Korekcja wzroku

O wszystkim, czyli o niczym...
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Korekcja wzroku

Post autor: martiiik »

Witam chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was lub bliskich przeszedł laserową korekcję wzroku. Jestem ciekawa czy na naszym terenie tzn.województwa są wykonywane takie zabiegi i z jakim rezultatem.
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Korekcja wzroku

Post autor: magusia »

Też jestem zainteresowana jestem krótkowidzem gdzie można to zrobić czy to jest refundowane przez nfz ?
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Korekcja wzroku

Post autor: VISCA EL BARCA »

napewno przez NFZ nie jest refundowane to raz a dwa wystarczy w googlach poszukac jest wszystko od a do z napisane caly opis co i jak wraz z cena...
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Re: Korekcja wzroku

Post autor: martiiik »

VISCA EL BARCA pisze:napewno przez NFZ nie jest refundowane to raz a dwa wystarczy w googlach poszukac jest wszystko od a do z napisane caly opis co i jak wraz z cena...
Ja wiem że w googlach jest napisane i czytałam :zakrecony: ,ale mi chodziło,żeby się wypowiedział ktoś kto miał taki zabieg i może polecić konkretną placówkę.Na przykładzie- W googlach jest baza lekarzy i czy wybierzesz się do konkretnego bo ci się nazwisko podoba,czy pierwszy na liście, czy też skorzystasz z opinii bądź rekomendacji osób, które u takiego czy innego lekarza się leczyły?
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Korekcja wzroku

Post autor: traper3 »

Ja chcę sobie zrobić taki zabieg, nie musiał bym nosić do końca życia okularów. Mam astygmatyzm wadę czasem widzę podwójnie nie wiem czemu mam takie efekty.
ODPOWIEDZ