Koronawirus co ukrywa władza?

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Jozin.1 »

Mosznicki pisze: 31 marca 2020, 13:22 Sęk w tym, ze te „ocierające się o absurd” coś tam ogłoszono właśnie w związku z niekwestionowana pandemia. Ale znając pisowcow, to - gdyby ogłoszono je ot tak, bez zwiazku z czymkolwiek - to ciemny lud by je i tak kupił. I wtedy byś bronił tego absurdu. Dziś, gdy tak naprawdę nie chodzi o rząd i racje PiS, wyśmiewasz śmiertelne zagrożenie. Są granice... jak to było- zbydlęcenia? Ponieważ postępowanie na świecie jest dziś podobne. Natomiast jak wytłumaczyć słowa prezydenta???
Panie, nie ma takiego zbydlęcenia jakiego PiS by się nie dopuścił w swoim interesie a którego nasz Mundi nie byłby w stanie wytłumaczyć :))
Dla nich wszytko jest dopuszczalne jeśli służy ICH interesom...
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: krzysztof1 »

Pandemia się skończy jak tylko oficjalnie wynajdą szczepionkę i kasa za nią się zwróci. Stara zasada kartelu farmaceutycznego. Najpierw stwórz chorobę, a potem zaproponuj lekarstwo. Na szczęście w Polsce jeszcze nikt nie wpadł na pomysły takie jak ostatnio np. w Danii czyli przymus szczepień wszystkich.
Jak patrzę na ten cyrk z rękawiczkami i maskami to tylko śmiać mi się chce. Zupełnie jakby miesiąc temu nie było żadnych zarazków na klamkach i na innych powierzchniach. Wciskanie kitu, że płacenie gotówką stanowi zagrożenie dla płacącego. Największy hit, to zalecenie aby myć zakupy w ciepłej wodzie. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Gdzie się podziali wszyscy ekolodzy na czele z Gretą? Przecież ten cały cyrk prowadzi do wzrostu ilości wyprodukowanych śmieci.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Jozin.1 »

Qrde, kolejny expert......
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 31 marca 2020, 14:31 Pandemia się skończy jak tylko oficjalnie wynajdą szczepionkę i kasa za nią się zwróci. Stara zasada kartelu farmaceutycznego. Najpierw stwórz chorobę, a potem zaproponuj lekarstwo. Na szczęście w Polsce jeszcze nikt nie wpadł na pomysły takie jak ostatnio np. w Danii czyli przymus szczepień wszystkich.
Jak patrzę na ten cyrk z rękawiczkami i maskami to tylko śmiać mi się chce. Zupełnie jakby miesiąc temu nie było żadnych zarazków na klamkach i na innych powierzchniach. Wciskanie kitu, że płacenie gotówką stanowi zagrożenie dla płacącego. Największy hit, to zalecenie aby myć zakupy w ciepłej wodzie. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Gdzie się podziali wszyscy ekolodzy na czele z Gretą? Przecież ten cały cyrk prowadzi do wzrostu ilości wyprodukowanych śmieci.
Korespondencyjny kurs cynizmu czy co?

Przeżyją tylko karaluchy i ziębianie ;)
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: krzysztof1 »

Jozin.1 pisze: 31 marca 2020, 14:50 Qrde, kolejny expert......
Raczej człowiek myślący, a nie panikujący jak niektórzy na tym forum.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Mosznicki »

Wiecie, Krzysiu, jak już napomykacie o ekologach, to warto dodać, ze gdyby ich słuchano i chciano ograniczyć konsumpcjonizm, niewdzierajac się coraz głębiej w dzikie tereny i drenując zasoby, konsumując niepochamowanie (dzikie) zwierzęta, to prawdopodobnie obecna pandemia nie miałaby miejsca. Tyle gwoli myślenia. A pan Zieba niech najpierw witaminami poprawi swój wzrok i w końcu odłoży okulary.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Jozin.1 »

krzysztof1 pisze: 31 marca 2020, 15:42
Jozin.1 pisze: 31 marca 2020, 14:50 Qrde, kolejny expert......
Raczej człowiek myślący, a nie panikujący jak niektórzy na tym forum.
Ty Myślicielu Ty..... :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

