Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

curiosus sum pisze: 6 lipca 2020, 15:48
krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 15:42
curiosus sum pisze: 6 lipca 2020, 11:11

Nie wiem ale się wypowiem - to co napisałeś jest doskonałym przykładem tego powiedzenia. Jak pisałem wcześniej , śledzę jego drogę od dawna. Ty pewnie nie, bo wiesz tylko że płakał. Na początku lutego powiedział dlaczego startuje, na kogo do tej pory głosował (na PO) . Powiedział również, że jesli nie wejdzie do drugiej tury zagłosuje na "nie Dudę" i nie będzie wzywał swoich wyborców do poparcia konkretnej osoby. Nie było wtedy RT . Tak też postąpił po przegranej pierwszej turze. Nikogo ze swoich wyborców nie zawiódł . Najwiecej krzyczą tacy jak Ty - nie mający pojęcia o jego programie i o ty co miał do zaproponowania. Tylko w kółko o płaczu :)
Krzyczą też wyborcy RT że nie poparł go oficjalnie .
Bądźmy poważni, z jednej strony kreuje się na bezpartyjnego, chce zakończyć wojnę POPIS, a z drugiej bardzo szybko poparł Trzaskowskiego, Niech się w końcu zdecyduje czego chce, gość kompletnie niewiarygodny.
Bądź poważny i dorosły. Nie umiesz czytać?? Skoro nie masz pojęcia o czym piszesz to po jakiego brniesz dalej. Zrobił dokładnie tak jak się okreslił - rozumiesz taki prosty banalny przekaz? Jego wyborcy doceniają . W głosowaniu na "nie Dudę" kto mu zostaje?? Kosiniak - Kamysz? Udajesz czy nie wiesz ze dalej przechodzi dwóch kandydatów. I jest wiarygodny dla swoich wyborców. To, że Ciebie zawiódł to nawet cieszy. Martwiłoby gdyby zyskał poparcie wyborców emerytowanego zbawcy narodów. Trudno przyjąć, że ktoś postąpił tak jak zapowiadał pół roku temu? U Dudy zmienia się wszystko z tygodnia na tydzień, w zalezności gdzie widzi szansę poparcia
Ale ty jesteś ograniczony, poparł Trzaskowskiego, ma do tego prawo ale niech nie opowiada bajek o bezpartyjności. Ostatnie zdanie cię ośmiesza, to Trzaskowski na wszystko się zgodzi bo szuka na szybko poparcia, więc już mu nie przeszkadza Marsz Niepodległości, chociaż jeszcze nie tak dawno wyzywał ludzi biorących udział w tym marszu od faszystów, już jest przeciwny adopcji przez pary jednopłciowe. On teraz obieca wszystko. Takie ciemniaki jak ty wszystko łykną co im Trzaskoś powie. Duda ma stałe poglądy i nie zmienia ich co tydzień.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Krzysiu, gorzej nie będzie, jeśli wybierzesz Trzasia. Wręcz przeciwnie. Więc o co chodzi? Co Ci Polska zrobiła? Co ci zrobili LGBT? Dlaczego faszyzm ma przejść? Dlaczego jesteś złośliwy? Nie bądź dzieckiem i nie odmrażaj sobie uszu na złość mamie
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

https://www.money.pl/gospodarka/trzasko ... 1745a.html tutaj mamy pomysł Trzaskowskiego na rozdawanie pieniędzy, ciekawe czy nasi forumowi krytykanci rozdawnictwa czyli słynna trójca tj. Mosznicki, Jozin i ekspertka od wszystkiego czyli dragoness to też skrytykują?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Wskaż, gdzie krytykuje socjal (cytat). Trzaskowski zapowiada nie tylko to, ale tez np. żłobki. I to m. in. pozwala odróżnic przekupstwo od socjalu.
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 16:08
curiosus sum pisze: 6 lipca 2020, 15:48
krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 15:42

