Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Pytam: lądowali ostatecznie bez schodzenia? Mgły nie było? Od czego, jak myslisz, odchodzili? Kiedy włącza się „pull up”? Czy pilot sam przede wszystkim podjałby decyzje, żeby w tamtych warunkach w ogóle znaleźć się na tej wysokości?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3906
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 18:04
grzeh pisze: 6 lipca 2020, 17:26
Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 09:43
Dlatego pisałem o ewentualnej. Ona i tak chyba nie była konieczna do śledztwa, bo ostatecznie ważne jest to, co wykonali lub czego nie wykonali piloci.

Twierdzisz, ze nie schodzili? Albo, jak Macierewicz, ze nie zeszli, tylko zostali zabici? Albo ze na takim lotnisku laduje się we mgle?
(tak w skrócie bo nie ten temat, - w tamtym to wszystko było wytłumaczone)
"rozmowa braci" - tylko i wyłącznie 'argument' pod sugerowanie nacisków
oczywiście pierwsze stenogramy pod tą narracje były "odczytane"....

"czy schodzili" - jeżeli uważasz że schodzili wydając komendę odchodzimy
to naprawdę po prostu nie chcesz przyjąć faktów, nie mówiąc już że w początkowym okresie
był wysyp dziesiątków kłamstw na ten temat - i nikt jakoś nie zastanowi się dlaczego.
Chcesz powiedzieć, ze ostatecznie wylądowali, nieschodząc? I ze nie było mgły? Dla mnie temat jest od dawna zamknięty. Katastrofa została wyjaśniona. A czy były naciski to inna sprawa. Pewnie tak, bo tylko pilot samobójca mógłby samodzielnie podjąć decyzje o takim ladowaniu.
Ta katastrofa nie została wyjaśniona dzięki Tuskowi i Kopacz, którzy oddali całe śledztwo Rosji. Według strony rosyjskiej były naciski, a ich autorem był pijany generał, a Mosznicki w to uwierzył i wierzy do dnia dzisiejszego. :hyhy: :hyhy:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Temat jest dla mnie zakończony, a śledztwo zamknięte. Nawiazując finalnie do kwestii (nie)lądowania, to z pewnością nie było go od chwili decyzji o odejściu.
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 19:02
Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 18:04
grzeh pisze: 6 lipca 2020, 17:26

(tak w skrócie bo nie ten temat, - w tamtym to wszystko było wytłumaczone)
"rozmowa braci" - tylko i wyłącznie 'argument' pod sugerowanie nacisków
oczywiście pierwsze stenogramy pod tą narracje były "odczytane"....

"czy schodzili" - jeżeli uważasz że schodzili wydając komendę odchodzimy
to naprawdę po prostu nie chcesz przyjąć faktów, nie mówiąc już że w początkowym okresie
był wysyp dziesiątków kłamstw na ten temat - i nikt jakoś nie zastanowi się dlaczego.
Chcesz powiedzieć, ze ostatecznie wylądowali, nieschodząc? I ze nie było mgły? Dla mnie temat jest od dawna zamknięty. Katastrofa została wyjaśniona. A czy były naciski to inna sprawa. Pewnie tak, bo tylko pilot samobójca mógłby samodzielnie podjąć decyzje o takim ladowaniu.
Ta katastrofa nie została wyjaśniona dzięki Tuskowi i Kopacz, którzy oddali całe śledztwo Rosji. Według strony rosyjskiej były naciski, a ich autorem był pijany generał, a Mosznicki w to uwierzył i wierzy do dnia dzisiejszego. :hyhy: :hyhy:
A nie mówię, że większość to eksperci wypadków lotniczych. Jak idziecie do dentysty to w trakcie leczenia wydajecie komendy co ma robić , w jakiej kolejnosci i w jakich dawkach ??
Rozumiem że wyjaśnienie zdarzenia moze być tylko jedno - zgodne z jednym z urojeń Antoniego ( można wybrać dowolną przyczynę z dotychczas przedstawianych ). To że sprawy potoczyły się tak jak przedstawia oficjalny raport jest totalnie nieprzyswajalne. Bo na siłę trzeba zbudować mit mocarstwa i wielkiego przywódcy, który został zgładzony przez Putina/Tuska. To zapewne spędzało sen z powiek przywódcy Rosji i knuł po nocach jak pozbyć się największego gracza w całej Europie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3906
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 19:02 ....
Ta katastrofa nie została wyjaśniona dzięki Tuskowi i Kopacz, którzy oddali całe śledztwo Rosji. Według strony rosyjskiej były naciski, a ich autorem był pijany generał, a Mosznicki w to uwierzył i wierzy do dnia dzisiejszego. :hyhy: :hyhy:
Według strony rosyjskiej były naciski, a ich autorem był pijany generał,
nie, to według MAKu ("Międzypaństwowy" Komitet Lotniczy)
strona rosyjska - prowadzi śledztwo nadal.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