krzysztof1 pisze: 31 marca 2020, 14:31 Pandemia się skończy jak tylko oficjalnie wynajdą szczepionkę i kasa za nią się zwróci. Stara zasada kartelu farmaceutycznego. Najpierw stwórz chorobę, a potem zaproponuj lekarstwo. Na szczęście w Polsce jeszcze nikt nie wpadł na pomysły takie jak ostatnio np. w Danii czyli przymus szczepień wszystkich.
Jak patrzę na ten cyrk z rękawiczkami i maskami to tylko śmiać mi się chce. Zupełnie jakby miesiąc temu nie było żadnych zarazków na klamkach i na innych powierzchniach. Wciskanie kitu, że płacenie gotówką stanowi zagrożenie dla płacącego. Największy hit, to zalecenie aby myć zakupy w ciepłej wodzie. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Gdzie się podziali wszyscy ekolodzy na czele z Gretą? Przecież ten cały cyrk prowadzi do wzrostu ilości wyprodukowanych śmieci.
Aha, czyli następny post napisze pan z aresztu, gdzie pana wsadzi mieszany patrol. No chyba, że po zakupy wyśle pan żonę.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 31 marca 2020, 17:36
krzysztof1 pisze: 31 marca 2020, 14:31 Pandemia się skończy jak tylko oficjalnie wynajdą szczepionkę i kasa za nią się zwróci. Stara zasada kartelu farmaceutycznego. Najpierw stwórz chorobę, a potem zaproponuj lekarstwo. Na szczęście w Polsce jeszcze nikt nie wpadł na pomysły takie jak ostatnio np. w Danii czyli przymus szczepień wszystkich.
Jak patrzę na ten cyrk z rękawiczkami i maskami to tylko śmiać mi się chce. Zupełnie jakby miesiąc temu nie było żadnych zarazków na klamkach i na innych powierzchniach. Wciskanie kitu, że płacenie gotówką stanowi zagrożenie dla płacącego. Największy hit, to zalecenie aby myć zakupy w ciepłej wodzie. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Gdzie się podziali wszyscy ekolodzy na czele z Gretą? Przecież ten cały cyrk prowadzi do wzrostu ilości wyprodukowanych śmieci.
Aha, czyli następny post napisze pan z aresztu, gdzie pana wsadzi mieszany patrol. No chyba, że po zakupy wyśle pan żonę.
Dlaczego z aresztu? Jaki mieszany patrol? Dragoness rozwiń swoją myśl. :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

Po co mam rozwijać? Przecież pan nie zamierza przestrzegać wprowadzonych przepisów.
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: krzysztof1 »

dragoness pisze: 31 marca 2020, 20:32 Po co mam rozwijać? Przecież pan nie zamierza przestrzegać wprowadzonych przepisów.
Bo mnie zaintrygowałaś tym postem o tym mieszanym patrolu i o pisaniu kolejnych postów z aresztu. Większość tych przepisów mnie nie dotyczy. Jedyne co mnie dotyczy to te obostrzenia w sklepach ale tego nie przeskoczę bo pracownicy sklepów są bardziej papiescy pod tym względem niż sam papież. Jest jeszcze ten niby obowiązek noszenia rękawiczek w miejscu pracy ale tego nie mam zamiaru przestrzegać. Zresztą wątpię czy je dostanę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: asterka »

dragoness pisze: 31 marca 2020, 20:46 https://next.gazeta.pl/next/7,173953,25 ... ss1SV5ih04 A tu coś do poczytania.
a sama se poczytaj paniusiu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: dragoness »

asterka pisze: 31 marca 2020, 20:50
dragoness pisze: 31 marca 2020, 20:46 https://next.gazeta.pl/next/7,173953,25 ... ss1SV5ih04 A tu coś do poczytania.
a sama se poczytaj paniusiu.
No ja rozumiem, że zdania wielokrotnie złożone i trzysylabowe wyrazy przerastają twoje możliwości intelektualne, ale parę inteligentnych osób na tym forum się pojawia, choć czasem skrzętnie to ukrywają.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Koronawirus co ukrywa władza?

Post autor: Jozin.1 »

Próbujesz polemizować z .....amebą ???
ODPOWIEDZ