Rasizm - problem czy no problem ?

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Mosznicki
VIP
VIP

Re: Rasizm - problem czy no problem ?

Post autor: Mosznicki » 13 sierpnia 2020, 10:05

wlad pisze:
13 sierpnia 2020, 07:46
Żałosne jest tłumaczenie się oknami, długościami, rozmiarami, nikt nie poprawia tekstu 23 razy a fakt, że się z tego tłumaczysz świadczy tylko, że nie byłeś tego świadomy. W zwyczaju który nie masz, poprawiłeś kolejny SZEŚĆ RAZY... i najlepsze od razu na początku „Tak to jest”... No tak nie jest :rotfl: A na pewno nie powinno być.
Nie mnie oceniać ale to nie jest normalne i pewnie każdy tak stwierdzi widząc DWADZIEŚCIA TRZY RAZY edytowany tekst. Osoba liczy się bardzo bo to ona kreuje merytorykę a nie na odwrót.
Ja nigdzie nie gloryfikowałem mięsa i nie pisałem żeby tylko je jeść, pisałem o suplementacji i to słowo padało kilkukrotnie, sprawdź 23razy.
Opinia czyjaś nie stanie się moją opinią bo ktoś tak uważa. To osoba tworzy merytorke a nie na odwrót a co z takiej merytoryki jak się ją kreuje 23 razy... A może z osoby...

Tak to jest... :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Jeszcze raz zdrowia.

* tekst nie krótki i nie edytowany ani razu
Śmiechlem. „Osoba tworzy merytoryke”... Wow! No to Ty rzeczywiście ja tworzysz!!! :rotfl: Poziom ZERO.

A ja nie napisałem, ze cokolwiek gloryfikujesz, choć w pewnym sensie tak właśnie jest (wyższość/zdrowszosc diety mięsnej PER SE). Ale nie o to chodzi. Wycofujesz się rakiem, obśmiewając mnie za... ilość edycji i „przyznanie się już na początku”. To rzeczywiście baaardzo merytoryczne. A ile razy edytowałem treści podlinkowane? ;) Przyznaje się znowu, ze ani raz.

Tak wiec swoją argumentacje oparleś o... 23 razy edycji!!! No nikt normalny tyle nie edytuje! To rzeczywiście stawia to, co merytoryczne, w zupełnie innym świetle! Takim, które nie wystarcza do syntezy witamin albo ich absorpcji. Stąd artykuły i badania są nienaukowe. Gdyby tylko edycji nie było albo bylo ich mniej, materiały te wyglądałyby zupełnie inaczej. :rotfl: Czy ktoś powinien jeszcze mieć wątpliwości co do skutków mięsnej diety? ;) Dla mnie nikt normalny i chcący zachować powagę nie powinien nawet pomyśleć o podobnej „linii obrony”.

Owszem- Ty miales pogląd, a ja mam wiedzę. Teraz i Ty ja masz. Dlatego jeśli chcesz atakować weganizm, to rob to z pozycji, jakie przystoją w obecnym czasie, a nie posługując się obiegowymi - nawet niezweryfikowanymi, jak widac, bo tak bardzo uznanymi za dietetyczny dogmat - sztampami.

Badania i fakty to NIE są opinie. Co najwyżej wnioski- podyktowane konkretnymi odkryciami. To „nie ktoś tak uważa”. Opinia, jak widac- niepoparta („intuitive”) - to akurat to, co autor napisał w „Twoim” linku i co łyknales bez zastanowienia, niewchodzac w temat. I sam sobie zaprzeczasz, pisząc to, dokonując śmiesznych prób obrony tego, czego w swietle nowych informacji nie możesz obrobić, bo przecież właśnie za obiektywne fakty, a nie żadne opinie, przyjąłeś to, co miało mnie jako weganina obiektywnie ośmieszyć i zdyskredytować. Tylko znów się nie udało. Chyba musi bardzo bolec, jak się dostaje od „zjadacza sałaty”, prawda? ;)

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 13 sierpnia 2020, 10:54

dragoness pisze:
26 lipca 2020, 17:55
Mosznicki pisze:
26 lipca 2020, 16:59
A w przypadku białych to już nikt by nie podkreślał ich koloru skory w podobnej sytuacji (nawet jesli to fake). I nie mówi się „Murzyn”.
Jesssu, nie mówi sie Murzyn?! A jak? Biały inaczej? Już nie dajmy sie zwariować, co?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... ydala.html

Pewnie dostali w łapę od BLM ;)

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 11:03

Tak to jest (........................................)
wstaw co chcesz
Słowotok nie nie sprawia, że jesteś inteligentny, wręcz przeciwnie. Brak Ci konsekwencji to już stwierdziliśmy po tym jak zacząłeś się odnosić do moich postów i się usprawiedliwiać mieląc temat witamin, bredzisz, że coś robisz na komórce, oknach... Jak dziecko przy przy kiepskiej pracy domowej,
Robienie 23 edycji nie jest normalne a, że Ty tak myślisz no cóż... napiszesz sobie: Tak to jest :padam: :padam: :padam:
Taka scenka mi staje przed oczami. Kierownik PGR-u w gumiakach zwraca się do traktorzysty w kufajce: Tak to jest... Jak się nie sprawdza oleju w silniku... :rotfl: :rotfl: Kierowniku :hyhy:
Co dostaje? Ty tu widzisz jakąś rywalizacje? Chyba byś tak chciał - niedowartościowanie? Nerwica? Sałatę jem, nikogo nie namawiam do niejedzenia mięsa jak Ty - no i z sałatą uważaj bo chłonie metale ciężkie lepiej niż jedno mięso.
Bądź konsekwentny i nie rób z gęby cholewy i nie usprawiedliwiaj głupio tej niekonsekwencji. (słowotokiem o witaminach)
Nie ma sensu sensu czytać Twoich postów bo ostatnio choć poprawiałeś gramatykę a teraz znów nie, no i nie ma pewności bo nie ma konsekwencji czy kolejny raz nie będziesz edytował.

