodowi czy chce się ubezpieczać czy płacić na kościół jaką szkołę wybrać czy dawać na biednych? czy palić trawe czy nie itd
Bo naród jest głupi i żle by wybrał? ale ten sam Naród jest bardzo mądry kiedy wybiera wspaniały rząd ale sam nie może decydować o swoich wyborach w życiu codziennym tylko socjalistyczne państwo musi wybierać za niego co jest dobre a co złe bo sam jestem idiotą i nie wiem co jest dobre dla mnie
!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: dragoness »

A co do wyrównania weku emerytalnego kobiet i mężczyzn - BRAWO Donek Kobiety powinny pracować równie długo jak mężczyźni. Feministkom tj. Szczuka czy Środa pewnie się to nie spodoba ale one nie walczą o równouprawnienie tylko o specjalne traktowanie kobiet ze względu na posiadanie przez nie macicy.
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale to raczej nie jest wyrównanie, tylko podwyższenie mężczyznom o 2, a kobietom o 7 lat. Równouprawnienia nie będzie, dopóki faceci nie zaczną rodzić dzieci, a kobiety nie będą w stanie nasikać sobie na łokieć, więc dyskusja jest bezprzedmiotowa. Jak już kiedyś wspominałam, moim marzeniem jest zobaczyć p. Szczukę pracującą młotem pneumatycznym bez stanika i rozprawiającą o równouprawnieniu. A Palikot wjechał do sejmu na plecach małoletnich "inteligentnych inaczej", którzy z całego programu ogarneli tylko "uwolnienie zioła" i "opodatkowanie klech", ale już nie doczytali, że jednocześnie wybiorą Biedronia i Grodzką. I teraz są w szoku. I dobrze im tak.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: Sun Tzu »

A PiS to partia narodowo socjalistyczna, coś na wzór NSDAP z tym wyjątkiem, że o "niższych rasach ludzkich" nie mówią głośno i oficjalnie.
Boże! Co się dzieje na tym forum? Jednemu świrowi wydaje sie, że jest lekarzem prowadzącym pana Jarosława Kaczyńskiego i przedstawia diagnozę dotyczącą stanu zdrowia prezesa PiS... Teraz z kolei antykieckowy przyznaje się, że słyszy głosy, które mu mówią o tym, o czym PiS nie mówi... W takiej sytuacji, nawet nie bardzo mnie dziwi, że antykieckowy uważa, że podniesienie wieku emerytalnego kobiet o 7 lat to wspaniała sprawa.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: dragoness »

Faktycznie, ciekawe ile kobiet głosowało na RP. Nigdzie nie podano procentowych podziałów ze względu na płeć. A co do diagnoz, to już Stańczyk udowodnił, że wśród Polaków najwięcej jest lekarzy. No i wszystkowiedzących i na wszystkim się znających. I tak jak wszystkie drogi prowadziły do Rzymu to tu każda dyskusja kończy się na wyzywaniu od pisiorów, lewaków i innych gadów.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: antykieckowy »

@Sun Tzu
Sorry, to nie ja mam niewidzialnego przyjaciela, który nade mną czuwa ;)

@dragoness
Moja wina, moja bardzo wielka wina bo natura nie obdarzyła mnie w jajniki i macicę. Padam do stóp o czcigodna posiadaczko macicy.
Nikt nie zmusza kobiet do rodzenia dzieci (poza krk :D). Domaganie się wyjątkowego traktowania czy wyjątkowego statusu z powodu swojej płci nazywa się seksizmem. Równouprawnienie z kolei jest wtedy gdy prawo jest równe bez względu na płeć. Pisałem o wyrównaniu wieku emerytalnego jako ustalenie tego samego wieku, w którym człowiek może iść na emeryturę.

Jeszcze raz proszę o wybaczenie z powodu nie posiadania jajników i macicy! :padam:

Pozwolę sobie jeszcze zapytać co złego jest w tym, że w sejmie zasiada homoseksualista i transseksualista? Czyżby godziło to w katolicki porządek świata? Gdyby bozi się to nie podobało to by posłała piorun w tych sodomitów i byłoby po sprawie. Na razie pioruna żadnego nie było więc wychodzi na to, że bozi oni nie przeszkadzają. Sprawa ma się inaczej z osobami, które mają problemy ze swoją seksualnością, w sensie - nie są pewni swojej atrakcyjności i nie są spełnieni w tej sferze. W takiej sytuacji muszą gdzieś wyładować swoją frustrację seksualną - pech chciał, że padło na sodomitów.

@non servian
Okej RP to socjaliści. JKM na króla Polski !
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: lato »

Powrócił z wygnania sukienkowy i jak zwykle pisze jak.... potłuczony.PIS jako NSDAP :mur:
...A co do wyrównania weku emerytalnego kobiet i mężczyzn - BRAWO Donek Kobiety powinny pracować równie długo jak mężczyźni. Feministkom tj. Szczuka czy Środa pewnie się to nie spodoba ale one nie walczą o równouprawnienie tylko o specjalne traktowanie kobiet ze względu na posiadanie przez nie macicy....
Jasne że to wspaniały pomysł i dobrze tym głupim babom co to urodzą,wychowają, ugotują,posprzątają, opiorą, wyżywia posiedzą przy dzieciakach przy odrabianiu lekcji, pójdą do lekarza,nie pośpią w nocy bo jak małe to się budzi a jak większe to martwią sie ze jeszcze go lub(jej) w domu nie ma .Masz rację,proponuje aby wszystko wiedzący tzw.premier wydłużył im do 70 lat albo i jeszcze dłużej aż do śmierci.
Ja mam inny pomysł,tak jak na kościół wszyscy chętni niech odpisują sobie z podatków ile tam maja niech i panie feministki zadeklarują się ze nimi są i pracują tyle ile im powiedzą.Od normalnych polskich kobiet wara.
Odbiegłem od tematu ale jak ktoś tutaj albo w innym temacie napisał...żadna z rządzących bądź opozycyjnych partii nie jest godna w ogóle aby o niej pisać za to wszystko co z tym krajem zrobiły.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18442
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: dragoness »