curiosus sum pisze: 6 lipca 2020, 19:16
krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 19:02
Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 18:04

Chcesz powiedzieć, ze ostatecznie wylądowali, nieschodząc? I ze nie było mgły? Dla mnie temat jest od dawna zamknięty. Katastrofa została wyjaśniona. A czy były naciski to inna sprawa. Pewnie tak, bo tylko pilot samobójca mógłby samodzielnie podjąć decyzje o takim ladowaniu.
Ta katastrofa nie została wyjaśniona dzięki Tuskowi i Kopacz, którzy oddali całe śledztwo Rosji. Według strony rosyjskiej były naciski, a ich autorem był pijany generał, a Mosznicki w to uwierzył i wierzy do dnia dzisiejszego. :hyhy: :hyhy:
A nie mówię, że większość to eksperci wypadków lotniczych. Jak idziecie do dentysty to w trakcie leczenia wydajecie komendy co ma robić , w jakiej kolejnosci i w jakich dawkach ??
Rozumiem że wyjaśnienie zdarzenia moze być tylko jedno - zgodne z jednym z urojeń Antoniego ( można wybrać dowolną przyczynę z dotychczas przedstawianych ). To że sprawy potoczyły się tak jak przedstawia oficjalny raport jest totalnie nieprzyswajalne. Bo na siłę trzeba zbudować mit mocarstwa i wielkiego przywódcy, który został zgładzony przez Putina/Tuska. To zapewne spędzało sen z powiek przywódcy Rosji i knuł po nocach jak pozbyć się największego gracza w całej Europie.
Tezy oficjalnego raportu o pijanym generale już dawno zostały obalone więc przestań się koleś kompromitować.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Ale tu jest o Hołowni... ;)
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 19:20 Ale tu jest o Hołowni... ;)
No właśnie poszło w niewiadomym kierunku
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

Kuwra,Smoleńsk !- tak, ten temat zawsze działa !
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: luc_ponownie »

Powtórzcie pierwszą turę i dajcie nawet tego H**ownie albo gorzej k... bo ja wiem nawet Biedronia na prezydenta pliz bo już nie mogę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

KUUUURWAAAAAAA JA PIER********** TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ :!: :!: :!: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

I pomyśleć,że jeden z nich zostanie tak czy owak prezydentem... :wstyd:
I pomyśleć,że prawie 75% z prawie 65% uprawnionych do głosowania (tj. ponad 48% uprawnionych do głosowania) głosuje na takich,takich,takich... #%#*&# !!!

Ten kraj nie ma chyba przyszłości :zdegustowany: Niech Putin odpali rakiety Satan 2 na Polskę,miejmy to k... już za sobą... Idę kupić wódki k...
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: wlad »

Co za różnica.
Była duża szansa, że wspólna debata byłaby jeszcze większą żenadą i licytacją na monologi obietnic...
Duda na koniec ogłosiłby, że popiera nawet adopcje wiewiórek przez związki partnerskie a Trzaskowski przyjąłby komunie od Rydzyka i spalił flagę UE...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »


Dziwi Cię zupełnie nie to, co powinno.
ODPOWIEDZ