Bądźmy poważni, z jednej strony kreuje się na bezpartyjnego, chce zakończyć wojnę POPIS, a z drugiej bardzo szybko poparł Trzaskowskiego, Niech się w końcu zdecyduje czego chce, gość kompletnie niewiarygodny.
Bądź poważny i dorosły. Nie umiesz czytać?? Skoro nie masz pojęcia o czym piszesz to po jakiego brniesz dalej. Zrobił dokładnie tak jak się okreslił - rozumiesz taki prosty banalny przekaz? Jego wyborcy doceniają . W głosowaniu na "nie Dudę" kto mu zostaje?? Kosiniak - Kamysz? Udajesz czy nie wiesz ze dalej przechodzi dwóch kandydatów. I jest wiarygodny dla swoich wyborców. To, że Ciebie zawiódł to nawet cieszy. Martwiłoby gdyby zyskał poparcie wyborców emerytowanego zbawcy narodów. Trudno przyjąć, że ktoś postąpił tak jak zapowiadał pół roku temu? U Dudy zmienia się wszystko z tygodnia na tydzień, w zalezności gdzie widzi szansę poparcia
Ale ty jesteś ograniczony, poparł Trzaskowskiego, ma do tego prawo ale niech nie opowiada bajek o bezpartyjności. Ostatnie zdanie cię ośmiesza, to Trzaskowski na wszystko się zgodzi bo szuka na szybko poparcia, więc już mu nie przeszkadza Marsz Niepodległości, chociaż jeszcze nie tak dawno wyzywał ludzi biorących udział w tym marszu od faszystów, już jest przeciwny adopcji przez pary jednopłciowe. On teraz obieca wszystko. Takie ciemniaki jak ty wszystko łykną co im Trzaskoś powie. Duda ma stałe poglądy i nie zmienia ich co tydzień.
Nie wiem czy gadam do ściany czy do człowieka. Od początku mówił ze będzie głosował na "nie Dudę", to powiedz mi kogo zawiódł ? Nie rozumiesz ze taki ruch zadeklarował na początku? Był doskonale znany, każdemu kto na niego głosował.
Trzaskowski mnie kompletnie nie interesuje, głosuję na niego bo NIGDY nie będę głosował na Kaczyńskiego
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 16:18 Wskaż, gdzie krytykuje socjal (cytat). Trzaskowski zapowiada nie tylko to, ale tez np. żłobki. I to m. in. pozwala odróżnic przekupstwo od socjalu.
W Warszawie też je zapowiadał, do dzisiaj tej obietnicy nie zrealizował.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 6 lipca 2020, 09:37 ....
Jesteś jak większość naszego społeczeństwa ekspertem od wszystkiego co jest akurat na topie. Czy to konkretna dyscyplina sportowa, ekologia, medycyna lub fizyka kwantowa. Masz swoją i tylko swoją teorię :). Macierewicz też ma - co parę miesięcy inną .......
bzdury pleciesz, nie wypowiadam się na tematy których nie znam.
Nawet w NIC nie trafiłeś. Jakoś nie interesuje się nawet Twoim tematem z Hołownią,
bo po prostu nie chce mi się kłócić. Zahaczyłeś o Smoleńsk - więc Ci grzecznie wytłumaczyłem że się mylisz.
Nie moja wina że nie mając wiedzy - piszesz głupoty.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 09:43
grzeh pisze: 5 lipca 2020, 22:46
Mosznicki pisze: 5 lipca 2020, 22:27 Napisałem „ujawnić”, nie odsłuchać. Ewentualnie powszechnej wiedzy co do treści tych nagrań brakuje. Kropka.

Krążyli, schodzili i... zeszli.
no to zapytaj o powszechną wiedze do JAKICHKOLWIEK nagrań z samolotów prezydenckich.
chyba jesteś oderwany od rzeczywistości.

Krążyli, schodzili i... zeszli.
potwierdziłeś że nic w temacie nie wiesz. może na tym zakończ.
Dlatego pisałem o ewentualnej. Ona i tak chyba nie była konieczna do śledztwa, bo ostatecznie ważne jest to, co wykonali lub czego nie wykonali piloci.

