windows xp a GG

O wszystkim, czyli o niczym...
hunucro
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 lipca 2017, 15:46
Lokalizacja: Fargo

windows xp a GG

Post autor: hunucro »

Proszę pomóżcie. Przy uruchamianiu gg, zmienia mi się samarozdzielczość w windows xp. Co robić?
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: windows xp a GG

Post autor: Tulix »

Toż to powrót od przeszłości pełna gębą:) A eMule i Kazaa działają jak trzeba? ;)

A poważnie: albo masz zrąbany sterownik graficzny (tylko przy GG się "pierdasi"?)
Jeśli to tylko GG, to pytanie czy uzywasz skrótu (w skrótach we wlasciwosciach masz opcję do "Uruchom w 640x480" czy jakos tak, to moze robic robote).
Czy jak odpalasz GG bezposrednio z katalogu "Moje programy" - dzieje sie to samo?
Albo to albo cos ze sterownikiem graficznym (ew sama grafika, pytanie co to za "wehikul czasu" ten PC) albo jakis malware/wirus Ci zezarl sterownik.

Jak nie wiesz co i jak, wywal GG i zainstaluj od nowa, najprostrze rozwiazanie i moze pomóc.
Awatar użytkownika
kazawa78
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 czerwca 2017, 11:57

Re: windows xp a GG

Post autor: kazawa78 »

Zdecydowanie odinstaluj gg I zainstaluj raz jeszcze. To napewno pomoże A zajmie chwilę tylko
janeker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 29 listopada 2017, 17:36

Re: windows xp a GG

Post autor: janeker »

Pierwsze słyszę o takich objawach :o
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: windows xp a GG

Post autor: kamil3 »

kiedyś to się miało GG jak te XP wchodziły o się pisało z ziomkami i laskami :D pamiętam bardzo fajna sprawa teraz też mam GG firmowe ale czasami patrzę :) sporadycznie nie ma to czasu.
ODPOWIEDZ