zdjecia naszych tatuazy:)

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: OBCY »

!
Załączniki
SP_A0276.jpg
SP_A0273.jpg
SP_A0271.jpg
SP_A0270.jpg
Witka
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 00:06

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Witka »

CZ_1910 pisze:Obrazek

;)
zarąbisty!!! :ok:
Awatar użytkownika
m.g
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 4 marca 2011, 16:50

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: m.g »

o matko jaka głupota :rotfl:
faseka
Guru
Guru
Posty: 185
Rejestracja: 21 maja 2010, 09:34

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: faseka »

m.g pisze:o matko jaka głupota :rotfl:
Gusta guściki. Jak dla mnie elegancki :]
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: N_ »

Obrazek
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: BNC »

elegancko :ok:
Awatar użytkownika
dmichnal
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 18:04

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: dmichnal »

No fajne dziary, fajne :D
m.g. mowisz ze glupota a sama pewnie masz na posladku diabelka :hyhy: :hyhy: :rotfl:
Nike
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 grudnia 2011, 20:17

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Nike »

Nie przepadam za tatuażami.Jednych to kręci a innych wręcz obrzydza.Jeśli tatuaż jest mały i "ciekawy"to ok ale jak ktoś zrobi sobie w młodości JP to niech się zastanowi jak będzie wyglądał jako stary dziadek... :wstyd: :zdegustowany:
Awatar użytkownika
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 305
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:02
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: mironrak »

Najlepszy według mojego gustu (chociaż za tatuażami nie przepadam) to postać żołnierza husarii :D
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: oth »

Nike pisze:Nie przepadam za tatuażami.Jednych to kręci a innych wręcz obrzydza.Jeśli tatuaż jest mały i "ciekawy"to ok ale jak ktoś zrobi sobie w młodości JP to niech się zastanowi jak będzie wyglądał jako stary dziadek... :wstyd: :zdegustowany:
W sumie to jako stary dziadek raz że pewnie nie będzie latał w koszulce bez ramion czy krótkich spodenkach, dwa jako stary dziadek to pewnie sie będzie martwił częstym oddawaniem moczu, niedowidzeniem, czy konserwacją sztucznej szczęki. a nie tym jak wygląda z tym samym tatuażem którego widział codziennie przez 50lat.
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: 7AmA »

Czy z tatuażem czy bez... Może ciężko się z tym pogodzić, w szczególności płci pięknej, ale wszyscy kiedyś będziemy starzy i brzydcy, więc to trochę głupie tłumaczenie i podejście (chyba, że ktoś sie dziarga na twarzy) Większy problem jest wtedy, gdy zrobi się go pochopnie i żałuje już za młodu. Później tak jak kolega pisze, są większe zmartwienia na starość, niż to, że gdzieś na spróchniałym, starym, zmarszczonym ciele jest coś napisane/narysowane. Szkoda, że ludzie nie skupiają się na wartościowszych rzeczach i nie ubolewają nad tym, że jeśli się nie będą np. uczyć, to przez całe życie, czyli również na starość, będą po prostu głupi. Intelekt zabierzemy ze sobą do grobu, urody jednak nie. Radzę niektórym przewartościować niektóre rzeczy.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: OBCY »

Nie rozwalajcie tematu !
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja to mam marzenie o tatuażu od bocznej części miednicy (talerz biodrowy) do dolnej linii żeber... No może trochę wyżej ;) :padam:
Niestety mój mąż jest przeciwny takiego typu ozdobom, więc pozostaję na etapie marzeń... Ale, ale :oczami: Kto wie... Może kiedyś się spełnią (dlatego tak często odwiedzam ten wątek, w nadziei, że... kiedyś moje marzenie się spełni) :oczami:
Awatar użytkownika
Woytec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 348
Rejestracja: 9 lutego 2008, 10:27

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: Woytec »

"Patrz komu ufasz"

nie mam słów żeby to skomentować na drugiej ręce zrób sobie napis "Patrz mam rękę" im więcej tatuaży na ciele tym beznadziejnie to wygląda.
Awatar użytkownika
dmichnal
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 18:04

Re: zdjecia naszych tatuazy:)

Post autor: dmichnal »

Woytec pisze:"Patrz komu ufasz"

nie mam słów żeby to skomentować na drugiej ręce zrób sobie napis "Patrz mam rękę" im więcej tatuaży na ciele tym beznadziejnie to wygląda.
Po 1 w tym temacie nie wysmiewamy dziar i nie osadzamy ludzi ktorzy je maja :!:
Po 2 nie zgadzam sie z Twoja wypowiedzia ze im wiecej tatuazy tym gorzej to wyglada... Mi akurat podobaja sie tzw ''rekawki'' czyli wydziargane cale rece do dloni i nie widze w tym nic beznadziejnego. Mam kilkoro znajomych z wieloma tatuazami na ciele i wyglada to super.


Zgadzam sie z wypowiedziami iz nie warto sobie zawracac glowy takimi argumentami innych : ''jak Ty bedziesz wygladal na starosc?!'' itp. bla, bla, bla...
Mnie nigdy to nie przekona by nie robic sobie kolejnej dziary bo to zaden argument dla mnie. Utarlo sie tak ze starszy czlowiek gdy ma tatuaz to juz wyglada brzydko, a wlasnie starszemu czlowiekowi bedzie to wisialo czy ma tatuaz czy nie.
Jagoda Fioletowa pisze:Ja to mam marzenie o tatuażu od bocznej części miednicy (talerz biodrowy) do dolnej linii żeber... No może trochę wyżej ;) :padam:
Niestety mój mąż jest przeciwny takiego typu ozdobom, więc pozostaję na etapie marzeń... Ale, ale :oczami: Kto wie... Może kiedyś się spełnią (dlatego tak często odwiedzam ten wątek, w nadziei, że... kiedyś moje marzenie się spełni) :oczami:
Marzenia sie spelniaja! :) Trzeba tylko bardzo chciec i dazyc do celu:)
Mozesz wrzucic jakis wzor tatuazu ktory jest Twoim marzeniem :)
Z checia ga obejrze :]
ODPOWIEDZ