Twierdzisz, ze nie schodzili? Albo, jak Macierewicz, ze nie zeszli, tylko zostali zabici? Albo ze na takim lotnisku laduje się we mgle?
(tak w skrócie bo nie ten temat, - w tamtym to wszystko było wytłumaczone)
"rozmowa braci" - tylko i wyłącznie 'argument' pod sugerowanie nacisków
oczywiście pierwsze stenogramy pod tą narracje były "odczytane"....

"czy schodzili" - jeżeli uważasz że schodzili wydając komendę odchodzimy
to naprawdę po prostu nie chcesz przyjąć faktów, nie mówiąc już że w początkowym okresie
był wysyp dziesiątków kłamstw na ten temat - i nikt jakoś nie zastanowi się dlaczego.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 17:10
Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 16:18 Wskaż, gdzie krytykuje socjal (cytat). Trzaskowski zapowiada nie tylko to, ale tez np. żłobki. I to m. in. pozwala odróżnic przekupstwo od socjalu.
W Warszawie też je zapowiadał, do dzisiaj tej obietnicy nie zrealizował.
co do Trzaskowskiego

tak się złożyło, że jak tylko zakandydował wysłuchałem:
Dr Krajski o Trzaskowskim w Klubie Bilderberga: Reprezentuje najgorszą część masonerii
https://www.youtube.com/watch?v=Vxn4sWf14BY

i jest dla mnie jasne że nawet w TVP jest/był promowany (jako jedyny przeciwnik PAD)
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 6 lipca 2020, 17:14
curiosus sum pisze: 6 lipca 2020, 09:37 ....
Jesteś jak większość naszego społeczeństwa ekspertem od wszystkiego co jest akurat na topie. Czy to konkretna dyscyplina sportowa, ekologia, medycyna lub fizyka kwantowa. Masz swoją i tylko swoją teorię :). Macierewicz też ma - co parę miesięcy inną .......
bzdury pleciesz, nie wypowiadam się na tematy których nie znam.
Nawet w NIC nie trafiłeś. Jakoś nie interesuje się nawet Twoim tematem z Hołownią,
bo po prostu nie chce mi się kłócić. Zahaczyłeś o Smoleńsk - więc Ci grzecznie wytłumaczyłem że się mylisz.
Nie moja wina że nie mając wiedzy - piszesz głupoty.
Wiesz... temat o którym piszesz jest bardzo trudny, zostawiam go ekspertom i ludziom, którzy siedzą w temacie a nie domorosłym znawcom lotnictwa. . Twoja narracja i pewność co do zakładanych tez tylko dowodzi że zapętliłeś się we własnej wizji tego co się stało i masz swój gotowy raport minuta po minucie. Ale samo zdarzenie to jedno a upolitycznienie wszystkiego co się z nim wiąże to zupełnie coś innego. Bardzo a to bardzo obrzydzało mnie wykorzystanie tej tragedii do głoszenia comiesięcznej propagandy i to hasło o dochodzeniu do prawdy ...... , a ty piszesz o sikaniu do zniczy . Rozumiem, że każdego miesiąca zbierała się grupa ludzi która lała do zniczy? Co ma wspólnego taki chuligański wybryk ( rozumiem że osoby zostały zatrzymane i ukarane) z uprawianiem propagandy na śmierci ? Po co to zestawiasz? Ze skoro ktoś nasikał to miesiecznice są ok lub odwrotnie ? Jaka logika jest w przytaczaniu takiego argumentu? Ze skro uważam ruchy Kaczyńskiego za skandalicze to popieram ludzi niszczących znicze? Otóż nie, tak to nie działa
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 6 lipca 2020, 17:37 ...
Wiesz... temat o którym piszesz jest bardzo trudny, zostawiam go ekspertom i ludziom, którzy siedzą w temacie a nie domorosłym znawcom lotnictwa. . Twoja narracja i pewność co do zakładanych tez tylko dowodzi że zapętliłeś się we własnej wizji tego co się stało i masz swój gotowy raport minuta po minucie.
....
wiesz, kiedyś na samym początku twierdziłem że piloci lądowali "z przymusu" bo byli pod presją
później po prostu zacząłem zbierać fakty i informacje. i się teraz nimi dziele. a największą korzyścią
jest to że warto sobie zrobić zestawienie: kto i ile razy okłamywał opinie publiczną - polecam.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 17:10
Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 16:18 Wskaż, gdzie krytykuje socjal (cytat). Trzaskowski zapowiada nie tylko to, ale tez np. żłobki. I to m. in. pozwala odróżnic przekupstwo od socjalu.
W Warszawie też je zapowiadał, do dzisiaj tej obietnicy nie zrealizował.
PiS w ogóle nie zapowiadał, więc na pewno nie będzie. Nieprogramowe.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 6 lipca 2020, 17:26
Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 09:43
grzeh pisze: 5 lipca 2020, 22:46
no to zapytaj o powszechną wiedze do JAKICHKOLWIEK nagrań z samolotów prezydenckich.
chyba jesteś oderwany od rzeczywistości.



