Nocleg w Bieszczadach.

O wszystkim, czyli o niczym...
annakowalska
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 marca 2018, 09:35

Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: annakowalska »

Witam wszystkich.Planuję wyjechać na urlop w Bieszczady-ewentualnie takie miejscowości jak Polańczyk lub Olchowiec i jeszcze nie mam wybranego miejsca na zakwaterowanie.Może ktoś z Was polecić jakieś sprawdzone kwatery czy hotele na nocleg?Z góry dziękuję za pomoc.
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: Symyrdn »

Hannas
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2018, 21:32

Re: Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: Hannas »

Witaj Aniu, w zeszłym roku byłam w Olchowcu w Villi Collis. Bardzo ładny, o wysokim standardzie hotel. Jest jezioro, las i piękne widoki na góry. Idealne miejsce na wypoczynek. POLECAM.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: T135 »

Polecam Amaretto Apartamenty w Solinie. Wspaniałe widoki na jezioro i góry. 200 metrów od zapory. Warunki w domku swietne i tanio. W googlach znajdziesz strone internetową i nr tel.


Bardzo fajnie i z pieknymi widokami jest w Pensjonat X na ul. Zielone Wzgórze w Polańczyku. To sprawdzone miejsce od lat... nie znadziesz v na stronach typu booking bo nie potrzebuje reklam, kto raz tam pojechal, wraca co roku, blisko od jeziora solińskiego, na nogach pare minut. Tel 723423255
barbarapalka
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:15

Re: Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: barbarapalka »

Polecam DomekSolina kontakt pani Renata : 602 275 608
DjAlex
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 3 stycznia 2019, 11:47

Re: Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: DjAlex »

Zawsze można zabrać ze sobą namiot i nocleg z głowy
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: Zynek6 »

DjAlex pisze:Zawsze można zabrać ze sobą namiot i nocleg z głowy
a mnie interesuje wyjazd na narty, tak że z tym namiotem to troszkę nie pasuje :rotfl:
siata
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 stycznia 2019, 15:31

Re: Nocleg w Bieszczadach.

Post autor: siata »

Ja polecam nocleg w schroniskach albo żeby znaleźć sobie jakąś fajną, klimatyczną chatkę. Naprawdę są niektóre miejsca niesamowite, całe Bieszczady zapierają dech w piersiach. Nie mogę się doczekać kiedy znów tam pojadę, niestety albo stety do niedawna nie było tam aż tylu turystów, ostatnio te rejony stały się coraz chętniej uczęszczane.
ODPOWIEDZ