Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 19:47 Nie był nawet znany z tego, ze nie był znany.
Bo jednego Hołowni zarzucić dziś nie można - gość bardzo dużo robił i zrobił. Mówię o publikacjach, programach, fundacjach i innych akcjach w których uczestniczył bądź tworzył. Można się z nim kompletnie nie zgadzać lub nie mieć zaufania, nie widzieć go na fotelu prezydenta czy też cokolwiek innego, ale ciągłe mówienie o tym że jest celebrytą z "mam talent" jest ostrą celową manipulacją bądź wyrazem mocnego niedoinformowania.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 24 maja 2020, 19:14
Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 18:33 Jasne, to byl warunek wejścia :rotfl: A zreszta- wolny rynek, neoliberale.
Tak Mosznicki to był warunek Francji ale takich rzeczy wtedy nie mówiono tylko skrzętnie ukrywano, wtedy trwała kampania ogłupiania społeczeństwa.
Zgadza się- ogłupiano Was. I nic się nie zmieniło.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

curiosus sum pisze: 24 maja 2020, 19:53
Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 19:47 Nie był nawet znany z tego, ze nie był znany.
Bo jednego Hołowni zarzucić dziś nie można - gość bardzo dużo robił i zrobił. Mówię o publikacjach, programach, fundacjach i innych akcjach w których uczestniczył bądź tworzył. Można się z nim kompletnie nie zgadzać lub nie mieć zaufania, nie widzieć go na fotelu prezydenta czy też cokolwiek innego, ale ciągłe mówienie o tym że jest celebrytą z "mam talent" jest ostrą celową manipulacją bądź wyrazem mocnego niedoinformowania.
Sun Tzu już tak ma. Może by poszedł z tym do „Mam talent”? :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Towarzyszko mosznicki, którą książkę Szymona Hołowni przeczytaliście? I to samo pytanie do curiosus sum... :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 19:37 Fakt! Dla niektórych nawet kandydatem godnym pełnienia urzędu prezydenta w Polsce jest facet najbardziej znany z tego, że wyprowadzał na scenę uczestników jakiegoś programu rozrywkowego... Ale, jak słusznie pani napisała, każdy ma swoja elitę...
Za to dla niektórych notariusz PiSu jest debeściakiem nad debeściaki.....każdy ma swoje elity, co nie Obserwatorze Żmigrodzki ?
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 20:18 Hmm... Towarzyszko mosznicki, którą książkę Szymona Hołowni przeczytaliście? I to samo pytanie do curiosus sum... :rotfl:
Pytanie wysokich lotów .Co ma pokazać ?? Że ksiązki nie istnieją ?? "Ludzie na walizkach " bardzo dawno temu a w zeszłym roku "Boskie zwierzęta" . I teraz powstanie jakaś teza - że za mało skoro napisał więcej, ze niewłaściwe tytuły?
Tą ostatnią polecam
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 19:37 Fakt! Dla niektórych nawet kandydatem godnym pełnienia urzędu prezydenta w Polsce jest facet najbardziej znany z tego, że wyprowadzał na scenę uczestników jakiegoś programu rozrywkowego... Ale, jak słusznie pani napisała, każdy ma swoja elitę...
No cóż, przynajmniej moja elita nie lata rządowymi samolotami aby bzykać nieletnie Ukrainki, nie ma bandziorów za kumpli.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3940
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 24 maja 2020, 20:52 ....
No cóż, przynajmniej moja elita nie lata rządowymi samolotami aby bzykać nieletnie Ukrainki, nie ma bandziorów za kumpli.
dragoness, brakuje mi sprecyzowania KTO jest Twoją elitą ale wiem że się nie dowiem ;)
szczerze pozdrawiam
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... A jakie jest stanowisko pani elity w kwestii molestowania seksualnego podwładnych dziennikarek w stacji TVN czego dopuszczał się niejaki Kamil D.? O sprawę Jakuba W. i stanowisko pani elity nawet nie śmiem zapytać... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

