Koronawirus co ukrywa władza?

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

Aaa... Jak dla inteligentnych to tłumaczy, dlaczego intelektualista Jozin.1 byl taki zachwycony! Mniej inteligentni już dawno mają ubaw ze "światowej epidemii koronawirusa"... :rotfl: I jeszcze dodam, że mniej inteligentni już dawano wiedzieli, że będziemy mieć do czynienia ze zjawiskiem, że przedstawiciele Totalnej Opozycji - wyłącznie w trosce o zdrowie obywateli! - będą za wszelka cene udowadniać, że w Polsce trwa straszliwa "epidemia koronawirusa". Oczywiście, inteligentni wierzą, że nie ma to żadnego, ale żadnego związku z wyborami prezydenckimi! :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 09:21 Aaa... Jak dla inteligentnych to tłumaczy, dlaczego intelektualista Jozin.1 byl taki zachwycony! Mniej inteligentni już dawno mają ubaw ze "światowej epidemii koronawirusa"... :rotfl: I jeszcze dodam, że mniej inteligentni już dawano wiedzieli, że będziemy mieć do czynienia ze zjawiskiem, że przedstawiciele Totalnej Opozycji - wyłącznie w trosce o zdrowie obywateli! - będą za wszelka cene udowadniać, że w Polsce trwa straszliwa "epidemia koronawirusa". Oczywiście, inteligentni wierzą, że nie ma to żadnego, ale żadnego związku z wyborami prezydenckimi! :rotfl:
Nie mam na tyle chrześcijańskiego miłosierdzia, aby ci zyczyć, byś się na własnej skórze przekonał, że nie ma epidemii.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

Tak, tak... Trup ściele sie gęsto, ludzie umierają w Polsce wyłącznie z powodu koronawirusa, bo inne przyczyny zgonów zostały zakazane... Normalnie w Polsce codziennie umiera z różnych przyczyn około 1100 osób, ale przecież cóż to jest naprzeciwko aż 31 ofiar "epidemii? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 10:02 Tak, tak... Trup ściele sie gęsto, ludzie umierają w Polsce wyłącznie z powodu koronawirusa, bo inne przyczyny zgonów zostały zakazane... Normalnie w Polsce codziennie umiera z różnych przyczyn około 1100 osób, ale przecież cóż to jest naprzeciwko aż 31 ofiar "epidemii? :rotfl:
Kurde, Włosi, Hiszpanie i Anglicy też tak mówili.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... To niech sobie pani sprawdzi statystyki umieralności w tych krajach w ubiegłym roku i porówna ze statystykami umieralności z tego roku... :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 10:46 Hmm... To niech sobie pani sprawdzi statystyki umieralności w tych krajach w ubiegłym roku i porówna ze statystykami umieralności z tego roku... :rotfl:
Na koronawirusa? Bądź jego wpływem spowodowane?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 09:21 Aaa... Jak dla inteligentnych to tłumaczy, dlaczego intelektualista Jozin.1 byl taki zachwycony! Mniej inteligentni już dawno mają ubaw ze "światowej epidemii koronawirusa"... :rotfl: I jeszcze dodam, że mniej inteligentni już dawano wiedzieli, że będziemy mieć do czynienia ze zjawiskiem, że przedstawiciele Totalnej Opozycji - wyłącznie w trosce o zdrowie obywateli! - będą za wszelka cene udowadniać, że w Polsce trwa straszliwa "epidemia koronawirusa". Oczywiście, inteligentni wierzą, że nie ma to żadnego, ale żadnego związku z wyborami prezydenckimi! :rotfl:
Czegóż zatem boi się władza i zamyka szkoły , galerie itp ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Łyssy pisze: 31 marca 2020, 11:51
Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 09:21 Aaa... Jak dla inteligentnych to tłumaczy, dlaczego intelektualista Jozin.1 byl taki zachwycony! Mniej inteligentni już dawno mają ubaw ze "światowej epidemii koronawirusa"... :rotfl: I jeszcze dodam, że mniej inteligentni już dawano wiedzieli, że będziemy mieć do czynienia ze zjawiskiem, że przedstawiciele Totalnej Opozycji - wyłącznie w trosce o zdrowie obywateli! - będą za wszelka cene udowadniać, że w Polsce trwa straszliwa "epidemia koronawirusa". Oczywiście, inteligentni wierzą, że nie ma to żadnego, ale żadnego związku z wyborami prezydenckimi! :rotfl:
Czegóż zatem boi się władza i zamyka szkoły , galerie itp ???
Przecież nie ma żadnej epidemii, skoro z domu można wyjść swobodnie, ale pojedynczo, na zakupy pójść bez problemu, w liczbie 3 osoby na jedną kasę, a jak masz lat 60+ to też nie ma problemu z zakupami, ale w określonych godzinach. Jaka epidemia, ja się pytam? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Proszę mi odpowiedzieć na pytanie: czy przestrzegałaby pani tych ocierających się o absurd poleceń, gdyby nie ogłoszono "światowej pandemii koronawirusa"? :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 12:06 Hmm... Proszę mi odpowiedzieć na pytanie: czy przestrzegałaby pani tych ocierających się o absurd poleceń, gdyby nie ogłoszono "światowej pandemii koronawirusa"? :rotfl:
Rząd rzecze absurdy??? Od kiedy to?

