Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

Zaczyna się...


Żydzi oczywiście rządzą światem - kult Jezusa jest globalny... Nic tak chyba nie czyni z ludzi poddanych jak religia.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

mnie interesuje to co jest u nas. Wybierz co chcesz dla edukacji https://www.google.pl/search?client=ope ... 8&oe=UTF-8
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze:No napisałem o możliwych powodach. Poza tym niektórzy się wstydzili, bo wciąż od małego antysemickie brednie słyszeli i sami w to wierzyli do pewnego czasu (podawałem kiedyś przykład prof. Hartmanna).

Nie znasz nikogo konkretnie, a jednak wyraziłas się nt. grupy - że zatajaja pochodzenie, jakby coś przeskrobali w domyśle. Poza tym, jak ktoś ciekaw, to sobie znajdzie Twoje wpisy w historii tego forum.
No to niech szuka. Nie rzucam bezpodstawnych oskarżeń. Michnik jest szują, bo nią jest, nie dlatego, że jest Żydem. To ty twierdzisz, że zatajają jakby coś przeskrobali, czyli twoje skojarzenia są negatywne, nie moje.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

piotrek pisze:mnie interesuje to co jest u nas. Wybierz co chcesz dla edukacji https://www.google.pl/search?client=ope ... 8&oe=UTF-8
Edukacji??? A to dobre...

Takie "tajne", a jednak takie jawne...

Może coś o Polakach rządzących Izraelem? Bo w końcu bywało, że łakomiliśmy się na ich majątki, więc taka okoliczność wydaje się bardziej prawdopodobna. Poza tym tam jest lepszy klimat i piękne plaże...
Ostatnio zmieniony 2 lipca 2018, 23:54 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:To ty twierdzisz, że zatajają jakby coś przeskrobali, czyli twoje skojarzenia są negatywne, nie moje.
To moja interpretacja Twojej myśli, nie moje stanowisko. Uważasz pewnie, że ukrywają pochodzenie, bo się czegoś wstydzą (najpewniej postępków wobec Polaków nie-Żydów), a zwyczajnie się ich bali i boją. I doskonale o tym wiesz.

Jeśli Michnik jest Twoim zdaniem szują nie z powodu swojego pochodzenia, to mu go nie wyciągaj co chwilę, skoro rzekomo nie ma dla Ciebie znaczenia. To trochę tak, jakby ktoś uparcie, pisząc o Tobie, podawał Twoje panieńskie nazwisko jako to prawdziwe (jeśli obecne nim nie jest) i mające najwyraźniej jakieś znaczenie. Inaczej, przyznasz, że to pozbawione sensu, n'est-ce pas?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

To moja interpretacja Twojej myśli, nie moje stanowisko. Uważasz pewnie, że ukrywają pochodzenie, bo się czegoś wstydzą (najpewniej postępków wobec Polaków nie-Żydów), a zwyczajnie się ich bali i boją. I doskonale o tym wiesz.
Matko boska, telepata!! Jasnowidzem też jesteś?
Jeśli Michnik jest Twoim zdaniem szują nie z powodu swojego pochodzenia, to mu go nie wyciągaj co chwilę.
To znaczy ile razy? Ile postów o Michniku-Żydzie naliczyłeś w moim wykonaniu? Skoro mówimy o wyciąganiu i ukrywaniu, to czy zauważyłeś, że w kampanii prezydenckiej nasza pierwsza "lady" nazywała się Agata Duda, a zaraz po zwycięstwie męża już Kornhauser-Duda? Jaka jest twoja interpretacja?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Coś w temacie Ukraińców, zabierających pracę Polakom https://piekielni.pl/82494
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:
To moja interpretacja Twojej myśli, nie moje stanowisko. Uważasz pewnie, że ukrywają pochodzenie, bo się czegoś wstydzą (najpewniej postępków wobec Polaków nie-Żydów), a zwyczajnie się ich bali i boją. I doskonale o tym wiesz.
Matko boska, telepata!! Jasnowidzem też jesteś?
Jeśli Michnik jest Twoim zdaniem szują nie z powodu swojego pochodzenia, to mu go nie wyciągaj co chwilę.
To znaczy ile razy? Ile postów o Michniku-Żydzie naliczyłeś w moim wykonaniu? Skoro mówimy o wyciąganiu i ukrywaniu, to czy zauważyłeś, że w kampanii prezydenckiej nasza pierwsza "lady" nazywała się Agata Duda, a zaraz po zwycięstwie męża już Kornhauser-Duda? Jaka jest twoja interpretacja?
Bez zbędnego sarkazmu i czepialstwa, SVP!

