Star Wars - Ostatni Jedi kto się wybiera?

O wszystkim, czyli o niczym...
Kommer
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 grudnia 2017, 19:15

Star Wars - Ostatni Jedi kto się wybiera?

Post autor: Kommer »

czy są tu jacyś fani Star wars? Star Wars - Ostatni Jedi kto się wybiera? A kto już był? Jak oceniacie ten film?
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Star Wars - Ostatni Jedi kto się wybiera?

Post autor: Tulix »

Moim zdaniem warto. Byłem dzień po premierze i powiem tak: nie czytaj żadnych opinii na sieci bo zdania są mocno podzielone i mogą zepsuć Ci odbiór. Dużo ludzi oczekiwało kina w stylu "Imperium kontraatakuje" (bo jak zniszczyli kolejna gwiazdę śmierci, to logicznie pora na kontratak). Duzo malkotentów pojawiło się juz po "The Force Awakens" (abo czemu kopiuja stary schemat, i wogóle co wyście z tymi star warsami zrobili).
Sam film w mojej opinii jest kapitalny, przypomina miejscami nowe Star Treki JJ Abbramsa, ale wnosi do tego uniwersum coś zupełnie innego. Kilka sytuacji w filmie jest bardzo zaskakujących, do tego jest dużo humoru mimo bardzo mrocznego klimatu. Jest kilka rewelacyjnych smaczków, pojawia sie też jeden bohater którego nie spodziewałem się już więcej zobaczyć od czasów nowej trylogii.

Film podzielił fanów SW i jeśli oczekujesz czegoś na modłę tych dawnych SW to możesz się rozczarować. Film sam w sobie natomiast jest kapitalny, ani nie wiem kiedy te 3 godziny przeleciało, tyle jest dobrej akcji. Polecam.
ODPOWIEDZ