POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: luki666 »

angela666 pisze:ja jem normalnie rano kanapke z chudziutka szyneczką obiad staram się nie jesc produktów smażonych a na wieczór same grejfruty to jest sposób naschudniecie i kiwi podobno też pomaga sama troche chce schudnąć moja ciocia tak schudła 20 kg
angella wszystko git ,tylko witaminy i mineraly sa mi potrzebne w organizmie tak jak Tobie ,wiec grejfrut odpada z tej diety.wyplukuje wszystko z organizmu to co dobre i to co zle,bez wyjatku.owszem dobry jest na oczyszczenie z toksyn ,ale bierze z soba cala dobra reszte. :/
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Marcinek »

wiekszych bzdur nie słyszałem!

Grejfrut obniża poziom cukru we krwi, dlatego sprzyja odchudzaniu. Druga jego zaletą jest to że dostarcza dużo składników mineralnych!
Ponadto zawiera nie tylko witaminy, lecz także furanokumaryny, które mogą wzmacniać efekt działania niektórych leków antynowotworowych. W 90% skłąda się z wody. Jest bogaty w witaminy B,C,E,P, oraz karoten. Prócz tego takie minerały jak potas, sód, magnez, wapń, fosfor, żelazo.
A naukowo udowodnione jest,że sok z grejfrutów wzmacnia kości.

Grejfrutów nie powinno się jeść w dużych ilościach podczas stosowania leków przeciwgrypowych, ponieważ mocno zwiększają ich działanie.
Grejfrut przyśpiesza przemianę materii, oraz spalanie kalorii, przeciwdziała sklerozie, żylakom ma wiele innych właściwości wystarczy poszperać w internecie. Nic nie wypłukuje! Wręcz przeciwnie wzmacnia i uodparnia nasz organizm.

Nie gadajcie bzdur, że grejfruty wypłukują jakieś witaminy bo to nie jest nawet śmieszne :wstyd: :wstyd:
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: poszukiwana »

luki666 pisze:zebne w organizmie tak jak Tobie ,wiec grejfrut odpada z tej diety.wyplukuje wszystko z organizmu to co dobre i to co zle,bez wyjatku.owszem dobry jest na oczyszczenie z toksyn ,ale bierze z soba cala dobra reszte. :/
nieprawda, grejfrut to roślina lecznicza, nie wypłukuje żadnych witamin i minerałów, wręcz przeciwnie, dostarcza ich do organizmu.
Niektórym chyba wypłukał ale mózg
Awatar użytkownika
CzarnoBialeSerce
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 27 września 2009, 10:47
Lokalizacja: nieważne

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: CzarnoBialeSerce »

ćwicz, biegaj haha to może schudniesz grubasie :cwaniak:
konto usunięte

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: konto usunięte »

kup plastry odchudzające, tylko pamiętaj żeby przykleić je na usta...:)
007
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 sierpnia 2010, 14:50

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: 007 »

luki666 pisze:szykuje mi sie kilka wesel we wrzesniu ,ale nie mieszcze sie w garniak :( doradzcie mi jakas diete cud ! :hyhy:
W tydzień to zmień garniak bo napewno nie schudniesz 10 kg,gdybyś nawet nic nie jadł :piwo: !
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: luki666 »

poszukiwana pisze:
luki666 pisze:zebne w organizmie tak jak Tobie ,wiec grejfrut odpada z tej diety.wyplukuje wszystko z organizmu to co dobre i to co zle,bez wyjatku.owszem dobry jest na oczyszczenie z toksyn ,ale bierze z soba cala dobra reszte. :/
nieprawda, grejfrut to roślina lecznicza, nie wypłukuje żadnych witamin i minerałów, wręcz przeciwnie, dostarcza ich do organizmu.
Niektórym chyba wypłukał ale mózg
mowisz o sobie ?ja napisalem to co slyszalem
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: luki666 »

prostak pisze:kup plastry odchudzające, tylko pamiętaj żeby przykleić je na usta...:)
twoja ksywka "prostak"jest adekwatna do tego co piszesz :rotfl:
pocieszek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2009, 22:25

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: pocieszek »

Czy ktoś w Was brał jakieś tabletki na odchudzanie? Jaki lekarz może wypisać receptę na takie tabletki? (Który lekarz w Jaśle-najlepiej prywatnie)
Wiem, że kiedyś tabletki pod nazwą meridia działały dobrze ale niestety zostały wycofane...
Tylko nie piszcie mi tutaj że tabletki nie odchudzają, szkodzą itd. Dla mnie jak się okazuje to jedyna 'deska ratunku'-nie chce mi się pisać dlaczego itd. Proszę tylko o odpowiedź na temat lekarza:)
Awatar użytkownika
BiałoczarneSerce
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 28 maja 2010, 18:31
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: BiałoczarneSerce »

Bez leków są jeszcze suplementy diety, takie jak np FAT BURNERY czy L-Karnityna, w połączeniu z odpowiednim treningiem działają wiele.
tezoszukany
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 22:36

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: tezoszukany »

pocieszek pisze:Czy ktoś w Was brał jakieś tabletki na odchudzanie? Jaki lekarz może wypisać receptę na takie tabletki? (Który lekarz w Jaśle-najlepiej prywatnie)
Wiem, że kiedyś tabletki pod nazwą meridia działały dobrze ale niestety zostały wycofane...
Tylko nie piszcie mi tutaj że tabletki nie odchudzają, szkodzą itd. Dla mnie jak się okazuje to jedyna 'deska ratunku'-nie chce mi się pisać dlaczego itd. Proszę tylko o odpowiedź na temat lekarza:)
oxandrolon, clenbuterol, efedryna, ale to drogie specyfiki sa, nie wiem czy w Polsce w aptece mozna kupic, ale na czarnym rynku bez problemu.
pączek1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 8 grudnia 2006, 13:53

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: pączek1910 »

jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Odetnij sobie nogę
Lyba
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 21:21

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Lyba »

Jak dla mnie śmieszni i żałośni są ludzie, którzy siedzą cały dzień na [...] nic nie robiąc, jedzą nie dość, że w dużych ilościach to do tego śmieci i odchudzają się w sposób "tabsy na odchudzanie".
Chcesz schudnąć weź sie za siebie, zmień dietę, zacznij się ruszać i wtedy wspomagaj się SUPLEMENTAMI, a nie leń sie jak zwykle i żryj tabsy na efedrynie albo jakiś inny syf.
Awatar użytkownika
Jaślanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 28 kwietnia 2008, 19:51
Lokalizacja: jaslo.

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Jaślanka »

Nie można tyle schudnąć w tak krótkim czasie!!!
I dopinam się do wypowiedzi Lyby.

I należy pamiętać, że żadna dieta cud nie istnieje. Schudniecie jedząc mniej, odrzucając słodycze, mniej smażonego no i dużo ruchu!!! :)
jasmine21
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, 11:35

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: jasmine21 »

Lyba pisze:Jak dla mnie śmieszni i żałośni są ludzie, którzy siedzą cały dzień na [...] nic nie robiąc, jedzą nie dość, że w dużych ilościach to do tego śmieci i odchudzają się w sposób "tabsy na odchudzanie".
Chcesz schudnąć weź sie za siebie, zmień dietę, zacznij się ruszać i wtedy wspomagaj się SUPLEMENTAMI, a nie leń sie jak zwykle i żryj tabsy na efedrynie albo jakiś inny syf.
zgadzam sie z toba calkowicie :)
ODPOWIEDZ