Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Kolejne głupki co się pospieszyły z wprowadzaniem reformy. Bezobjawowo inteligentni eksperci
Hmm... Takimi słowami określać elitę intelektualną tego kraju skupioną wówczas w Unii Wolności pod światłym przywództwem samego Leszka Balcerowicza...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 24 maja 2020, 16:53
Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 16:42
krzysztof1 pisze: 24 maja 2020, 16:23

Mosznicki szef mafii to konkretny przykład, który pokazuje patologie jakie występują w sądownictwie, a to sformułowanie o mafijnym państwie to pusty frazes. Mafijne państwo to mieliśmy za rządów lokaja Angeli. W takim razie co rozumiesz przez słowo przekupstwo jeżeli nie jest to dla ciebie socjal? No słucham co to jest to przekupstwo? kto ci powiedział, że ja nienawidzę zachodu?
A Banaś i Ministerstwo Finansow to abstrakcja. Takie political fiction. Abstrakcja jest tez system współpracy państwa z Kosciolem w zakresie krycia pedofilii w tej "szacownej" organizacji.
Socjal jest zrobiony z myślą o społeczeństwie, nie partyjnym interesie. Jest sprzężony z innymi dzialaniami (np. żłobki), a nie zawezony do oczywistej oczywistosci sluzacej oczywiscie oczywistym celom partyjnym.
Zachód i Europa to nie tylko kasa i położenie geograficzne (Białoruś w takim razie tez jest w Europie i nie potrzebuje do tego UE). To przede wszystkim pewne wartości i system prawny. A Ty masz na to wywalone.
W kwestii Banasia to ja tutaj nie widzę problemu, to sztucznie nakręcona afera. Jeżeli wynajmuję komuś kamienice to g.ó.w.n.o mnie obchodzi co najemca tam robi. Interesują mnie tylko dwie kwestie aby nie było zniszczeń i aby kasa z wynajmu była na czas. W kwestii europejskich Mosznicki to naiwny jesteś. W interesie Brukseli i Angeli jest to aby Polska była słaba, aby była kolonią gospodarczą. Dlatego tak krytykują obecny rząd. :hyhy: :hyhy:
Kamienica i Paolo to już mniejszy problem. Ale też wcale nie jest tak, ze nie obchodzi cię, co robi najemca, byle zniszczeń nie było. Te wizerunkowe są czasem nie do powetowania.

Polska jest słaba, bo sama, bidulka, nie potrafi być mocna. I prędko nie będzie. A Niemcy to nic nie robią tylko obmyslaja, jak by ją jeszcze osłabić. Pamietasz jeszcze, jak straszyliscie, ze wszystko wykupią po wejsciu do UE? Jak to nas skończą cenami itd.? Ile ziemi wykupią? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 24 maja 2020, 16:59
krzysztof1 pisze: 24 maja 2020, 16:53 ...
W kwestii europejskich Mosznicki to naiwny jesteś. W interesie Brukseli i Angeli jest to aby Polska była słaba, aby była kolonią gospodarczą. Dlatego tak krytykują obecny rząd. :hyhy: :hyhy:
dokładnie, całe szczęście że krytykują
jak zaczną chwalić to oznacza że mają nas w kieszeni ;)
Już nas chwalą! Mamy sobie podobno najlepiej poradzic z kryzysem. I nawet PiS to podchwycil. To albo mamy problem, albo jednak Twoja diagnoza jest błędna :D
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 17:26
krzysztof1 pisze: 24 maja 2020, 16:53
Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 16:42
A Banaś i Ministerstwo Finansow to abstrakcja. Takie political fiction. Abstrakcja jest tez system współpracy państwa z Kosciolem w zakresie krycia pedofilii w tej "szacownej" organizacji.
Socjal jest zrobiony z myślą o społeczeństwie, nie partyjnym interesie. Jest sprzężony z innymi dzialaniami (np. żłobki), a nie zawezony do oczywistej oczywistosci sluzacej oczywiscie oczywistym celom partyjnym.
Zachód i Europa to nie tylko kasa i położenie geograficzne (Białoruś w takim razie tez jest w Europie i nie potrzebuje do tego UE). To przede wszystkim pewne wartości i system prawny. A Ty masz na to wywalone.
W kwestii Banasia to ja tutaj nie widzę problemu, to sztucznie nakręcona afera. Jeżeli wynajmuję komuś kamienice to g.ó.w.n.o mnie obchodzi co najemca tam robi. Interesują mnie tylko dwie kwestie aby nie było zniszczeń i aby kasa z wynajmu była na czas. W kwestii europejskich Mosznicki to naiwny jesteś. W interesie Brukseli i Angeli jest to aby Polska była słaba, aby była kolonią gospodarczą. Dlatego tak krytykują obecny rząd. :hyhy: :hyhy:
Kamienica i Paolo to już mniejszy problem. Ale też wcale nie jest tak, ze nie obchodzi cię, co robi najemca, byle zniszczeń nie było. Te wizerunkowe są czasem nie do powetowania.

