gdzie jesteś moderatorze ???

O wszystkim, czyli o niczym...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: asterka »

pisze po rusku jakieś głupoty i zaśmieca całe forum.
Lelum
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 26 lipca 2010, 07:59

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: Lelum »

Bardzo dobrze! Może w końcu ktoś zacznie moderować forum.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: _WHISKEY_ »

Ruskie moderatora „Killim”
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: asterka »

nudzisz się i ? idż na spacer,posprzataj w ogródku albo domu.Nie zatruwaj życia innym bo nie wiesz co czeka i ciebie.
AoK
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 7 czerwca 2013, 00:42

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: AoK »

To nie ruskie, tylko Ukraina. W ruskim nie ma znaku "i".
Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 03:35

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: cuski »

Ja wiem, kto tak zasmieca forum... to pewnie ten poszkodowany chirurg, ktoremu nie na reke byly moje ostatnie posty na temat prokuratury i tajemnicy zawodowej w temacie o jasielskim szpitalu... zalozyl akurat tyle nowych spamowych watkow, aby ten temat wskoczyl na druga strone.

Moderatorzy nie spac !!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 03:35

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: cuski »

To forum chyba nikt nie moderuje... zobaczcie kiedy ostatnio aktywni byli administratorzy i moderatorzy... poszkodowany chirurg zatrudnil sobie ruskiego hackera, zeby co 14 minut zarzucal forum spamem i nie pozwalal prowadzic normalnej dyskusji.
Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 03:35

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: cuski »

Poszkodowany chirurg zaatakowal wolna strefe i nasze miasto, czyli najbardziej przegladane miejsca.
Awatar użytkownika
Public Enemy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 18:58

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: Public Enemy »

Oj boze. Dalej ciągcie temat z panio Rybą.Wrócicie jej zycie.
Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 03:35

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: cuski »

Public Enemy pisze: 20 czerwca 2019, 14:22 Oj boze. Dalej ciągcie temat z panio Rybą.Wrócicie jej zycie.
A jaki mamy ciagnac ?
O wkladkach domacicznych ?
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: JURT »

Moderatora na forum nie było ze dwa lata a może więcej. :wstyd:
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: President »

JURT pisze: 21 czerwca 2019, 09:00 Moderatora na forum nie było ze dwa lata a może więcej. :wstyd:
Mylisz się. Jest cały czas, swoje działy ogarnąłem od razu, gdy tylko pojawił się spam. Niestety nie mam przywilejów do wszystkich, dlatego trzeba było czekać aż wejdzie odpowiedni moderator do przypisanego działu i to ogarnie :cool:

Cały czas moderatorzy są na tym forum.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: luc_ponownie »

Public Enemy pisze: 20 czerwca 2019, 14:22 Oj boze. Dalej ciągcie temat z panio Rybą.Wrócicie jej zycie.
Dokładnie to tylko @Cuski to ciągnie i ciągnie. Nie wiem,rodzina tej Ryby jej jakaś czy psychiczny... Przecież w tamtym temacie zrobią postępowanie i co on więcej chce ? Faktycznie moderator by się może przydał bo ile tak można...

Zresztą nie tylko to,całe to forum to robi się gorszy śmietnik niż tylko wypociny cuskiego czy partyjnych. Przedtem jakaś ruska hydra z dragami reklamowana,teraz jakiś Pajeet z Pimputry ( XD ) reklamuje Indyjskie SEO XD
Awatar użytkownika
cuski
Guru
Guru
Posty: 124
Rejestracja: 17 kwietnia 2019, 03:35

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: cuski »

luc_ponownie pisze: 21 czerwca 2019, 13:35
Public Enemy pisze: 20 czerwca 2019, 14:22 Oj boze. Dalej ciągcie temat z panio Rybą.Wrócicie jej zycie.
Dokładnie to tylko @Cuski to ciągnie i ciągnie. Nie wiem,rodzina tej Ryby jej jakaś czy psychiczny... Przecież w tamtym temacie zrobią postępowanie i co on więcej chce ? Faktycznie moderator by się może przydał bo ile tak można...
Proszę ciebie, nie zniżaj innych do swojego poziomu, bo tak nisko to już chyba nikt nie leżał, ani nie stał !
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: gdzie jesteś moderatorze ???

Post autor: JURT »

President pisze: 21 czerwca 2019, 09:47
JURT pisze: 21 czerwca 2019, 09:00 Moderatora na forum nie było ze dwa lata a może więcej. :wstyd:
Mylisz się. Jest cały czas, swoje działy ogarnąłem od razu, gdy tylko pojawił się spam. Niestety nie mam przywilejów do wszystkich, dlatego trzeba było czekać aż wejdzie odpowiedni moderator do przypisanego działu i to ogarnie :cool:

Cały czas moderatorzy są na tym forum.
Mylę się??? :rotfl: Zabawne!!! :D A te "pomocne" linki w różnych wątkach to widziałeś czy może Ci poszukać?? Prawda jest taka że dawniej dostawało się ostrzeżenia za nadużywanie dużych liter albo za czerwoną czcionkę a teraz spamu na forum jest tyle co gów..en w oczyszczalni ścieków i nie ma kto z tym porządku zrobić.
ODPOWIEDZ