Kaufland ,Biedronka - jakość produktów

O wszystkim, czyli o niczym...
rpd8
Ekspert
Ekspert
Posty: 84
Rejestracja: 12 października 2008, 23:33

Kaufland ,Biedronka - jakość produktów

Post autor: rpd8 »

Kiebłasa 3.99
Parówki 2.29
co to jest??
niemówcie mi ze wy to jecie :krzeslem:
Ludzie dawniej żyli 100 lat teraz ledwo 50 i to dzieki takim wyroba:P
adu28
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 17 stycznia 2011, 11:50

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: adu28 »

bieda bieda ...dlatego ludzie to jedza ....przykre ale prawdziwe:(
Awatar użytkownika
Union
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 211
Rejestracja: 22 stycznia 2009, 21:08

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: Union »

Parówki z Biedronki są produkowane np. przez Morliny. A że biorą duże partie produktów dostają ogromne rabaty. Możesz sobie sprawdzić na opakowaniu ile procent mięsa mają w sobie te parówki. Jak dla mnie parówki z biedronki są o wiele lepsze niż jedynki, dwójki czy trójki gdzie jedna parówka kosztuje złotówkę. Cena wcale nie musi świadczyć o tym, że akurat te są złe bo kosztują mniejsze pieniądze.

Prawdziwe parówki kosztują ok. 50 zł za kilogram. Wszystkie inne to podróbki lepsze lub gorsze. Wybór należy do konsumenta.

Co do kiełbas pchają w nie wodę i tłuszcz, które są tanimi produktami i przez to nabierają wagi, dzięki czemu mamy cenę 6,99 za kilogram.
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: dax »

kupujemy przeważnie artykuły tańsze wiec mamy to za co płacimy kiełbasa jakby miała byc normalnie zrobiona to by kosztowała co najmniej 40 zł a nie 13 zł
tak samo szynka z 1 kg robią dwa i stad nieraz takie szynki tanie normalna szynka poniżej 50 zł za kg to poniżej opłacalności
a ze żyjemy w kraju w którym od ponad 100 lat jest nędza i głód i głupota wiec żremy odpadki tak jak przystało na 2 gatunek ludzi

Dodatkowo polecam artykuł:
http://www.zycie.ca/2009/04/co-piszczy-w-kielbasie/
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: Messer »

rpd8 pisze: Parówki 2.29
co to jest??
niemówcie mi ze wy to jecie
tak , jem to i za przeproszeniem mam w [...] co kto o tym sądzi , mi smakuje i gitara . jak Ci nie pasi to nie jedz, prosta sprawa.
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: N2N »

śmiali się wszyscy i byli wielce oburzeni, jak Kaczyński powiedział, że biedronka to sklep dla ubogich. Niestety facet miał racje i nijak nie da się tego ukryć. Bo jeżeli zarabiasz 1050zł, masz za to wyżywić rodzinę, opłacić rachunki to nie pozwolisz sobie na zakupy w kauflandzie... idziesz do biedronki. Nie ma się czego wstydzić, bo to nie ludzie, których nie stać na drogie zakupy są temu winni, tylko nasze chore władze są za to odpowiedzialne. Każdy chciałby co tydzień chodzić do dużego marketu i wychodzić z wypełnionym koszyku, a w kasie zostawiać 500zł. Polska to kraj ubogi, a najbardziej ubogie miejsce w kraju to podkarpacie, nie dziwi fakt, że najwięcej biedronek jest na podkarpaciu. Wszystko mówi samo za siebie. Myślę, że w biedronce, towar jakościowo jest po prostu adekwatny do ceny... Jeżeli ktoś nie ma co jeść, to zje nawet tą kiełbasę za 3.99 i nie ma sensu za taką cenę wymagać rarytasów. Sam czasami kupuję tam jakieś spożywcze rzeczy jak woda mineralna, chipsy :D słodycze. Takie sklepy są potrzebne, zwłaszcza w Jaśle. Jak widzicie, Kaczyński jednak miał racje i nie ma się co burzyć bo taka jest prawda. Jeżeli każdy zarabiałby te minimum 2 tys zł, to wierzcie, że epidemia biedronek w Jaśle upadłaby z dnia na dzień..
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: Loko »

