Rząd PO, oceny, opinie.

O wszystkim, czyli o niczym...

Czy jesteś zadowolony z rządów PO ?

TAK
48
21%
NIE
179
77%
NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TO
4
2%
 
Liczba głosów: 231

Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Jozin »

Winetou pisze:
juve_fan pisze:Zielona wyspa coraz bardziej się zieleni.
Dobrze że masz stanowisko pracy polityczne bo by było jeszcze bardziej zielono.Dwie lewe łapki to trzeba iść w politykierkę i brylować w necie za kasę podatników. ;)
Chciałem mu podobnie odpisać ale jest na mnie obrażony i udaje, że mnie nie czyta :)
rondo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 210
Rejestracja: 28 maja 2011, 14:41

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: rondo »

juve_fan pisze:Zielona wyspa coraz bardziej się zieleni.
http://adrianbiernacki.cba.pl/?p=263
Spokojnie idzie wiosna , przyroda sie obudzi owoce zakwitną więc bedzie wzrost zatrudnienia przy zbiorze śliwek . Bezrobocie spadnie tak jak cena gazu .
Awatar użytkownika
Reagan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 21 marca 2012, 14:43

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Reagan »

rondo pisze:
juve_fan pisze:Zielona wyspa coraz bardziej się zieleni.
http://adrianbiernacki.cba.pl/?p=263
Spokojnie idzie wiosna , przyroda sie obudzi owoce zakwitną więc bedzie wzrost zatrudnienia przy zbiorze śliwek . Bezrobocie spadnie tak jak cena gazu .
A później śliweczki mirabelki oraz szczawik do pyszczka i cała Polska zadowolona:)
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: mafia37 »

cały ten rząd tylko pod ścianę :wsciekly:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: zielony87 »

mafia37 pisze:cały ten rząd tylko pod ścianę :wsciekly:
Mają się tak łatwo wywinąć ? Przez 24 lata Politycy rujnowali kraj,niech najpierw odbudowują co zniszczyli :!: :mad:
Regan pisze:A później śliweczki mirabelki oraz szczawik do pyszczka i cała Polska zadowolona:)
Przyjdzie może kiedyś wreszcie taki czas,że wy politycy będziecie bez wyjątków pchać taczki,nosić na plecach młyńskie kamienie i wcinać ten przeklęty szczaw raz dziennie.Śliwek i mirabelek nie dostaniecie.Pójdą na przetwory dla nas zwykłych ludzi :wsciekly: A co do Polityków w rodzaju Niesioła - aż chciało by się przypomnieć,że Maria Antonina Austriaczka też na to,że lud nie ma chleba mówiła "niech jedzą bułeczki/ciasteczka".Ale lud zamiast żreć bułeczki czy ciasteczka zgilotynował Królową udzielającą tak wspaniałych rad.Niewdzięcznicy nieprawdaż ?

A co do wiosny - owszem.Bezrobocie odrobinę "spadnie".Ale Jesienią będzie dużo większe.Znowu... Może uda się coś zarobić w międzyczasie,może nawet załapać osobiście jakąś pracę na dłużej za "polską płacę" Nie zmienia to jednak w niczym faktu,że (nie)rząd PO robi wszystko co tylko można by było gorzej.I że większość będzie tak czy siak cierpieć w tym kraju.

A jedynym uzasadnieniem tego rządzenia nawet wobec jego własnych wyborców u PO jest: "bo inaczej będzie rządził PiS". Mam dość tego Disneylandu jak Kukiz...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Sun Tzu »

aż chciało by się przypomnieć,że Maria Antonina Austriaczka też na to,że lud nie ma chleba mówiła "niech jedzą bułeczki/ciasteczka".Ale lud zamiast żreć bułeczki czy ciasteczka zgilotynował Królową udzielającą tak wspaniałych rad.
Twoja wiedza historyczna jest wręcz porażająca! A teraz, by podnieść twój poziom wiedzy historycznej do poziomu II klasy gimnazjum: we Francji istniało prawo nakazujące piekarzom sprzedaż ciastek w cenie chleba, jeżeli chleba zabrakło. A cytat "Nie mają chleba? To niech jedzą ciastka!" pochodzi z "Wyznań" J.J. Rousseau (wiesz może kto to?), książki napisanej, gdy Maria Antonina miała 10 lat i mieszkała jeszcze w Austrii. Dla twej wiedzy (?), Maria Antonina do Francji trafiła w wieku 15 lat.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: zielony87 »

