Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Trochę oliczbach, Ministerstwie Prawdy i znienawidzonej Hannie Arendt. A wszystko w temacie uchodźców, nachodźców i najeźdźców https://oko.press/panie-premierze-dlacz ... ostprawdy/
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Dla mnie każdy zboCzeczeniec to o jednego za dużo.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Gdy go wstawiałam TYDZIEŃ TEMU, działał. Ty jednak wolisz napyskować przed przeczytaniem, prawda? Lubisz też tlumaczenie jak krowie na miedzy po dziesięć razy, ale ja nie mam cierpliwości do ograniczonych percepcyjnie dorosłych, zostawiam ją dla uczniów. Spotkanie się odbyło, https://ndie.pl/nie-bedzie-unijnego-por ... eklaracji/ Polski na nim nie było, bo Unia Europejska jest dla naszego rządu istotna tylko wtedy, gdy jest mu wygodnie (patrz wrak :P ) Co do imputowania mi braku polskości, z przykrością stwierdzam, że nagłówki z "niezależnych" źródeł tak wyprały ci mózg, że już chyba nie wiesz sam, co to znaczy nim być.
nie ładnie się bawisz,
przy okazji zapytam kiedy i jak często linkuje "niezależne" źródła?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Nie wiem, co to znaczy nieładnie. Co do niezależnych źródeł, sądzę z nomenklatury, jakiej używasz i argumentów, bądź ich braku.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Nie wiem, co to znaczy nieładnie. Co do niezależnych źródeł, sądzę z nomenklatury, jakiej używasz i argumentów, bądź ich braku.
to sądź tak dalej,
ale argumentów o które prosiłem nie użyłaś.
więc jak coś masz do mnie to proszę o konkrety, a nie o puste gadanie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Przypominam temat, jakby ktoś zapomniał:
Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców
I w tym temacie https://wiadomosci.onet.pl/swiat/polity ... ja/hpf4psv Teraz poczekamy na praktykę.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

Jestem tolerancyjny, nie jestem rasistą i ksenofobem, i zapraszam wszystkich pragnących osiedlić się w naszym kraju. Szczególnie uchodźców.

Pod osobisty dach nikt ich nam przyjmować nie każe, a mówienie o pomaganiu "na miejscu" można przyrównać do "pomocy" bezdomnemu, gdy "pomagamy" na miejscu, czyli ulicy, pozostawiając tam, oferując tylko np. jedzenie, nie schronienie (np. instytucjonalne), co nie rozwiązuje problemu.
biosqn
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 13 maja 2018, 19:52

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: biosqn »

Mosznicki pisze:Jestem tolerancyjny, nie jestem rasistą i ksenofobem, i zapraszam wszystkich pragnących osiedlić się w naszym kraju. Szczególnie uchodźców.
Pod osobisty dach nikt ich nam przyjmować nie każe, a mówienie o pomaganiu "na miejscu" można przyrównać do "pomocy" bezdomnemu, gdy "pomagamy" na miejscu, czyli ulicy, pozostawiając tam, oferując tylko np. jedzenie, nie schronienie (np. instytucjonalne), co nie rozwiązuje problemu.
Polacy są tolerancyjni, nie są rasistami i nie są ksenofobami! To wam ktoś wmawia... dlatego też o tym piszesz ale to nie ma znaczenia kim nie jesteś!
Każdy nielegalny, niewykształcony imigrant nie jest mile widziany! Jest więcej argumentów przeciw niż za od wypowiedzi normalnych ludzi aż po specjalistów :) Zrozum, że jest tysiące Polaków na świecie, którzy chcieli by wrócić do kraju ale nie mogą z różnych powodów. Dlaczego mamy przyjmować ludzi obcych nam kulturowo? ile Polskich rodzin zostało zesłanych na syberię lub do kazachstanu itd? Ilu z nich chciało by wrócić? Co mnie obchodzą imigranci? Kiedyś Romowie, później Czeczeni, teraz Afrykańczycy a jutro kogo mamy przyjmować? Polska zawsze była domem dla różnych kultur i religii ale to my zawsze decydowaliśmy o swoim państwie a nie obce nam mniejszości. Ogólnie skoro USA, Izrael i Rosja walczą w syrii i Libanie to niech sobie ich wezmą do siebie!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

W sumie mądrego i przyjemnie poczytać. Co do obcości kulturowej, zarówno w Libanie jak i Syrii jest duża grupa (prześladowana) chrześcijan. To akurat łatwo zweryfikować.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:Jestem tolerancyjny, nie jestem rasistą i ksenofobem, i zapraszam wszystkich pragnących osiedlić się w naszym kraju. Szczególnie uchodźców.

Pod osobisty dach nikt ich nam przyjmować nie każe, a mówienie o pomaganiu "na miejscu" można przyrównać do "pomocy" bezdomnemu, gdy "pomagamy" na miejscu, czyli ulicy, pozostawiając tam, oferując tylko np. jedzenie, nie schronienie (np. instytucjonalne), co nie rozwiązuje problemu.
ooo.. witaj :)
podaj adres jak chcesz zaprosić tych "uchodźców".
Przygotuj się na kobiety i dzieci, które uciekają z zagrożonych terenów, pozostawiając mężów i synów dzielnie walczących.

Gadanie bzdur o bezdomnym co mu się da jeść a nie wybuduje domu jest Twoim wymysłem? A kto twierdzi że kasa ma iść tylko na jedzenie?

Fundacja Orla Straż
http://www.orlastraz.org/

Nasza akcja: Pomoc dla Karakoush
https://www.youtube.com/watch?v=5KHl6sUD34Q
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

No ja chętnie przyjmę jednego fajnego (mieszkam sam);-) Tylko nie o tym było (czytanie się klania).

A jeszcze ta Ochojska, znaczy - Och...jska- co ona tam może wiedzieć?! Ech...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:No ja chętnie przyjmę jednego fajnego (mieszkam sam);-) Tylko nie o tym było (czytanie się klania).
..
czyżbym źle zrozumiał iż zapraszasz uchodźców do Polski?
Jedno jest pewne: nie wiadomo czy nawet w tej Polsce mieszkasz i czy jesteś Polakiem.
(i to akurat tyczy się prawie wszystkich wypowiadających na forum, mnie też)

Mosznicki pisze:A jeszcze ta Ochojska, znaczy - Och...jska- co ona tam może wiedzieć?! Ech...
nie wiem co Ona tam wie,
ale jak prowadzi jakieś akcje charytatywne to może zacząć sprowadzać deportowane wcześniej rodziny polskie
tak jak pisał biosqn
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

ochooooooooooooooooojska buduje POdobno studnie w Afryce. "Dzięki nim", zamiast 1 małpy, mamy 1000 małp na granicy. Nazywają to, niesieniem POmocy ....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

piotrek pisze:ochooooooooooooooooojska buduje POdobno studnie w Afryce. "Dzięki nim", zamiast 1 małpy, mamy 1000 małp na granicy. Nazywają to, niesieniem POmocy ....
Ten komentarz jest chamski, idiotyczny, a poziom to nawet nie dno. Aha, cała ludzkość wywodzi się z Afryki, raso "panów".
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Wielu innych tak myśli jak ja, ba, nawet całe państwa nie podzielają tego co Ty i @mosznicki chcecie zrobić z naszym pięknym krajem. Pani Nauczyciel, przypominam że cała ludzkość wywodzi się od Adam i Ewy i do tego z raju. I ten raj był w Afryce? ciekawe...
ODPOWIEDZ