PS Dezynfekcje koszykow itp. to ja bym nawet po epidemii zostawił.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 12:06 Hmm... Proszę mi odpowiedzieć na pytanie: czy przestrzegałaby pani tych ocierających się o absurd poleceń, gdyby nie ogłoszono "światowej pandemii koronawirusa"? :rotfl:
Czyli pan tych zaleceń przestrzegał nie będzie, bo premier i minister zdrowia mówią bzdury? To coś nowego...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Odpowiadanie pytaniem na pytanie jest tylko wtedy skuteczne, gdy rozmówca nie zna tej metody. Tak się jakoś przypadkiem składa, że przeczytałem "Erystykę", więc niech mi pani odpowie na pytanie, które zadałem... :rotfl:
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

Sęk w tym, ze te „ocierające się o absurd” coś tam ogłoszono właśnie w związku z niekwestionowana pandemia. Ale znając pisowcow, to - gdyby ogłoszono je ot tak, bez zwiazku z czymkolwiek - to ciemny lud by je i tak kupił. I wtedy byś bronił tego absurdu. Dziś, gdy tak naprawdę nie chodzi o rząd i racje PiS, wyśmiewasz śmiertelne zagrożenie. Są granice... jak to było- zbydlęcenia? Ponieważ postępowanie na świecie jest dziś podobne. Natomiast jak wytłumaczyć słowa prezydenta???
Ostatnio zmieniony 31 marca 2020, 13:29 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 31 marca 2020, 13:20 Hmm... Odpowiadanie pytaniem na pytanie jest tylko wtedy skuteczne, gdy rozmówca nie zna tej metody. Tak się jakoś przypadkiem składa, że przeczytałem "Erystykę", więc niech mi pani odpowie na pytanie, które zadałem... :rotfl:
Nie wiem, czy pandemia jest światowa, bo nie ma danych o Afryce, czy Ameryce Płd. Mnie interesuje, ogłoszony przez rząd stan epidemii. Gdyby go nie ogłoszono, pewnie bym nie przestrzegała, chociaż rękawiczek i zasady odleglości przestrzegałam od początku. Teraz mi pan odpowie; Czy sugeruje pan, że rząd nas okłamuje, żadnej epidemii nie ma, a wszystko służy li i jedynie zniewoleniu społeczeństwa?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Sun Tzu »

https://www.worldometers.info/coronavir ... gPpsK3C440

Hmm... Znany chiński teoretyk wojny Sun Tzu mawiał: jeżeli chcesz zaatakować wroga na lewym skrzydle, to zrób zamieszanie na jego prawym skrzydle, by odwrócić jego uwagę. Kierując się zatem tą prostą zasadą, należy spróbować sobie odpowiedzieć na pytanie, co ma przykryć nasza medialna "epidemia". I w jakiej światowej grze bierzemy udział: z kim i przeciwko komu? :rotfl:
ODPOWIEDZ