Och owszem wiem,że niektórzy historycy twierdzą,że tego powiedzonka ze strony tej Królowej nigdy nie było,choć o szczególe z ciasteczkami nie wiedziałem. Niewątpliwie choć niektórzy z nich mają dużo wspólnego z monarchizmem itd. Ale akurat "Profesor od Robaków" który gadał o szczawiku i mirabelkach chyba aż takiej wiedzy historycznej nie ma tak jak większość polityków z sejmu :hyhy: ;) Btw. Sun Tzu - byłbyś może lepszym nauczycielem historii (gdyby ci się chciało omawiać tak dokładnie materiał) niż ci których miałem przez większość czasu nie tylko w Gimnazjum jeśli pominąć to PiSowskie zadęcie ;)
---
A Rousseau to ten liberalny gamoń od "Tabula Rasa" który pisał traktaty o wychowaniu dzieci a swoje własne dzieci oddawał do sierocińca i jeszcze miał czelność pisać bzdury,że społeczeństwo funkcjonuje na zasadzie kontraktowej - wg. tzw."Umowy Społecznej" (jak inni gamonie - Locke i Hobbes).I o jego popieprzonych ideach nie mających nic wspólnego z wynikami badań współczesnej psychologii,pedagogiki itd, oraz o tej umowie społecznej - idei która sankcjonuje liberalne rozbijanie społeczeństwa - uczy się jeszcze młode pokolenia... Jak mogę nie znać kogoś kogo tak nie znoszę ?
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

W sumie nic nowego, ale teraz już oficjalnie.

Donald Tusk: "Dużo więcej czasu poświęcam kibicowaniu i graniu w piłkę niż polityce"

http://www.wprost.pl/ar/393642/Tusk-pil ... -polityce/
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/prem ... t_id=12799 (video)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: dragoness »

Jaki skurczybyk szczery, łza się w oku kręci...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

http://kasztelania.salon24.pl/418752,od ... pozniej-25

Bardzo podoba mi się ta perspektywa. Na tak sprawnie działające państwo bez mgnienia okiem oddam kolejne złotówki do skarbca. Płacę, ale widzę efekty!
Chwała Rostowskiemu! Chwała Tuskowi!

Podpisuję się pod pomysłem 25% stawki VAT
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Jozin »

Z niecierpliwością czekam na kampanię wyborczą bo czuję, że czeka nas mega szopka :)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

W dzisiejszym świecie wystarczy obrazić homosiów i już jesteś wykluczony z salonu/
Obrazek
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: Jozin »

o, naczelny hipokryta nagle użala się nad Wałęsą. Niebywałe :))) To już nie "Bolek" ???
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: juve_fan »

http://niezalezna.pl/39916-nowy-sondaz-pis-przed-po

27% dla PO? Nie wierzę, że aż tylu swoich ludzi obstawili na stanowiskach. Choć nie wykluczam tej opcji.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Rząd PO, oceny, opinie.

Post autor: zielony87 »

Juve Fan pisze:27% dla PO? Nie wierzę, że aż tylu swoich ludzi obstawili na stanowiskach. Choć nie wykluczam tej opcji.
Panie Juve-Fan, oprócz urzędników PO popierają różne "szczury i szczurzątka korporacyjne" które z realnym życiem mają niewiele wspólnego i można im wszystko wmówić - bo żyją we względnym dobrobycie i nigdy nie mieli nawet odrobiny czasu na myślenie.No i proszę nie zapominać,że Połowa Polaków odmawia głosować czy podawać swoje preferencje,a "grupa trzymająca sondaże" to też fakt - wystarczy wgooglować ten temat czy porównać wyniki sondaży z tym co ogłasza PKW.Przecież w normalnym kraju sondażownie które mają błędy czasem i powyżej 5% (było nie było - próg wyborczy) nie były by traktowane poważnie przy prognozach na kolejne wybory... Ale kto jak kto - Pan jako Politolog powinien to od dawna chyba wiedzieć no nie ? :rotfl:
ODPOWIEDZ