Polska jest słaba, bo sama, bidulka, nie potrafi być mocna. I prędko nie będzie. A Niemcy to nic nie robią tylko obmyslaja, jak by ją jeszcze osłabić. Pamietasz jeszcze, jak straszyliscie, ze wszystko wykupią po wejsciu do UE? Jak to nas skończą cenami itd.? Ile ziemi wykupią? :rotfl:
A nie wykupili? Przecież Lesio Balcerowicz do spółki z Lewandowskim i Sachsem sprzedawali za bezcen wszystko co się dało. Zaczęli to robić jeszcze przed wejściem Polski do Unii. Przykład Francja postawiła jasny warunek, zgodzi się na wejście Polski do Unii, jeżeli Polska sprzeda jej ówczesną telekomunikację. tak to było z tym naszym wejściem do Unii.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Jasne, to byl warunek wejścia :rotfl: A zreszta- wolny rynek, neoliberale.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 17:29 ...
Już nas chwalą! Mamy sobie podobno najlepiej poradzic z kryzysem. I nawet PiS to podchwycil. To albo mamy problem, albo jednak Twoja diagnoza jest błędna :D
nie, to znaczy że Ty nie zrozumiałeś, a raczej udajesz ze nie rozumiesz i dalej nawijasz swoje ;)

Pytanie: sprzedawca którego klienta będzie chwalił?,
takiego co wybrzydza, targuje się, kaprysi i zawsze chce co najlepsze dla niego, czy takiego któremu można wszystko wcisnąć?
(można nie odpowiadać ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Nie, no jak rznac głupa, to tylko PiS. Gdzież bym śmiał! Pomyliłeś UE z marketem.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: grzeh »

Mosznicki, dlaczego obrażasz? taka Twoja metoda?

Geopolityczne położenie Polski, naciski na Nią i drogi rozwoju tłumaczy bardzo dobrze Bartosiak.

Niestety temat o tym został przez moderatora wykasowany. Wcześniej myślałem że to sprawa polityczna
ale teraz dopuszczam myśl że moderator po prostu wie że poziom tutejszych użytkowników może nie być
na taką wiedzę przygotowany ;) eot
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: krzysztof1 »

Mosznicki pisze: 24 maja 2020, 18:33 Jasne, to byl warunek wejścia :rotfl: A zreszta- wolny rynek, neoliberale.
Tak Mosznicki to był warunek Francji ale takich rzeczy wtedy nie mówiono tylko skrzętnie ukrywano, wtedy trwała kampania ogłupiania społeczeństwa.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 17:24
Kolejne głupki co się pospieszyły z wprowadzaniem reformy. Bezobjawowo inteligentni eksperci
Hmm... Takimi słowami określać elitę intelektualną tego kraju skupioną wówczas w Unii Wolności pod światłym przywództwem samego Leszka Balcerowicza...
Skoro pan tak uważa. Dla mnie to głupki. No, ale każdy ma swoją elitę.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Sun Tzu »

Fakt! Dla niektórych nawet kandydatem godnym pełnienia urzędu prezydenta w Polsce jest facet najbardziej znany z tego, że wyprowadzał na scenę uczestników jakiegoś programu rozrywkowego... Ale, jak słusznie pani napisała, każdy ma swoja elitę...
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: curiosus sum »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 19:37 Fakt! Dla niektórych nawet kandydatem godnym pełnienia urzędu prezydenta w Polsce jest facet najbardziej znany z tego, że wyprowadzał na scenę uczestników jakiegoś programu rozrywkowego... Ale, jak słusznie pani napisała, każdy ma swoja elitę...
O to może w końcu się dowiem jakie obecny prezydent miał dokonania przed 2015 rokiem i z czego był znany. Aczkolwiek w odpowiedzi prosiłbym głownie skupić się na osiągnięciach
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Nie był nawet znany z tego, ze nie był znany.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze: 24 maja 2020, 19:11 Mosznicki, dlaczego obrażasz? taka Twoja metoda?

Geopolityczne położenie Polski, naciski na Nią i drogi rozwoju tłumaczy bardzo dobrze Bartosiak.

Niestety temat o tym został przez moderatora wykasowany. Wcześniej myślałem że to sprawa polityczna
ale teraz dopuszczam myśl że moderator po prostu wie że poziom tutejszych użytkowników może nie być
na taką wiedzę przygotowany ;) eot
No przecież PiS rznie głupa. Nieprawda? Reforma sądownictwa- ze niby jak w Niemczech. Przykładów jest wiele.

Z pewnością masz racje. Poziom intelektualny niektórych użytkowników wyklucza tez np. dyskusje o tym, ze HIV nie ma. A historia nauczyła nas z kolei, ze w demokracji zwyczajnie niektórym można, a bawet trzeba, zamknąć usta. Tak, tak.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Hołownia - tak, nie, nie wiem ?

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 24 maja 2020, 19:37 Fakt! Dla niektórych nawet kandydatem godnym pełnienia urzędu prezydenta w Polsce jest facet najbardziej znany z tego, że wyprowadzał na scenę uczestników jakiegoś programu rozrywkowego... Ale, jak słusznie pani napisała, każdy ma swoja elitę...
Jeśli ktoś przyszedł na świad 10 lat temu, to ma prawo nie pamiętać. A jak ignorant, to nie wiedziec reszty.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 19:54 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