Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:Oczywiście że mam. Wpisy na forum zwolenników PiSu. I nie wycieraj sobie paszczy Kościołem, bo niewiele masz z jego nauką wspolnego.
Ataki na Kościół spowodowane wpisami zwolenników PISu. I zrozum tu chłopie kobietę.
Przykro mi, że po tak długim pobycie za granicą, czytanie w języku ojczystym szwankuje.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: wibar »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:Oczywiście że mam. Wpisy na forum zwolenników PiSu. I nie wycieraj sobie paszczy Kościołem, bo niewiele masz z jego nauką wspolnego.
Ataki na Kościół spowodowane wpisami zwolenników PISu. I zrozum tu chłopie kobietę.
Tu chodzi raczej o stan umysłu,a nie o zrozumienie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Tak, zgadzam się. Pewne stany umysłu powodują zrozumiałe ograniczenia percepcji. I takie coś widać u "dyplomatów" z krajów GW. http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2598387 Nie pojadą na spotkanie, a potem będą płakać, że decyzję podjęto bez ich udziału. Stracą na własne życzenie możliwość przedstawienia argumentów. Dlaczego? Panowie z pewnością wyjaśnią.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Oczywiście że mam. Wpisy na forum zwolenników PiSu. I nie wycieraj sobie paszczy Kościołem, bo niewiele masz z jego nauką wspolnego.
odnoszę wrażenie że nawet w temacie "szydełkowanie na drutach"
znalazłabyś pretekst aby dowalić przeciwnikom politycznym.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: człowiek z lasu »

Grupa 23 zadbanych uchodźców z Kazania rozważy każdą poważną ofertę pracy w reklamie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze:Grupa 23 zadbanych uchodźców z Kazania rozważy każdą poważną ofertę pracy w reklamie.
Taaaaa, wspaniały to był dzień, kiedy to Wielka Francja przyjęła wyjątkowego uchodźcę z Polandu..... :wstyd:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:Oczywiście że mam. Wpisy na forum zwolenników PiSu. I nie wycieraj sobie paszczy Kościołem, bo niewiele masz z jego nauką wspolnego.
odnoszę wrażenie że nawet w temacie "szydełkowanie na drutach"
znalazłabyś pretekst aby dowalić przeciwnikom politycznym.
Nie interesuje mnie szydełkowanie i dowalam każdemu kto postępuje nie tak, jak trzeba. Rozumiem, że projekt podniesienia skladki zusowskiej dla małych firm, czy "obrażanie" się jak goowniarz na Brukselę, to dla ciebie czepianie się drobiazgów? No to co jest sprawą ważną? Papa Rydzyk i jego nowy projekcik?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Nie interesuje mnie szydełkowanie i dowalam każdemu kto postępuje nie tak, jak trzeba. Rozumiem, że projekt podniesienia skladki zusowskiej dla małych firm, czy "obrażanie" się jak goowniarz na Brukselę, to dla ciebie czepianie się drobiazgów? No to co jest sprawą ważną? Papa Rydzyk i jego nowy projekcik?
dragoness, Ty nawet nie rozumiesz co do Ciebie się pisze.
to jest temat o "uchodźcach", a nie o składce zusowskiej, obrażaniu na Bruksele czy "Papie Rydzyku"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:Nie interesuje mnie szydełkowanie i dowalam każdemu kto postępuje nie tak, jak trzeba. Rozumiem, że projekt podniesienia skladki zusowskiej dla małych firm, czy "obrażanie" się jak goowniarz na Brukselę, to dla ciebie czepianie się drobiazgów? No to co jest sprawą ważną? Papa Rydzyk i jego nowy projekcik?
dragoness, Ty nawet nie rozumiesz co do Ciebie się pisze.
to jest temat o "uchodźcach", a nie o składce zusowskiej, obrażaniu na Bruksele czy "Papie Rydzyku"
takie coś widać u "dyplomatów" z krajów GW. http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2598387 Nie pojadą na spotkanie, a potem będą płakać, że decyzję podjęto bez ich udziału. Stracą na własne życzenie możliwość przedstawienia argumentów. Dlaczego? Panowie z pewnością wyjaśnią.
Dla ograniczonych percepcyjnie.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: JaślaninOn »

Kiedyś było to dość ciekawe forum dyskusyjne dzisiaj niestety blog odzwierciedlający poziom inteligencji co do poziomu upadku miasta ...poprzez pewne jednostki.

Zero tolerancji dla najeźdźców i nie mylić tego bandyctwa z uchodźcami wojennymi . Jesteśmy Polakami mamy swój kraj swoje korzenie swoje tradycje i nikt nam nie będzie wmawiał kogo mamy przyjmować a kogo nie. Upadek Europy(zachodniej) poprzez lewactwo jest już zauważalny gołym okiem wszelakiego rodzaju dziwactwa wykolejenia i innego rodzaju odpad stał się normalnością a ludzie stali się bydłem , jednak są jeszcze pozostałości człowieczeństwa w krajach gdzie od lat duma i honor nie dawały zwyciężyć rożnego rodzaju najeźdźcą. Czekając na rozpad masońskiego chłamu jakim jest ue pozostańmy Polakami z tradycjami :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Zero tolerancji dla najeźdźców i nie mylić tego bandyctwa z uchodźcami wojennymi .
Jestem jak najbardziej ZA. Co do reszty wypowiedzi... cóż ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
Zero tolerancji dla najeźdźców i nie mylić tego bandyctwa z uchodźcami wojennymi .
Jestem jak najbardziej ZA. Co do reszty wypowiedzi... cóż ;)
znamienne
reszta wypowiedzi zaczyna się od słów: "Jesteśmy Polakami.. "
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
takie coś widać u "dyplomatów" z krajów GW. http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2598387 Nie pojadą na spotkanie, a potem będą płakać, że decyzję podjęto bez ich udziału. Stracą na własne życzenie możliwość przedstawienia argumentów. Dlaczego? Panowie z pewnością wyjaśnią.
Dla ograniczonych percepcyjnie.
link nie działa,
nie wiem jaką trzeba mieć percepcje aby takie coś wstawiać

a dodatkowo, to po co coś wstawiasz
jak i tak nie potrafisz później o tym dyskutować?

na zadane Ci pytanie w temacie wstawionego przez Ciebie linka wogóle nie udzieliłaś odpowiedzi:
viewtopic.php?f=65&t=9723&p=294168#p294168
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Gdy go wstawiałam TYDZIEŃ TEMU, działał. Ty jednak wolisz napyskować przed przeczytaniem, prawda? Lubisz też tlumaczenie jak krowie na miedzy po dziesięć razy, ale ja nie mam cierpliwości do ograniczonych percepcyjnie dorosłych, zostawiam ją dla uczniów. Spotkanie się odbyło, https://ndie.pl/nie-bedzie-unijnego-por ... eklaracji/ Polski na nim nie było, bo Unia Europejska jest dla naszego rządu istotna tylko wtedy, gdy jest mu wygodnie (patrz wrak :P ) Co do imputowania mi braku polskości, z przykrością stwierdzam, że nagłówki z "niezależnych" źródeł tak wyprały ci mózg, że już chyba nie wiesz sam, co to znaczy nim być.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

Dtagoness, grzeh sprowadza Cię do swojego poziomu a tam pokona doświadczeniem....
ODPOWIEDZ