Pani Gadżet. Czy korzystacie z jej pomysłów?

O wszystkim, czyli o niczym...
soushand1989
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 stycznia 2017, 13:33
Lokalizacja: Murfreesboro

Pani Gadżet. Czy korzystacie z jej pomysłów?

Post autor: soushand1989 »

Niedawno zdarzyło mi się obejrzeć jeden z odcinków Pani Gadżet. Waga przydatna na lotnisku wielkości telefonu komórkowego. Rękawice kuchenne, połączenie hulajnogi z bagażem, tekturowe ludziki podtrzymujące, które nie pozwalają zatonąć torebce z herbatą w kubku i inne. Nie powiem, bardzo spodobał mi się telefon komórkowy razem z ładowarką. Wystarczy nacisnąć klawisz i już ładuje. Tylko mam pytanie, gdzie taki telefon mogę dostać? Czy w ogóle te wynalazki można gdzieś dostać? Lubicie oglądać takie programy i korzystacie z tych wynalazków?
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Pani Gadżet. Czy korzystacie z jej pomysłów?

Post autor: Róża-6334 »

Czasami oglądam ten program, ciekawi mnie, ale z propozycji nie korzystam. Większość z nich jest bardzo droga.
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Pani Gadżet. Czy korzystacie z jej pomysłów?

Post autor: jasmin »

Mnie zainteresował saturator do wody Sodastream. przypomniał mi czasy dzieciństwa i kupiłam. Fajny bajer, dzieciaki uwielbiają gazować sobie wodę i robić napoje :))
A naboje można nabijać w Linde gazy na Kasprowicza. I to za pół ceny :) W Media Expercie kosztuje to 39 pln a w Linde gaz 20 pln.
jelonek22
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 stycznia 2017, 11:49

Re: Pani Gadżet. Czy korzystacie z jej pomysłów?

Post autor: jelonek22 »

Ha ha, gadżety jak najbardziej przydatne. Tylko pamiętaj, żeby to wszystko ze sobą zabrać i mieć przy sobie na wszelką ewentualność :).
ODPOWIEDZ