jak napisać cv??

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

jak napisać cv??

Post autor: buła »

siema. chcialbym sie zapytać . gdzie w cv wpisuje sie staż? w doswiadczeniu zawodowym ??? czy tez w praktykach?? bo nie za bardzo wiem.a w necie roznie podaja . moze ktos z Was bedzie wiedział z własnego doświadczenia. z gory dzieki !
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: jak napisać cv??

Post autor: buła »

a ty potrafisz czytac ze zrozumieniem czy tylko nabijasz posty. bo tak cos mi sie wydaje przegladajac twoje wypowiedzi. chyba napisalem ze szukalem w necie ale roznie podaja. i pytalem czy ktos z wlasnego doswiadczenia wie. wiec jak nie masz nic ciekawego do napisania to sie nie udzielaj. a nie napiszesz byle co i myslisz ze blyszczysz ;)
Awatar użytkownika
wszechwiedzący
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 26 lipca 2009, 10:18

Re: jak napisać cv??

Post autor: wszechwiedzący »

no yokozi gdzie byłeś jak rozumy rozdawali :mur:
Awatar użytkownika
Agness
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 25 sierpnia 2009, 09:59

Re: jak napisać cv??

Post autor: Agness »

buła pisze:siema. chcialbym sie zapytać . gdzie w cv wpisuje sie staż? w doswiadczeniu zawodowym ??? czy tez w praktykach?? bo nie za bardzo wiem.a w necie roznie podaja . moze ktos z Was bedzie wiedział z własnego doświadczenia. z gory dzieki !
Witam:) Ja wpisałam w doświadczenie zawodowe:)
wszechwiedzący pisze:no yokozi gdzie byłeś jak rozumy rozdawali :mur:
Wszechwiedzący,a co to ma wspólnego z tematem :mur: ,użytkownik yokozi, nie wypowiadał sie w temacie????To tylko puste nabijanie postów z twojej strony!
Konto usunięte

Re: jak napisać cv??

Post autor: Konto usunięte »

buła pisze:siema. chcialbym sie zapytać . gdzie w cv wpisuje sie staż? w doswiadczeniu zawodowym ??? czy tez w praktykach?? bo nie za bardzo wiem.a w necie roznie podaja . moze ktos z Was bedzie wiedział z własnego doświadczenia. z gory dzieki !
Drogi Kolego!
Nigdzie indziej jak w doświadczeniach zawodowych ;)
makatka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 18 października 2012, 19:53

Re: jak napisać cv??

Post autor: makatka »

"Doświadczenie zawodowe" - staż odbywasz właśnie w celu zdobycia doświadczenia zawodowego, ponadto pobierasz za to pieniądze, a nie tylko częściowe wynagrodzenie jak w przypadku praktyk, zatem jest to praca:) Poza tym lepiej wygląda to w rubryce "doświadczenie zawodowe", a tu zawsze przyda się dodatkowa pozycja. Pozdrawiam :)
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: jak napisać cv??

Post autor: Architekt »

Ooo to w UE nie jest takie proste.
Po 1-sze trzeba skończyć specjalny kurs komputerowy w urzędzie pracy tj. bezrobocia bo praca to jedyne czego tam, nie ma :rotfl:
Dopiero po tym trzeba skończyć kurs pisania CV.

I po jakimś miesiącu można spokojnie wziąć się do pisania CV. Już pomijam, że i tak do niczego się to nie przyda bo w IIIRP wiadomo, że CV się nie składa tylko ZAŁATWIA się telefon OD ZNAJOMEGO i tak zdobywa się pracę. Broń Cię Panie Boże żeby nie ujawnić przypadkiem zbyt wysokich kwalifikacji np. wyższych od właściciela firmy.
Język angielski i prawo jazdy to podstawy także nie o to tu chodzi
A najlepiej ując wszystko w dwóch słowach "NIE KRADNĘ" bo to cenią najbardziej przedsiębiorcy co zeznali w 2010r. w badaniach. Wtedy sukces murowany i można cieszyć się pensją 1600zł brutto. Na mieszkanie kątem u mamy powinno wystarczyć.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: jak napisać cv??

Post autor: sylwula13 »

nie widzę nic prostszego jak wejść w google i sobie poszukać "jak napisać CV". wszystko tam jest objaśnione .. do tego nie potrzeba zakładania tematu na Jaśle ...
kolorowaanka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 1 sierpnia 2013, 13:45

Re: jak napisać cv??

Post autor: kolorowaanka »

Droga clineczkaa, a jaki z Ciebie jest/będzie pracownik, jeśli nie potrafisz (bądź nie chce Ci się) samodzielnie napisać CV? Aż strach się bać... Ludzie, CV nie jest przecież skomplikowaną formą dokumentu, w internecie wiele jest szablonów i przykładów. Co do stażu, to staż jest liczony jako praca, więc należy go wpisać do doświadczenia zawodowego, w dziale praktyki wpisujemy - jak sama nazwa wskazuje - praktyki :P
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: jak napisać cv??

Post autor: solaris »

Postanowiłem pomóc wszystkim którzy nie potrafią napisać CV...
(drobne datki chętnie przyjmę :hyhy: )
wersja pdf
wersja jpg
bo obrazki coś mi nie działają :(
albo tutaj: podglad


Obrazek

Obrazek
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: jak napisać cv??

Post autor: buno1 »

http://profeo.pl/ tworzysz profil i derukujesz :) :super:
sebmroz
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 15 lipca 2013, 09:15

Re: jak napisać cv??

Post autor: sebmroz »

CV powinno być dostosowane do potrzeb:
tradycyjne http://praca.gratka.pl/poradnik/art/odb ... 11795.html

funkcjonalne, po to by np ukryć lukę w zatrudnieniu czy wykształceniu :

http://praca.gratka.pl/poradnik/art/pob ... 11799.html
che_che
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 25 października 2014, 14:33

Re: jak napisać cv??

Post autor: che_che »

ja korzystalem z kreatora cv - szybkiecv.pl i wyszlo bardzo profesjonalnie. mozna wybrac sobie jeden z szablonow i uzupelnic indywidualnymi informacjami. szybko i sprawnie :)
Ann90
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 9 stycznia 2021, 15:50

Re: jak napisać cv??

Post autor: Ann90 »

Kreator w Canvie polecam :)
ODPOWIEDZ