Naliczyłem ze trzy razy - bo pewnie tyle razy pojawił się ten kontekst. Każdorazowo nie mogłaś sobie darować wzmianki o "prawdziwym" nazwisku. Pytam - w związku z czym, jak nie "problematycznym" pochodzeniem? I to samo ("problematyczność") tyczy się "Dudowej". Gdyby miała np. Capuletti, to pewnie nie byłoby sprawy. Jakakolwiek nie była.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze:Coś w temacie Ukraińców, zabierających pracę Polakom https://piekielni.pl/82494
Wiadomo, Polak-pijak i nie chce pracować (taka ironia).

Niech wymyślą, że na stanowisku wymagany jest ukraiński- wtedy urząd nie będzie podsyłał nieznających go.

Na pewno znaleźliby się jacyś niepijący Polacy w tej całej masie, ale może są drożsi? I nie pójdą mieszkać w 10-ciu na jednym kwadracie (jak "polaczki" w UK-eju). A jeżeli rzeczywiście nie, to niech zatrudniają Ukraińców. Jak dla mnie mogą być nawet czarni i muzułmanie. Ukraińcy, rzecz jasna (oczko).
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:
dragoness pisze:Coś w temacie Ukraińców, zabierających pracę Polakom https://piekielni.pl/82494
Wiadomo, Polak-pijak i nie chce pracować (taka ironia).

Niech wymyślą, że na stanowisku wymagany jest ukraiński- wtedy urząd nie będzie podsyłał nieznających go.

Na pewno znaleźliby się jacyś niepijący Polacy w tej całej masie, ale może są drożsi? I nie pójdą mieszkać w 10-ciu na jednym kwadracie (jak "polaczki" w UK-eju). A jeżeli rzeczywiście nie, to niech zatrudniają Ukraińców. Jak dla mnie mogą być nawet czarni i muzułmanie. Ukraińcy, rzecz jasna (oczko).
Mosznicki, można się dowiedzieć jakiej jesteś narodowości?
bo widzę że tutaj latasz po Polakach, więc kim Ty jesteś?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

A specjalnie dałem info w nawiasie...

A ja? Pewnie sztuczny Polak.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Nie po Polakach. Po dupkach, ktorzy wstydzą się pochodzenia (z różnych powodów), są leniwi i uważają, że im się wszystko należy oraz po tych, co mają bezpodstawnie rozbuchane poczucie wyższości z powodu faktu, że przypadkiem urodzili się między Odrą a Bugiem.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

Za dużo wagi przywiązuje się do takich kwestii, jak pochodzenie czy rasa. Albo wyznanie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:A specjalnie dałem info w nawiasie...

A ja? Pewnie sztuczny Polak.
znamienne jest że jak się kogoś zapytam jakiej jest narodowości/religii
(po tym jak niepochlebnie wypowiada się o Polakach)
to zawsze dostaję wymijająca odpowiedź..
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: luc_ponownie »

Wróciłem @grzech i @Mosznicki drogie (jak to mawiał Jozin) hemoroidy :P

Co do waszych kłótni:
grzeh pisze:
Mosznicki pisze:A specjalnie dałem info w nawiasie...

