Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 3 lipca 2020, 20:23
krzysztof1 pisze: 3 lipca 2020, 18:35
dragoness pisze: 3 lipca 2020, 18:32 O tak, z pewnością https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wzrosl ... 98244.html
Artykuł z zeszłego roku. :hyhy: :hyhy:
A co? Jeszcze sie pogorszyło?
Za rządów twoich idoli sytuacja była jeszcze gorsza.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 10:30
dragoness pisze: 3 lipca 2020, 20:23
krzysztof1 pisze: 3 lipca 2020, 18:35
Artykuł z zeszłego roku. :hyhy: :hyhy:
A co? Jeszcze sie pogorszyło?
Za rządów twoich idoli sytuacja była jeszcze gorsza.
Czyli ograniczenie umysłowe postępuje nadal? Zapytaj kolegi Gondka jak mu udowodniłam, że rządy PO to syf, którego nie akceptuję. I zabawne, ale za rządów PO sytuacja gorsza nie była. No ale do tego trzeba wysilić mozg i porównać dane.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Nie trzeba pozwalać. Jak są płodni, to sobie sami zrobią. Będziecie odbierac?

W Polsce obecnie może być nawet ok. 100 tyś. (sto tysięcy) takich dzieci (badania: Mizielinska, Abramowicz, Stasinska, 2014).

A co do materiału, to już to przerabialiśmy. Słaby „argument”. Zresztą podobne scenki można było oglądać choćby w Jasle już w latach 90-tych podczas tzw. żakinady, tyle ze w konfiguracji hetero. Nie byliśmy jeszcze wtedy aż tak zindoktrynowani, więc było to chyba tylko lekko zabawne w odbiorze.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 4 lipca 2020, 13:07
krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 10:30
dragoness pisze: 3 lipca 2020, 20:23
A co? Jeszcze sie pogorszyło?
Za rządów twoich idoli sytuacja była jeszcze gorsza.
Czyli ograniczenie umysłowe postępuje nadal? Zapytaj kolegi Gondka jak mu udowodniłam, że rządy PO to syf, którego nie akceptuję. I zabawne, ale za rządów PO sytuacja gorsza nie była. No ale do tego trzeba wysilić mozg i porównać dane.
Jeżeli rządy PO to syf to nie idź w drugiej turze na wybory albo oddaj głos nieważny. Jeżeli zagłosujesz na Trzaskowskiego to będzie oznaczać, że popierasz platformę. :hyhy: :hyhy: Sytuacja za rządów PO nie była gorsza? :rotfl: :rotfl: Trzeba mieć zaczadzony mózg aby tak stwierdzić.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 13:54 Nie trzeba pozwalać. Jak są płodni, to sobie sami zrobią. Będziecie odbierac?

W Polsce obecnie może być nawet ok. 100 tyś. (sto tysięcy) takich dzieci (badania: Mizielinska, Abramowicz, Stasinska, 2014).

A co do materiału, to już to przerabialiśmy. Słaby „argument”. Zresztą podobne scenki można było oglądać choćby w Jasle już w latach 90-tych podczas tzw. żakinady, tyle ze w konfiguracji hetero. Nie byliśmy jeszcze wtedy aż tak zindoktrynowani, więc było to chyba tylko lekko zabawne w odbiorze.
Dla ciebie to jest zabawne, dla mnie to jest żałosne, żeby dorosły facet coś takiego robił publicznie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 14:43
Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 13:54 Nie trzeba pozwalać. Jak są płodni, to sobie sami zrobią. Będziecie odbierac?

W Polsce obecnie może być nawet ok. 100 tyś. (sto tysięcy) takich dzieci (badania: Mizielinska, Abramowicz, Stasinska, 2014).

