Lepsze auto nowe czy używane

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: człowiek z lasu »

Sun Tzu pisze:I pali tylko 5 litrów na "setkę"! Wprawdzie oleju, ale tylko 5! :rotfl:
Nie zniechęcajmy ludzi. Każdy samochód jest kiedyś używany, a facet tym bardziej. Rynek wtórny rządzi.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: Joziiiiin »

kamil3 pisze:Nigdy nie kupowaliśmy używanych aut zawsze nowe ale jak kończy się gwarancja wtedy zaczynają się problemy jak chcesz robić coś przy firmowych autach silnik albo coś koszta idą w grubę tysiące dlatego jestem zwolennikiem nowych aut kupuje i sprzedaje tylko nowe autka pozatym ale do 40 000zl kupisz naprawdę dobry wóz a do 50 000zł masz dobre cacko MERCEDESA INFINITI LEXUSA albo coś innego w przyszłym miesiącu ide do salonu po nowego Citroena CACTUSA prawie 60 000zł z czego może w rozliczenie zostawię c1 2015r przebieg 12 000km na gwarancji nówke mam w firmie kosztował prawie 50 000zł ale to autko jest w firmie i jeździ mamusia bo Busa np. też kupiłem nowego do firmy 120 000zł kosztował teraz jakies 27 500zł i inwestowałem w niego sporo ostatnio jakie 12 000zł co przy sprzedaży się nie wraca w CHRYSLERA to już wogole 2 CHRYSLERY poszły skrzynia 3 500zł nie licząc robocizny ASO a tak pozatym to już któraś z kolei manualna skrzynia ale auto jest AMERYKANSKIE Mega komfortowe i nabiezaco inwestowane teraz myslę kupic sobie CHRYSLERA CROSSFIRE DLA SIEBIE w temacie aut jestem nabieząco pozdrawiam :D
Spadaj dzieciaku mitomanie... Tego cactusa to już ze trzy razy "kupiłeś'....
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: kamil3 »

Proste stary ja nie kupuje tylko mamuska sobie takie autko kupuje jakbym chciał dla siebie autko albo ogólnie to idę i kupuje z miejsca jakie chce i jakie mi się podoba obecnie mam na oku bmw 120d oraz 320d albo 740d tyle w temacie pozdro :)
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: Joziiiiin »

Sobota, weekend, lekcji nie zadali to się klepie w necie...ech dzieciaku...co jeszcze nie wymyślisz...
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: kamil3 »

to jest kozacka fura kupił bym sobie na początek taką albo taką lekcje to muszę na prawko się uczyć i wtedy bd fura :)

w temacie bmw to tylko 7 te stare złomy od 540 stare roczniki oraz te 5 dla emerytów hehe :) jak bmw to tylko 7 8 albo 4 i wszystkie w m pakiecie fajna sprawa ale droga ale ta 7 warta tej kasy co do cala :D
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... xtor=SEC-8

ELOOO.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: Joziiiiin »

To jest chyba dwubiegunówka..... ewentualnie lekka schizofrenia
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: kamil3 »

ty gościu to jesteś bezmózgiem totalnym widzę po tobie i twoich postach nie wypowiadam się już Stary siemanko Wesołych świąt :)
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: Joziiiiin »

Dobranocka oglądnięta więc myć ząbki i lulu...
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: jajaślanin »

Dobranocek już dawno nie ma , więc dziecko wymyśla sobie bajki samo , ale chyba tylko On zna ich treść - niestety z tego co wiem to jest już pełnoletnim obywatelem , jednak jeśli czytają to rodzice bądź jego znajomi , błagam : pozbawcie Kamila dostępu do internetu !!!!!!!
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: kamil3 »

[...] CIECIU JEDEN [...] CIE INTERESUJĄ MOJE SPRAWY BAJKI SOBIE SAM OGLADAJ 5!!!!
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: kamil3 »

nie mam czasu na jakies pierdoły z Takimi tekstami to nie do mnie bo nie nawidzę CIECIOWANIA nie cieciować mi tu :) w moje sprawy się nie wcinaj jak ci coś nie pasuję kolego nie mam czasu na takie pierdoły siemanko. :) :) :) :) :) . :mur: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :spi: :szok:
janeker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 29 listopada 2017, 17:36

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: janeker »

Osobiście uważam że używane auto jest lepszym wyborem ;) Popatrz starsze roczniki mają mniej elektryki co przekłada się na mniejsze awarie, mniej skomplikowana budowa jak i wiele tańszych części przekłada się na łatwiejszą i tańszą naprawę pojazdu :) nie ma co się pchać prosto w auta z rocznikiem 2017 no chyba że 4000zł to kieszonkowe dla kogoś to może szaleć :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: kamil3 »

ale wiadomo zależy od modelu :D nie kupisz dobrego auta w cenie 3 000zł chyba ze szukasz szmelcu to pojeździsz chwile za dobre auto trzeba dać minimum 38 000zł najmniej więcej koło 50 000zł i kupujesz ja teraz kupie dla siebie właśnie za prawie 40 000zł jeszcze alusy wpieprze na 22 i bd cacuszko jedyne takie :D pozdrawiam :D no jest mała kwota bo można też kupić sobie autko za np. 300 000zł to już by była fura konretna i nowa i naszpikowana nowością bajerami i wszystkim np. bmw albo infiniti albo inne naprawdę dużo ale osobiście wystarczy dobra kozacka fura do takiej właśnie kasy :D tak trzeba właśnie przeznaczyć z 50 000zł :D

pozdro dla znawców motoryzacji.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: Joziiiiin »

Zobacz dzieciaku co tam pod choinką leży...może jakiś resorak :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lepsze auto nowe czy używane

Post autor: kamil3 »

nie co ty inny i kozacki ;D bd na jaśle za niedługo tylko zapłacić i przejestrować

Dobra nie mam czasu na pierdoły jak się bujać to się bujać i [...] a nie [...] o głupotach z cieciami :D

muszę też egzamin na prawko zdać :)

ELOOOOO WESOŁYCH ŚWIĄT MORDYYYY.
ODPOWIEDZ