curiosus sum pisze: 24 maja 2020, 20:31
Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 20:18 Hmm... Towarzyszko mosznicki, którą książkę Szymona Hołowni przeczytaliście? I to samo pytanie do curiosus sum... :rotfl:
Pytanie wysokich lotów .Co ma pokazać ?? Że ksiązki nie istnieją ?? "Ludzie na walizkach " bardzo dawno temu a w zeszłym roku "Boskie zwierzęta" . I teraz powstanie jakaś teza - że za mało skoro napisał więcej, ze niewłaściw tytuły?
Tą ostatnią polecam
Też polecam tą pozycję. I w zasadzie tylko kwestia praw zwierząt mnie skłania do ewentualnego oddania głosu na SH.
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 21:37
curiosus sum pisze: 24 maja 2020, 20:31
Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 20:18 Hmm... Towarzyszko mosznicki, którą książkę Szymona Hołowni przeczytaliście? I to samo pytanie do curiosus sum... :rotfl:
Pytanie wysokich lotów .Co ma pokazać ?? Że ksiązki nie istnieją ?? "Ludzie na walizkach " bardzo dawno temu a w zeszłym roku "Boskie zwierzęta" . I teraz powstanie jakaś teza - że za mało skoro napisał więcej, ze niewłaściw tytuły?
Tą ostatnią polecam
Też polecam tą pozycję. I w zasadzie tylko kwestia praw zwierząt mnie skłania do ewentualnego oddania głosu na SH.
Mnie skłania parę dodatkowych rzeczy ( kwestia zwierząt i środowiska chyba najważniejsza ). W wielu się z nim nie zgadzam, ale nie bedzie kandydata w 100% odpowiadającego każdemu wyborcy. Jeszcze do wyborów pozostało trochę czasu i może sytuacja się zmieni ale zaryzykowałbym układ Hołownia + rząd złożony z obecnej opozycji. Zmiana układu sił w parlamencie jest dosyć prawdopodobna jesli będą przedterminowe wybory a nastroje społeczne pójdą dalej obecnym torem. Oczywiście Trzaskowski i pozostali kandydaci opozycyjni tez mają mój głos jak wejdą do drugiej tury, ale to wszystko już było i okazywało się bardzo niewydolne. Przerzucenie całkowitej władzy znowu na PO też mnie nie zachwyca ......
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

grzeh pisze: 24 maja 2020, 21:30
dragoness pisze: 24 maja 2020, 20:52 ....
No cóż, przynajmniej moja elita nie lata rządowymi samolotami aby bzykać nieletnie Ukrainki, nie ma bandziorów za kumpli.
dragoness, brakuje mi sprecyzowania KTO jest Twoją elitą ale wiem że się nie dowiem ;)
szczerze pozdrawiam
Na pewno jest inna niż twoja.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3940
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: 24 maja 2020, 22:10
grzeh pisze: 24 maja 2020, 21:30
dragoness pisze: 24 maja 2020, 20:52 ....
No cóż, przynajmniej moja elita nie lata rządowymi samolotami aby bzykać nieletnie Ukrainki, nie ma bandziorów za kumpli.
dragoness, brakuje mi sprecyzowania KTO jest Twoją elitą ale wiem że się nie dowiem ;)
szczerze pozdrawiam
Na pewno jest inna niż twoja.
Wiedziałem ze nie odpowiesz,
wiec na przyszłość nie powołuj się na kogoś kogo nie ma :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 21:31 Hmm... A jakie jest stanowisko pani elity w kwestii molestowania seksualnego podwładnych dziennikarek w stacji TVN czego dopuszczał się niejaki Kamil D.? O sprawę Jakuba W. i stanowisko pani elity nawet nie śmiem zapytać... :rotfl:
JEZEBEL JEST WINNY, powinien zostać skazany. Co to TVPiSowskiego blockbustera, odgrzewającego kotlet sprzed pięciu lat, to takie pytanie zadam. Czy jeśli chodzi pan na mszę odprawianą przez księdza pedofila, o czym pan nie wie, to jest pan współwinny?
Wiedziałem ze nie odpowiesz,
wiec na przyszłość nie powołuj się na kogoś kogo nie ma :)
Odpowiedziałam, tylko jesteś bezobjawowo inteligentny i nie zrozumiałeś.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3940
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

dragoness; Jedyne co potrafisz to obrażać i straszyć PiSem,
naprawdę szkoda, dzięki takim jak Ty - merytorycznych wypowiedzi tu nie uświadczy. eot
ODPOWIEDZ