A co do materiału, to już to przerabialiśmy. Słaby „argument”. Zresztą podobne scenki można było oglądać choćby w Jasle już w latach 90-tych podczas tzw. żakinady, tyle ze w konfiguracji hetero. Nie byliśmy jeszcze wtedy aż tak zindoktrynowani, więc było to chyba tylko lekko zabawne w odbiorze.
Dla ciebie to jest zabawne, dla mnie to jest żałosne, żeby dorosły facet coś takiego robił publicznie.
Na żakinadzie jeszcze nie był dorosły. No i był hetero, a to wszystko zmienia, prawda? Liczy się tylko orientacja, nieważne co się robi. Inaczej nie byłoby komu dzieci dawać, bo żadna orientacja sama w sobie nie jest gwarancją dobrego rodzicielstwa.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Poniżej wykaz "nieocenionych" osiągnięć Platformy Obywatelskiej w latach jej "panowania" 2007-2015 z możliwością nowych i prolongaty starych na czas "panowania" Rafała Trzaskowskiego jako prezydenta RP (sic!):
• Afera autostradowa, która doprowadziła polskie firmy do upadłości
• Afera stadionowa
• Afera wyciągowa
• Skok na OFE i ograbienie Polaków z połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł)
• Afera z KGHM
• Afera z Elewarrem
• Afera stanowiskowa - Platforma wzięła 140 tysięcy stanowisk, PSL - 60 tysięcy!
• Skandal z budową gazoportu w Świnoujściu i dostawami gazu z Kataru
• Afera atomowa – Sam wybór lokalizacji trwał kilka lat, projekt budowy elektrowni atomowych pochłaniał ogromne pieniądze, które przeznaczano na tajemnicze cele. Jednym z nich jest przekazania 11 mln zł dla klubu sportowego
• Podwyższenie podatku VAT do 23 proc. Na artykuły dziecięce wzrósł drastycznie z 8 do 23 proc.
• Gigantyczne zadłużenie kraju - z 530 mld zł do blisko 1 bln zł
• Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
• Podniesienie akcyzy na paliwo
• Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
• Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
• Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
• Nałożenie na Lasy Państwowe gigantycznego haraczu - podatek od przychodu, a nie dochodu, co miało wzbogacić budżet państwa o 800 mln zł
• Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
• Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
• Podjęcie prac nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
• Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
• Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
• Podpisanie z Rosją fatalnej umowy gazowej, na mocy której mieliśmy najdroższy gaz w Europie
• Zatajenie raportu obnażającego nieprawidłowości ZUS
• Wyprzedaż majątku narodowego za prawie 60 mld zł – pozbywanie się spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów
• Osłabianie bezpieczeństwa i ograniczenie potencjału militarnego
• Przyjęcie ustawy o „bratniej pomocy” - tzw. ustawa 1066, pozwalająca na obecność w Polsce zagranicznych służb i funkcjonariuszy
• Prowadzenie polityki zagranicznej, która uzależniała Polskę od silnych państw i osłabiała jej suwerenność
• Kilkuletni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
• Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
• Masowa inwigilacja obywateli
• Potężne osłabienie publicznej służby zdrowia
• Wydłużenie obowiązku pracy o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn, pomimo protestów i wniosku o referendum ws. wieku emerytalnego
• Wprowadzenie obowiązku szkolnego dla 6-latków, pomimo sprzeciwu społecznego
• Ponad 2 mln Polaków żyło w skrajnej biedzie, w tym aż 700 tys. dzieci
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Łamanie Konstytucji, ułaskawienie pedofila... No nie wiem, nie wiem...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 17:58 Łamanie Konstytucji, ułaskawienie pedofila... No nie wiem, nie wiem...
W kwestii ułaskawienia zalecam zapoznanie się ze sprawą, a nie powtarzanie bredni za gazetami, które szukają tanich sensacji. Facet odsiedział wyrok a ułaskawienie dotyczyło zakazu zbliżania się, dodatkowo sama pokrzywdzona prosiła o zdjęcie tego zakazu oraz sam wniosek o ułaskawienie został POZYTYWNIE rozpatrzony wcześniej przez sądy.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 18:08
Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 17:58 Łamanie Konstytucji, ułaskawienie pedofila... No nie wiem, nie wiem...
W kwestii ułaskawienia zalecam zapoznanie się ze sprawą, a nie powtarzanie bredni za gazetami, które szukają tanich sensacji. Facet odsiedział wyrok a ułaskawienie dotyczyło zakazu zbliżania się, dodatkowo sama pokrzywdzona prosiła o zdjęcie tego zakazu oraz sam wniosek o ułaskawienie został POZYTYWNIE rozpatrzony wcześniej przez sądy.
Tłumaczenia propagandzistów Dudy są śmieszne.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 18:16
krzysztof1 pisze: 4 lipca 2020, 18:08
Mosznicki pisze: 4 lipca 2020, 17:58 Łamanie Konstytucji, ułaskawienie pedofila... No nie wiem, nie wiem...
W kwestii ułaskawienia zalecam zapoznanie się ze sprawą, a nie powtarzanie bredni za gazetami, które szukają tanich sensacji. Facet odsiedział wyrok a ułaskawienie dotyczyło zakazu zbliżania się, dodatkowo sama pokrzywdzona prosiła o zdjęcie tego zakazu oraz sam wniosek o ułaskawienie został POZYTYWNIE rozpatrzony wcześniej przez sądy.
Tłumaczenia propagandzistów Dudy są śmieszne.
Takie są fakty trepie ale ty tylko łykasz propagandę gazet typu fakt.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Jako pierwsza opisała to „Rzepa”. Czyżby „polskojęzyczna”? ;)
ODPOWIEDZ