elektronarzędzia-jakie firmy unikać

O wszystkim, czyli o niczym...
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: asterka »

moja opinia dotycząca użytkowania elektronarzędzi - black-decker, einhell. kiepska jakość nie warto .
asasdef66
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2018, 07:58

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: asasdef66 »

Jest trochę firm co trzeba teraz unikać
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: JaślaninOn »

Co powiecie o elektronarzędziach firmy GRAPHITE ?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: Jozin.1 »

Badziew.....
Majster docieplenia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 listopada 2017, 11:17

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: Majster docieplenia »

a znacie taka firmę jak MAKITA ? może ? albo BOSCH koledzy na dobrych markach się nie znają polecam najlepsze marki :) zależy do czego pozdrawiam :)
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: Łyssy »

Najlepsze narzędzia są w BUD-MAXIE. Polecam :ok:
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: JaślaninOn »

MAKITA to inna liga... a bosh to często płacenie jedynie za firmę moim zdaniem za tego bosha sprzed lat bo wiadome na jakich dzisiaj jest częściach skręcany.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: wieśniak »

Dexter ,wiertarki nie do zarzniecia. Nie sa drogie ,nie jest to firma znana ,ale sprzet uzywany dzien w dzien w ciezkiej pracy wytrzymuje dluzej niz dwu letnia gwarancja ,jedyne w co trzeba sie doposazyc to szczotki,bo po pewnym czasie padaja ,jak w kazdej maszynie.
wk151160
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 marca 2013, 23:29

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: wk151160 »

Przede wszyskim o jakie elektronarzędzia chodzi po pierwsze czy sam ich używasz drugie jaka kwota na te narzędzia ja osobiście kupiłem wkrętarke makite oryginał i po siedmiu latach silniczek lekko był chyba zatarty więc rozebrałem i co .made in china niema dziś elektronarzędzi na wiele lat sześć lat mam młoty i młotowertarki firmy chitachi nienarzekam nawet szczotek nie wymieniałem a pracują codziennie unikać marketów dobre młotowiertarki są eltech 5*tańsza od bosza podwójny uchwyt kpl.wert.przecinak szpic
Majster docieplenia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 listopada 2017, 11:17

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: Majster docieplenia »

MILWAKKE oraz inne polecam ! ostatnio zakupiłem dużo nowych wkrętarek bardzo dobry sprzęt dobrze się tym działa ale też od 1500zł w góre :) pozdrawiam :)
urlik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 sierpnia 2019, 23:56

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: urlik »

jak do tej pory nigdy nie miałem problemu z narzędziami AEG, dobrze wykonane, mój ojciec też jak zakładał firmę to w te narzędzia inwestował i tak już zostało. Bardzo dobre robią bezprzewodowe sprzęty,uważam że w każej firmie takie się powinny znaleźć, bo nie raz coś trzeba zrobić na wysokości gdzie kabel jednak jest uciążliwy i też mało bezpieczny
kielka7
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2019, 20:16

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: kielka7 »

powiem wam tak, przez 15 lat pracowania w budowlance maiałem do czynienie z roznymi narzędziami i ze zwykłymi i z elektronarzędziami i jak do tej pory nie miałam problemów z AEG są nie do zdarcia, nic się z nimi nie dzieje szczególnie z tymi bezszczotkowymi 18V, są bardzo wydaje i żywotne.
cytrionka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 6 lutego 2018, 14:13

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: cytrionka »

gdzie kupujecie elektronarzędzia?
feliksdurk
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2020, 23:17

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: feliksdurk »

zazwyczaj zamawiam w necie na narzedzia.pl, bo mają bardzo duzy asortyment AEG, szkoda, że stacjonarnie nie ma aż tak dużego wyboru, bo sprzęt świetny, wytrzymały i w niezłej cenie. Mając firmę to jeednak trzeba w coś pewnego inwestować, bo czass to pieniądz i nie ma co go tracić na awarie
alexanderII
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 11 września 2013, 05:33

Re: elektronarzędzia-jakie firmy unikać

Post autor: alexanderII »

Widzę jakieś kółko adoratorów AEG :D
Ja od lat używałem różnych sprzętów z AEG miałem wiertarkę z młotem i faktycznie sprzęt bardzo dobry.
Pracując za granicą używałem też DeWalta ale przekonałem się do Makity i niedawno zakupiłem sporo sprzętu akku. tej firmy, są lekkie i wytrzymałe, bardziej dopracowane i w przyszłości na ewentualną naprawę nie będziesz musiał sprzedawać nerki :D
Cenowo porównywalne jak nawet i nie tańsze od wspomnianego AEG ale szukać w necie bo taka Centrala Techniczna w Jaśle ma ceny z kosmosu.
ODPOWIEDZ