Tanio źle, drogo jeszcze gorzej.
Nikt was nie zmusza, aby kupować produkty w w/w sklepach.
Awatar użytkownika
xyz123
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 224
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:56

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: xyz123 »

Nie wydaje mi się, żeby biedronki poupadały z dnia na dzień przy naszych wyższych zarobkach :) Polak chociażby zarabiał nawet 4 tyś to i tak będzie narzekał, że mało :zalamany: Biorąc pod uwagę wszystkie te "pseudo markety", które robią nam wodę z mózgu ciągłymi reklamami były =>=> i będą :!: w dalszym ciągu na topie cotygodniowych "większych" zakupów. W osiedlowych, czy małych sklepach na wsi i tak nie opłaca się tego robić :super: . Narzekacie Biedronki, Kaufland itp. a dzięki nim większość z nas ma co zjeść za parę groszy. Człowiek ma wolną wolę, więc nie chcecie to nie kupujcie, chcecie to kupujcie :ok:
N2N
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 442
Rejestracja: 2 marca 2010, 10:09

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: N2N »

kto narzeka? Sam napisałem, że takie sklepy sa potrzbne i sam robię zakupy, napisałem, że to co powiedział Kaczyński że biedronki są dla ubogich to jednak prawda. Zamożni raczej w nich nie kupują. Niestety taka prawda.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: dragoness »

Jak ktoś mówi, że nie kupuje w Biedronce, to chyba ściemnia. Ja tam kupuję i się nie wstydzę. Ilekolwiek by się nie zarabiało, zawsze można trochę oszczędzić. To trochę tak jak ze szmateksem. Większość kupuje, ale nie powie, bo uważa, że obciach. A ja uważam, że to snobizm i hipokryzja.
freeq144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 marca 2011, 17:19

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: freeq144 »

LUdzie nie mają co jeść to kupuja co najtańsze. każdy był w biedronce na zakupach chociaż raz w zyciu. i prawdopodobnie bedzie jeszcze nei jeden raz jak tak dalej będą panowie politycy rządzić naszym krajem. Mógłby przecież taki polityk wyciągnąć zaskórniaki z zagranicznych kont i otworzyć fabryki dla ludzi , dać im prace , poprawić gospodarke to i takiego chłamu z biedronki by jeść nie musieli a tak trzeba żyć jakoś i nie głodować :/
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: krzekorz »

ja tam nie patrze czy to kaufland czy biedronka. Kazdy madry czlowiek powinien myslec jak miec cos dobrego za nie duze pieniadze;] I w kauflandzie ta sama rzecz np kosztuje wiecej niz w biedronce i tu pytanie dlaczego?? Ja osobiscie jescze mam 2 latka do doroslosci (18 lat xD) ale troche probuje sie juz wtopic w to co sie u nas dzieje. Ludzie narzekaja na biede itp.
Ale NIe potrafia zrobic POlskich sklepow tylko te Lidle, kauflandy itp ;/ Dla nie ktorych powiem tak. Cudze chwalicie, wlasnego nie znacie ;]
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: piotrek »

Nie rozumiem: nie lepiej zjeść za 3-4 razy większe pieniądze 3-4 razy mniejsze ale 3-4 razy lepsze jedzenie?
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: Chudy44 »

Może jestem prymitywny ale jedzenie z Biedronkii mi pasuje.
FreeRider
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 1 maja 2011, 13:58

Re: Kaufland ,Biedronka

Post autor: FreeRider »

nie tylko Tobie pasuje, ale chce wiekszości ludzi robiących zakupy w wiekszych miastach, dobre tanie i duzo z Polski, czemu by tam nie kupować?
ODPOWIEDZ