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 11:12

"Gdyby tylko edycji nie było albo bylo ich mniej, materiały te wyglądałyby zupełnie inaczej"
Całe clou... Czyli każda poprzednia wersja była niewłaściwa, no merytoryka :ok: jak wirtualna księgowość.. ;) ;) ;)

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 11:21

No i pisałem o suplementacji ale do tego się wcale nie odniosłeś bo nie byłoby co komentować, no ale - wróć...
Tak to jest...

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 13 sierpnia 2020, 11:36

Nie dalo się tego zmieści zmieścić w jednym poście? ;)

Mogłem edytować choćby TYSIĄC RAZY i wciąż niczego to nie zmienia w kwestii MERITUM.

Pisales o mięsie jako rzekomo niezbędnym paliwie dla mózgu i niedoborach mających wynikać z diety roślinnej. A wszystko dlatego, ze tak Cię ubodło zdanie w obronie niezabijania zwierząt.

Na drugi raz nie przypinaj się zanim nie pomyślisz, bo widać, ze jednak to, co zdawało Ci się oczywiste, okazało się takie nie być. Więcej pokory i oleju w głowie, mniej obszczekiwania.

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 11:53

Jakich zwierząt???
Ubodło, obszczekiwanie... hmm
Więcej konsekwencji. Bo jej nie ma wcale.
Kończę bo muszę pozamykać okna... :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Byczku ;)

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 13 sierpnia 2020, 12:01

Pamięć na mięsie kiepska? Podpowiem: trzeba prześledzić posty do miejsca i treści (nienapisane, ze Twoich), od których się przypiąles. ;)

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 12:11

Wróćmy do tych gdzie pisałem, że jem tylko mięso?
A tamte może już są edytowane tysiąc razy...
Bo brakło KONSEKWENCJI...
A czekaj, pamiętam jeden o uboju rytualnym w Sokołowie ;) ;)
To już wiemy co Byczka ubodło...

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 13 sierpnia 2020, 12:19

wlad pisze:
13 sierpnia 2020, 12:11
Wróćmy do tych gdzie pisałem, że jem tylko mięso?
A tamte może już są edytowane tysiąc razy...
Bo brakło KONSEKWENCJI...
A czekaj, pamiętam jeden o uboju rytualnym w Sokołowie ;) ;)
To już wiemy co Byczka ubodło...
Nie bądź śmieszny. Naprawdę wyobrażam sobie, ze nie jesteś kotowatym. Błagam... Tak to jest, jak się nie ma co się lubi (czyt. merytorycznych argumentów).

Wiesz, ja tez w końcu nie upublicznilem wyników swoich badań, wiec na jakiej podstawie w ogóle przyjąłeś, ze coś jest nie tak? Na podstawie moich racji w dyskusjach niedotyczących diety, które wydały Ci się idiotyczne (a potem się okazało, kto się wygłupił), co zwaliles na karb diety JAKO TAKIEJ, zeby się powyzlosliwiac. Kto pod kim dołki kopie... ;)

I nie, to nie ten post o rzeźni (szukaj dalej :hyhy: ), choć w tamtym wydajesz się uradowany faktem, ze ktoś „wywija” tasakiem pod Tarnowem.

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 12:25

To Tobie się okazało - mi nie, bo Ty sobie tak to tłumaczysz... No... "Tak to jest jak" :padam: :padam: :padam: Dziękuje za ten tekst :hyhy: made my day
I znowu mnie oderwałeś od zamykania okien...
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2020, 12:33 przez wlad, łącznie zmieniany 1 raz.

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 12:29

Tasakiem? Merytorycznie?
Pod Tarnowem?? Ogarnij lokalizacje?? Bo się rozjeżdża to wszystko?
Znowu edytujesz? Hmm Tak to jest...

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 13 sierpnia 2020, 13:17

Okazalo się np. że „całość nagrania” to „parts of videos”. I ze w konsekwencji „sałata” (czy ja zreszta pisałem, ze jestem królikiem?) nie jest taka upośledzająca. ;)

Od wiadomej chwili spór jest całkowicie NIEMERYTORYCZNY i jałowy (jak najwyrazniej Twój umysł), dlatego DZIĘKUJE.

wlad
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: wlad » 13 sierpnia 2020, 13:27

W końcu zamknę okna :hurra:

*http://qulinarna.pl/kontakt

Dziękuje.

Mosznicki
VIP
VIP

Post autor: Mosznicki » 13 sierpnia 2020, 14:32

krzysztof1 pisze:
12 sierpnia 2020, 18:17
Nie jest ważne co jemu się wydaje, liczą się fakty, a te są takie że ten Margot to facet.
https://vod.pl/programy-onetu/onet-rano ... 08/3y8g099

Uczitsa, uczitsa i jeszcze raz uczitsa! :krzeslem: Oj, bo mnie zaraz lutz sierpem i młotem poszczuje :rotfl:

ODPOWIEDZ