Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

O wszystkim, czyli o niczym...
czytytoty
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 21 sierpnia 2017, 12:06

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: czytytoty »

Moim zdaniem dom, bez dwóch zdań, nie wiem jak można samemu decydować się na mieszkanie
Marcelina55
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 listopada 2017, 12:12

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: Marcelina55 »

Również jestem pod stronie domu. Mieszkanie ma swoje uroki, ale prace w ogródku, grill na tarasie.. to jest to. :>
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: świnia »

Mieszkanie w bloku to piętrowe czworaki dla roboli (czyt. niewolników) i szkoda to wogóle brać pod uwagę jako miejsce do życia. Normalni ludzie mieszkają w domach i mają co najmniej kilkadziesiąt arów pod chołpą.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: kamil3 »

MIeszkanko z 60m2 kozacko urządzone to jest ok a dom z 500m2 1000m2 to już całkiem kozacko hehe :D musi być dużo miejsca :D i jest elegancko :D
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: Joziiiiin »

Do lekcji dzieciaku !!!!
Kaantorex
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2019, 13:29

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: Kaantorex »

Ja szczerze mówiąc wolę być posiadaczem mieszkania. Domy są dla mnie niepotrzebne.
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: 8003 »

ale oni oferują usługi na śląsku to po co takie pierdoły piszesz,mam pytanie normalna jesteś ? :cwaniak:
Awatar użytkownika
LaraLio
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 12:36

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: LaraLio »

Myślę, że dom jest bardziej korzystny, ponieważ może zmienić rozmiar i projekt domu;
w każdej chwili możesz dokonać innych zmian - wybić ścianę, zmienić plan domu, naprawić dach - bez przeszkadzania sąsiadom;
cieszysz się swobodą maksymalnego wykorzystania muzyki lub organizowania imprez z przyjaciółmi, kiedy tylko chcesz;
masz bezpośredni dostęp do terenu zielonego / ogrodu, gdzie możesz cieszyć się pełną prywatnością i komfortem;
masz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania swoich rzeczy;
istnieje możliwość zorganizowania / zbudowania miejsca parkingowego dla Twojego samochodu;
jeśli masz dzieci, będą one cieszyć się odpowiednią przestrzenią, aby zmaksymalizować korzyści płynące z czystego powietrza.
Zbyszek10
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 2 lipca 2023, 23:39

Re: Dom czy mieszkanie? Za i przeciw

Post autor: Zbyszek10 »

Dom czy mieszkanie? To zależy. Dla młodych, singla lub parki chyba lepsze mieszkanie, ale dla rodziny z kilkoma dziećmi raczej lepiej sprawdzi się dom.
ODPOWIEDZ