Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

To już nawet nie o obietnice chodzi, nieuku.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 19:33 To już nawet nie o obietnice chodzi, nieuku.
Wytłumacz mi uczony o co chodzi, chętnie przeczytam co taki mędrzec jak ty napisze. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: :padam: :padam:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 19:40
Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 19:33 To już nawet nie o obietnice chodzi, nieuku.
Wytłumacz mi uczony o co chodzi, chętnie przeczytam co taki mędrzec jak ty napisze. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: :padam: :padam:
O nieniszczenie państwa, młocie.


A tu „ochrona” rodziny wg PiS:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... zyzny.html
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 19:46
krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 19:40
Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 19:33 To już nawet nie o obietnice chodzi, nieuku.
Wytłumacz mi uczony o co chodzi, chętnie przeczytam co taki mędrzec jak ty napisze. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: :padam: :padam:
O nieniszczenie państwa, młocie.


A tu „ochrona” rodziny wg PiS:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... zyzny.html
Nie zauważyłem niszczenia państwa, wręcz przeciwnie wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 19:52
Nie zauważyłem niszczenia państwa, wręcz przeciwnie wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Tego, że maska postaci z filmu, która chciałeś stosować jako ochronną, miała ziejący otwór gębowo-nosowy tez nie zauważyłeś. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Nie zauważyłem niszczenia państwa, wręcz przeciwnie wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Ten dobry kierunek to najpierw Grecja, a potem Wenezuela?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Znacznie bliżej.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 19:52 Nie zauważyłem niszczenia państwa, wręcz przeciwnie wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Z Osobnicy pewnych spraw nie widać....
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

A ja myślę, że może lepiej jak PiS całkowicie zrujnuje kraj. Na tą chwilę jeszcze jedziemy lekko rozpędem. Wyhamowały wszelkie większe inwestycje i tylko pchają w socjal. Jak zabraknie na "plusy" to wtedy pierwszy sort otworzy oczy. Nikogo juz nie interesuje zrujnowanie sławnych na cały świat stadnin, wszyscy już olewają dochodzenie do prawdy i miliony na komisje szalonego Antka, wrak leży tam gdzie leżał i jest git ( ale to samo leżenie wraku za czasów Tuska było wielkim skandalem ). Pamiętacie miesięcznice, które napędzały ten cały syf. A ekshumacje?? A fundacje narodową, która zasponsorowała bilbordy o sędziach co kradną ?? A pamiętacie stępkę pod prom ? A "Damę z gronostajem" Glińskiego i absurdalną transakcję ?? I tych wszystkich pociotków w spółkach skarbu państwa ....
Może lepiej jednak niech walnie z hukiem i wtedy może jakas część ciemnoty zrozumie, że rząd niczego nigdy nie daje , tylko daje sąsiad który pracuje 12 godz dziennie i odprowadza podatki ....... Nie wiem, tracę nadzieję że bezboleśnie podniesiemy się z tego [...]
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 5 lipca 2020, 14:57 A ja myślę, że może lepiej jak PiS całkowicie zrujnuje kraj. Na tą chwilę jeszcze jedziemy lekko rozpędem. Wyhamowały wszelkie większe inwestycje i tylko pchają w socjal. Jak zabraknie na "plusy" to wtedy pierwszy sort otworzy oczy. Nikogo juz nie interesuje zrujnowanie sławnych na cały świat stadnin, wszyscy już olewają dochodzenie do prawdy i miliony na komisje szalonego Antka, wrak leży tam gdzie leżał i jest git ( ale to samo leżenie wraku za czasów Tuska było wielkim skandalem ). Pamiętacie miesięcznice, które napędzały ten cały syf. A ekshumacje?? A fundacje narodową, która zasponsorowała bilbordy o sędziach co kradną ?? A pamiętacie stępkę pod prom ? A "Damę z gronostajem" Glińskiego i absurdalną transakcję ?? I tych wszystkich pociotków w spółkach skarbu państwa ....
Może lepiej jednak niech walnie z hukiem i wtedy może jakas część ciemnoty zrozumie, że rząd niczego nigdy nie daje , tylko daje sąsiad który pracuje 12 godz dziennie i odprowadza podatki ....... Nie wiem, tracę nadzieję że bezboleśnie podniesiemy się z tego [...]
wszyscy już olewają dochodzenie do prawdy i miliony na komisje szalonego Antka, wrak leży tam gdzie leżał i jest git ( ale to samo leżenie wraku za czasów Tuska było wielkim skandalem ). Pamiętacie miesięcznice, które napędzały ten cały syf. A ekshumacje??

celowo tak piszesz?
czy tylko się nie znasz?

"szalony Antek" - został wywalony (cokolwiek to znaczy).

o tym gdzie jest wrak (a także oryginały czarnych skrzynek) - zdecydował minister MSWiA Jerzy Miller
[to jest umowa miedzy państwami jak byś nie wiedział]


cały syf - rozumiem że masz na myśli sikanie do zniczy

ekshumacje - były wykonane, bo takie jest prawo
to że wyniki ich są sprawą polityczną to już inna sprawa

