zdjecia naszych tatuazy:)

O wszystkim, czyli o niczym...
genowefa
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 19 grudnia 2008, 12:35

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: genowefa »

oj widać straszne chałupnictwo na dziarce gochy... ;/ Jak można było dać sie tak zeszpecić , przecież to "coś" jest tragiczne :/ ... brak słów. Lepiej dołożyć i mieć porzadna dziaare a nie cos czego trzeba sie wstydzic i co jest takie szpetne ...
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Szeherezada »

juve_fan pisze:Jak można dać się wydziarać komuś, kto robi to chałupniczo to ja nie mam pojęcia. Nie lepiej dołożyć trochę grosza i udać się do profesjonalnego studia?
Dziadek pisze: Jeśli dla Ciebie zrobienie dziary takiej jak ma gocha jest talentem to ja podziękuję :rotfl: moje wnuczki by to zrobiły :P
Muszę się niestety zgodzić z Dziadkiem. Jakoś wykonania tego tatuażu pozostawia bardzo wiele do życzenia i nie chodzi nawet o samą intensywność koloru.
Zgadzam się całkowicie. Niestety, ale słabiutka ta dziara.
gocha
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 13 stycznia 2012, 17:45

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: gocha »

ok wiedziałam że tak to sie skonczy wiec mogłam na razie poczekac z tym zdjęciem no ale trudno kazdy ma swoje zdanie...juz wiem ze jak tatuaz bedzie dokończony to fotke sobie odpuszcze
czekam na te wasze robione w profesjonalnym studiu...
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: CZ_1910 »

Gocha nie przejmuj się, jak zrobisz poprawkę wrzuć foto. na pewno bolało. Nie jest taki zły ;)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Szeherezada »

gocha pisze:ok wiedziałam że tak to sie skonczy wiec mogłam na razie poczekac z tym zdjęciem no ale trudno kazdy ma swoje zdanie...juz wiem ze jak tatuaz bedzie dokończony to fotke sobie odpuszcze
czekam na te wasze robione w profesjonalnym studiu...
Wrzucając fotkę swojego tatuażu na forum trzeba się liczyć z krytyką. Tutaj nikt nie jest złośliwy, tylko szczerze wyrażamy swoje zdanie. Najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona:)
Awatar użytkownika
dmichnal
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 18:04

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: dmichnal »

Dokladnie Gosiu, to nie sa zlosliwosci tylko obiektywne oceny, ale ja nie mam nic do Twojego tatuazu i czekam na zdjecie po poprawce :)
A co do wypowiedzi Dziadka to na drugi raz prosze sie zastanowic co piszesz a jesli nie to nie dawaj w ogole komentarza! :mur:
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: 7AmA »

Jak mówili na reklamie dosi: " Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? " . W szczególności chodzi o mało skomplikowane dziary, które mógłby wykonać każdy tatuażysta. Robiłem w studio i teraz żałuję, bo śmiało mogłem za nią zapłacić 4 x mniej, a efekt byłby taki sam. Jeśli chodzi o jakieś "zwydziwiane" tatoo, to też raczej nie patrzyłbym czy będą mi to robić w studio czy w domu, byle wykonawca miał talent i był sprawdzony. W studio też nie robią maszyny do tatuowania, tylko tacy sami ludzie z większym bądź mniejszym talentem.

Gocha :dobani: i nie ma sie co obrażać, bo nikt nie pisze Ci tego na złość. Na pierwszy rzut oka widać, że gość nie ma do tego ręki i chyba każdy to przyzna. Nie wiem, może można tą smykałkę do tatuowania wyrobić, wytrenować, ale jak gość się dopiero uczy, to niech pobawi sie henną, bo efekty jego nauki będą na człowieku do końca życia. Proponuje iść do profesjonalisty, on to bez problemu naprawi i będzie lux.
gocha
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 13 stycznia 2012, 17:45

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: gocha »

Ale czy ja sie obrazam?? spróbuj sobie zrobic w tym miejscu tatuaż to zobaczymy jak bedziesz pisac :] po prostu trzeba poczekac na finish i tyle...
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: 7AmA »

ale ja mam sobie wytatuować, czy spróbować komuś wytatuować w takim miejscu? bo nie załapałem. Prawda, najważniejszy jest efekt końcowy, ale obiektywnie patrząc, mówiąc szczerze i z dobrego serca, proponowałbym raczej dokończyć u kogoś innego. Tak jak ktoś wyżej napisał, jakiejś tragedii nie ma, ale do rewelacji też dużo brakuje...
Awatar użytkownika
cypresja26
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 21 września 2011, 15:04

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: cypresja26 »

ja proponuje zobaczyć galerie na tej stronce

http://www.endorfinestudio.pl/

mi tam się ich dzieła baaardzo podobają :)
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Dziadek »

dmichnal pisze:Dokladnie Gosiu, to nie sa zlosliwosci tylko obiektywne oceny, ale ja nie mam nic do Twojego tatuazu i czekam na zdjecie po poprawce :)
A co do wypowiedzi Dziadka to na drugi raz prosze sie zastanowic co piszesz a jesli nie to nie dawaj w ogole komentarza! :mur:
Teraz to ja Cie nie rozumię? Pijesz do mnie ,ale niewiem o co? wypowiedziałem sie co sądze o tym badziewiu i tyle. Tobie może się podobać mi nie :hyhy: Zapraszam do mnie to zrobię Cię całego takimi ala-tatuażami z pomocą wnuczek :P
A gocha zawsze może zrobić z niego jakiś cover :ok:
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: KooKoszka »

Gocha nie przejmuj sie ja bede robic w tym roku na zebrach wiec pewnie bedzie bolalo ale zdecydowanie nalezy sie temu tatuazowi poprawka kontury i moze jakis kolorek... da sie go naprawic a eksperci ktorzy maja dobrze wykonany tatuaz to nie wrogowie po prostu oceniaja wykonanie.... to nie twoja wina... zaufaj mi ja tez ide ze swoim 1 do poprawki i wiem ze jest blady ale to nie moja wina...Nie przejmuj sie opinia innych oni za ciebie zycia nie przezyja...
kamikaze

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: kamikaze »

kogut1910 pisze:Tatułaże można znaleś na stronie http://www.tatułaże.pl tam jest iś bardzo dużo i są super szukajcie kama
A co to jest "tatułaż"?
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: szara eminencja »

Dziadek pisze: zawsze może zrobić z niego jakiś cover :ok:
Dobry cover nie jest zły:
Obrazek

Ja ogólnie tatuażu nie planuje ale prace pewnego ruska mnie zniszczyły, np.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gocha
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 13 stycznia 2012, 17:45

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: gocha »

Dzieki za wszystkie uwagi, jak poprawie to cos wrzuce.... ale wtedy pewnie już nie będzie takiej dyskusji :P

pozdrawiam
ODPOWIEDZ