Moja wina, moja bardzo wielka wina bo natura nie obdarzyła mnie w jajniki i macicę. Padam do stóp o czcigodna posiadaczko macicy.
Nikt nie zmusza kobiet do rodzenia dzieci (poza krk ). Domaganie się wyjątkowego traktowania czy wyjątkowego statusu z powodu swojej płci nazywa się seksizmem. Równouprawnienie z kolei jest wtedy gdy prawo jest równe bez względu na płeć. Pisałem o wyrównaniu wieku emerytalnego jako ustalenie tego samego wieku, w którym człowiek może iść na emeryturę.

Jeszcze raz proszę o wybaczenie z powodu nie posiadania jajników i macicy!

Pozwolę sobie jeszcze zapytać co złego jest w tym, że w sejmie zasiada homoseksualista i transseksualista?
Nie próbuj ze mnie zrobić wojującej feministki, bo to znaczy, że nie czytasz uważnie. Niczego się nie domagam, jedynie stwierdzam fakt, że mężczyźni i kobiety się różnią i to nie tylko fizycznie, więc równouprawnienie nie jest możliwe. Nie drażni mnie fakt istnienia homoseksualistów i transseksualistów, lecz to, że zrobili z tego sposób na życie i nie mają poza tym nic innego do zaoferowania. Ktoś na nich glosował, ok, mamy demokrację, wiem jednak, że wielu glosujących nie miała pojęcia na kogo głosuje. Aha, i nie gniewam się, że nie masz jajników. Dla mnie wystarczy jak będziesz miał prawidłowo zbudowany mózg i wiedział, jak go używać.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
Moja wina, moja bardzo wielka wina bo natura nie obdarzyła mnie w jajniki i macicę. Padam do stóp o czcigodna posiadaczko macicy.
Nikt nie zmusza kobiet do rodzenia dzieci (poza krk ). Domaganie się wyjątkowego traktowania czy wyjątkowego statusu z powodu swojej płci nazywa się seksizmem. Równouprawnienie z kolei jest wtedy gdy prawo jest równe bez względu na płeć. Pisałem o wyrównaniu wieku emerytalnego jako ustalenie tego samego wieku, w którym człowiek może iść na emeryturę.

Jeszcze raz proszę o wybaczenie z powodu nie posiadania jajników i macicy!

Pozwolę sobie jeszcze zapytać co złego jest w tym, że w sejmie zasiada homoseksualista i transseksualista?
Nie próbuj ze mnie zrobić wojującej feministki, bo to znaczy, że nie czytasz uważnie. Niczego się nie domagam, jedynie stwierdzam fakt, że mężczyźni i kobiety się różnią i to nie tylko fizycznie, więc równouprawnienie nie jest możliwe. Nie drażni mnie fakt istnienia homoseksualistów i transseksualistów, lecz to, że zrobili z tego sposób na życie i nie mają poza tym nic innego do zaoferowania. Ktoś na nich glosował, ok, mamy demokrację, wiem jednak, że wielu glosujących nie miała pojęcia na kogo głosuje. Aha, i nie gniewam się, że nie masz jajników. Dla mnie wystarczy jak będziesz miał prawidłowo zbudowany mózg i wiedział, jak go używać.
Ich (sodomitów) działalność czy jak to nazwałaś sposób na życie opiera się o walkę o prawa mniejszości, które reprezentują. Oczywiście, że większość głosujących nie widziała na kogo głosuje. Ale takie już jest społeczeństwo i taki sposób głosowania, że nie głosuje się na kandydata tylko na partię. I tutaj nie ma wyjątków poza liderami partii.
Cieszę się, że nie potępiasz mnie za nieposiadanie jajników, kamień spadł mi z serca :]
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: non serviam »

@non servian
Okej RP to socjaliści. JKM na króla Polski ![/quote]
Ale mnie zatkało !!!! heheheheeh Widzę jaką masz wiedzę
Może podaj jakiegoś linka z dobrym wykładem pana Palikota gdzie ukazuje dobra wizje państwa lekarstwo na gospodarkę gdzie nie będzie to socjalizmem !!!! śmierdzieć
Bo pana Korwina jest mnóstwo i nie tylko jego !!!
http://www.youtube.com/watch?v=R99qr9TD7VA
http://www.youtube.com/watch?v=XuGB08VTkPs
http://www.youtube.com/watch?v=rbCNd-8LtJo
http://www.youtube.com/watch?v=dmXV3-7a ... r_embedded
Daj chodz jeden wykład Palikota gdzie zostal zaproszony na jakiś uniwersytet o czymś to świadczy że pan Korwin jest tak czesto zapraszany na rozne uniwersytety
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: antykieckowy »

A co mnie obchodzi człowieku Palikot ? Napisałeś, że RP to socjaliści. Poprawiłem cię i na tym koniec. Nie mam zamiaru się sprzeczać o to jaką partią jest RP bo nie zależy mi na tym byś zmienił o tej partii zdanie. Głosuj sobie na króla Mikke, ja sobie będę głosował na króla Juliana :ok:
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Ruch Poparcia Palikota

Post autor: non serviam »

Nie denerwuj się antykieckowy to jest forum pożyjemy podyskutujemy jeszcze polecam wykłady wyżej napisane myślałem może że ty mi też coś polecisz
Wiedza nie zabija a wzmacnia
ODPOWIEDZ