Pytanie: czy Rosja zakończyła już śledztwo w sprawie tej katastrofy?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

curiosus sum pisze: 5 lipca 2020, 14:57 A ja myślę, że może lepiej jak PiS całkowicie zrujnuje kraj. Na tą chwilę jeszcze jedziemy lekko rozpędem. Wyhamowały wszelkie większe inwestycje i tylko pchają w socjal. Jak zabraknie na "plusy" to wtedy pierwszy sort otworzy oczy. Nikogo juz nie interesuje zrujnowanie sławnych na cały świat stadnin, wszyscy już olewają dochodzenie do prawdy i miliony na komisje szalonego Antka, wrak leży tam gdzie leżał i jest git ( ale to samo leżenie wraku za czasów Tuska było wielkim skandalem ). Pamiętacie miesięcznice, które napędzały ten cały syf. A ekshumacje?? A fundacje narodową, która zasponsorowała bilbordy o sędziach co kradną ?? A pamiętacie stępkę pod prom ? A "Damę z gronostajem" Glińskiego i absurdalną transakcję ?? I tych wszystkich pociotków w spółkach skarbu państwa ....
Może lepiej jednak niech walnie z hukiem i wtedy może jakas część ciemnoty zrozumie, że rząd niczego nigdy nie daje , tylko daje sąsiad który pracuje 12 godz dziennie i odprowadza podatki ....... Nie wiem, tracę nadzieję że bezboleśnie podniesiemy się z tego [...]
Pierwszy sort powie (jak mu zabraknie), ze „wina Tuska”, a na resztę będzie politycznie za późno. Obudzimy się z ręka w nocniku.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 5 lipca 2020, 15:08
cały syf - rozumiem że masz na myśli sikanie do zniczy


Pytanie: czy Rosja zakończyła już śledztwo w sprawie tej katastrofy?
Sikali(?) biali, więc trzeba winić biała rasę. ;)

To jakiekolwiek śledztwo jest jeszcze w ogóle potrzebne???
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 5 lipca 2020, 15:08
curiosus sum pisze: 5 lipca 2020, 14:57 A ja myślę, że może lepiej jak PiS całkowicie zrujnuje kraj. Na tą chwilę jeszcze jedziemy lekko rozpędem. Wyhamowały wszelkie większe inwestycje i tylko pchają w socjal. Jak zabraknie na "plusy" to wtedy pierwszy sort otworzy oczy. Nikogo juz nie interesuje zrujnowanie sławnych na cały świat stadnin, wszyscy już olewają dochodzenie do prawdy i miliony na komisje szalonego Antka, wrak leży tam gdzie leżał i jest git ( ale to samo leżenie wraku za czasów Tuska było wielkim skandalem ). Pamiętacie miesięcznice, które napędzały ten cały syf. A ekshumacje?? A fundacje narodową, która zasponsorowała bilbordy o sędziach co kradną ?? A pamiętacie stępkę pod prom ? A "Damę z gronostajem" Glińskiego i absurdalną transakcję ?? I tych wszystkich pociotków w spółkach skarbu państwa ....
Może lepiej jednak niech walnie z hukiem i wtedy może jakas część ciemnoty zrozumie, że rząd niczego nigdy nie daje , tylko daje sąsiad który pracuje 12 godz dziennie i odprowadza podatki ....... Nie wiem, tracę nadzieję że bezboleśnie podniesiemy się z tego [...]
wszyscy już olewają dochodzenie do prawdy i miliony na komisje szalonego Antka, wrak leży tam gdzie leżał i jest git ( ale to samo leżenie wraku za czasów Tuska było wielkim skandalem ). Pamiętacie miesięcznice, które napędzały ten cały syf. A ekshumacje??

celowo tak piszesz?
czy tylko się nie znasz?

"szalony Antek" - został wywalony (cokolwiek to znaczy).

o tym gdzie jest wrak (a także oryginały czarnych skrzynek) - zdecydował minister MSWiA Jerzy Miller
[to jest umowa miedzy państwami jak byś nie wiedział]


cały syf - rozumiem że masz na myśli sikanie do zniczy

ekshumacje - były wykonane, bo takie jest prawo
to że wyniki ich są sprawą polityczną to już inna sprawa

Pytanie: czy Rosja zakończyła już śledztwo w sprawie tej katastrofy?
Rozumiem, że jesteś jednym ze specjalistów do badania katastrof lotniczych , albo się mylę - nie ważne.
Antek wywalony?? Tak samo jak przed pierwszymi wyborami czy inaczej?? Przecież ma raport do przedstawienia, tylko Covid19 go zatrzymał.

Sprawa wraku - mi blacha do niczego nie potrzebna. Piszę o tym jak się wozi na tej sprawie propaganda. Jak była wykorzystana. Wrak miał wrócić do kraju po zwycięstwie PiS. Taka była narracja sprzedana głosującym. A przeciętny głosujący ma w du.... ustalenia między państwami. Ma przekaz - Tusk dał ciała, my sprowadzimy wrak na ziemię ojczystą

Nie mam na myśli sikania do zniczy a mam na mysli wykorzystanie katastrofy do szerzenia nienawiści i okłamywania gawiedzi że prezes dochodzi do prawdy. Dodatkowo wykorzystywanie do tech celów religii.

Ekshumacje nie były wykonane dlatego że jest takie prawo ( prawo nie nakazuje wykonywana ekshumacji a dopuszcza w określonych okolicznościach) . Ich wykonie i zabieganie o nie, było działaniem politycznym, miało na celu przypomnieć "winę Tuska" i haniebne zaniedbania ruskich. Wyniki były zupełnie nieistotne i drugorzędne. Poszło sporo kasy, trochę szumu było przez jakiś czas - temat żył i podsycał wiarę w wielki zamach na największego światowego przywódcę ............. Temat zapewne jeszcze powróci jak będzie potrzebny
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 5 lipca 2020, 15:18
Sikali(?) biali, więc trzeba winić biała rasę. ;)

To jakiekolwiek śledztwo jest jeszcze w ogóle potrzebne???
Sikali(?) biali, więc trzeba winić biała rasę. ;)
Biali, ale mieli czarne myśli ;)
To jakiekolwiek śledztwo jest jeszcze w ogóle potrzebne???
Tak: dlaczego nie można zakończyć wcześniejszego.
ODPOWIEDZ