A ja? Pewnie sztuczny Polak.
znamienne jest że jak się kogoś zapytam jakiej jest narodowości/religii
(po tym jak niepochlebnie wypowiada się o Polakach)
to zawsze dostaję wymijająca odpowiedź..
Pogodzę was.Obaj jesteście prawdopodobnie żydzi,co do wyznania to raczej nie ortodoksyjnie mojrzeszowe a "synagoga szatana" :P Dziękuję,dobranoc, miłej g...noburzy
Za dużo wagi przywiązuje się do takich kwestii, jak pochodzenie czy rasa. Albo wyznanie.
W kraju rządzonym przez obce nacje przywiązywanie do tego wagi a nawet nacjonalizm mają bardzo logiczne uzasadnienie: próba zadbania o własny narodowy interes przez Polaków. Choć z tą obsesją dotyczącą katolicyzmu rzeczywiście przesada.
Zwłaszcza dlatego,że niektórzy księża robią się prożydowscy nawet nie jak PiS,ale prawie jak "pastor" Ch*jecki z Lublina. (Chyba bym Mariana żałował,gdybym nie wiedział,że sam się sprzedał - w takie towarzystwo wejść...)
Mosznicki pisze:]Na pewno znaleźliby się jacyś niepijący Polacy w tej całej masie, ale może są drożsi? I nie pójdą mieszkać w 10-ciu na jednym kwadracie (jak "polaczki" w UK-eju). A jeżeli rzeczywiście nie, to niech zatrudniają Ukraińców. Jak dla mnie mogą być nawet czarni i muzułmanie. Ukraińcy, rzecz jasna (oczko).
Poczekaj... To dlaczego udajesz,że nie lubisz PiSu który zasysa tych Ukraińców jak odkurzacz zasypując nimi Polskę ? A tak... sam sobie odpowiedziałem powyżej.W końcu wy z robienia hucpy jesteście znani.
piekielni - materiał wrzucony przez Dragoness pisze:- Jeśli człowiek z innego kraju nie znający płynnie języka jest w stanie za te same pieniądze pracować lepiej od Ciebie to raczej z Tobą jest coś nie tak.
Jeśli przyślą nam człowieka, który będzie pracował dobrze chętnie go zatrudnimy. Jednak, wiele miesięcy staraliśmy się znaleźć Polskiego pracownika. Na wielu się zawiedliśmy.
Tak na początek,to zamiast żydować na kasie może wypadało by po prostu ludziom zapłacić ? Obecnie niby mamy w Polsce "rynek pracownika".Komu dzięki temu w Jasełku pensje wreszcie drgnęły do góry ? Bo słyszałem,że po staremu, niewolnicy za minimalną krajową,- no chyba,że w hucie i stylu - tam niewolnikom dorzucą do tego może kilka stów "premii". Krewni mi mówili,że Franciszkanie policzyli,że 1/3 Jasełka już wyjechało...

Aha @Dragoness - sprawa jest nieporównywalna, Ukraina nie jest w UE, rynku zbytu nie otworzyła dla nas (Polskę podbito ekonomicznie,ale Polska podbijać ekonomicznie nie może) i żyją i tak z kredytów - m.in od nas. Dodam jeszcze smaczek,że PiS zrobił całą Polskę specjalną strefą ekonomiczną (ulgi podatkowe i nie tylko - głównie dla zagranicznych firm) - czyli chodzi w tym o to,by zagraniczne firmy zatrudniały w Polsce obcych (Ukraińców) a Polska nic z tego nie miała ?!

A... @grzech stary sofisto przekręcający i kłamiący jak rabin - jak tam ustawa o IPN ? To chyba pora na twój coming out z twoim syjonizmem - bo raczej logicznie obronić pisania nam ustaw przez obce państwo nie jesteś w stanie.Choć podejrzewam,że spróbujesz i tak.
ODPOWIEDZ