potwierdziłeś że nic w temacie nie wiesz. może na tym zakończ.
Dlatego pisałem o ewentualnej. Ona i tak chyba nie była konieczna do śledztwa, bo ostatecznie ważne jest to, co wykonali lub czego nie wykonali piloci.

Twierdzisz, ze nie schodzili? Albo, jak Macierewicz, ze nie zeszli, tylko zostali zabici? Albo ze na takim lotnisku laduje się we mgle?
(tak w skrócie bo nie ten temat, - w tamtym to wszystko było wytłumaczone)
"rozmowa braci" - tylko i wyłącznie 'argument' pod sugerowanie nacisków
oczywiście pierwsze stenogramy pod tą narracje były "odczytane"....

"czy schodzili" - jeżeli uważasz że schodzili wydając komendę odchodzimy
to naprawdę po prostu nie chcesz przyjąć faktów, nie mówiąc już że w początkowym okresie
był wysyp dziesiątków kłamstw na ten temat - i nikt jakoś nie zastanowi się dlaczego.
Chcesz powiedzieć, ze ostatecznie wylądowali, nieschodząc? I ze nie było mgły? Dla mnie temat jest od dawna zamknięty. Katastrofa została wyjaśniona. A czy były naciski to inna sprawa. Pewnie tak, bo tylko pilot samobójca mógłby samodzielnie podjąć decyzje o takim ladowaniu.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 6 lipca 2020, 17:32
krzysztof1 pisze: 6 lipca 2020, 17:10
Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 16:18 Wskaż, gdzie krytykuje socjal (cytat). Trzaskowski zapowiada nie tylko to, ale tez np. żłobki. I to m. in. pozwala odróżnic przekupstwo od socjalu.
W Warszawie też je zapowiadał, do dzisiaj tej obietnicy nie zrealizował.
co do Trzaskowskiego

tak się złożyło, że jak tylko zakandydował wysłuchałem:
Dr Krajski o Trzaskowskim w Klubie Bilderberga: Reprezentuje najgorszą część masonerii
https://www.youtube.com/watch?v=Vxn4sWf14BY

i jest dla mnie jasne że nawet w TVP jest/był promowany (jako jedyny przeciwnik PAD)
A Żydem czasem nie jest? ;) A może żona Niemka?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 6 lipca 2020, 18:04 ....
Chcesz powiedzieć, ze ostatecznie wylądowali, nieschodząc? I ze nie było mgły? Dla mnie temat jest od dawna zamknięty. Katastrofa została wyjaśniona. A czy były naciski to inna sprawa. Pewnie tak, bo tylko pilot samobójca mógłby samodzielnie podjąć decyzje o takim ladowaniu.
chyba żyjesz w innej rzeczywistości albo nie potrafisz czytać.
pierwszy link: Tu-154 nie lądował! Pilot wydał komendę "odchodzimy"!
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzen ... dzimy.html

mam przypomnieć co wcześniej sugerowały "gazety"?
mam przypomnieć kto kłamał i sugerował naciski?
jak nie wyląduje to nas zabije, debeściaki itp..

Ktoś Cie okłamywał a Ty nadal w to brniesz?
Jak chcesz to porozmawiajmy o konkretach w innym temacie.
Bo ten jest o Hołowni.
ODPOWIEDZ