praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

O wszystkim, czyli o niczym...
anonimka1993
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2015, 17:43

praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: anonimka1993 »

hejkaa szukam kogos kto pisze prace licencjackie w temacie bezpieczenstwa wewnetrznego>? polecicie kogos??
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: Emily »

Sama nie napiszesz?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: dragoness »

anonimka1993 pisze:hejkaa szukam kogos kto pisze prace licencjackie w temacie bezpieczenstwa wewnetrznego>? polecicie kogos??
No to możemy spać spokojnie z takimi "fachowcami" od bezpieczeństwa. A na jakiej to uczelni, dziecinko? W Wyższej Szkole Gotowania na Gazie?
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: solaris »

anonimka1993 po co studiujesz skoro sama nie chcesz napisać pracy? Studia nie przygotowały Cię do tego? :wstyd:
walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 21:21

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: walentyna »

I ci wszyscy którzy piszą prace lic. i magisterskie komuś powinni być karani na równi z tymi którzy im zlecają napisanie takiej pracy. Potem się dziwić że mamy takich " UCZONYCH" po urzędach .
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: kociamberek »

ee to ja wolę być dobrze wykształcony w zawodówce niż być po takich oszukiwanych studiach, w konfrontacji na inteligencję leżysz w pierwszej rundzie, :cwaniak: przy sprawdzianie wiedzy zadaje Ci nokaut, :hyhy: ale wstyd żebrać o pisanie prac.... :kwasny:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: kociamberek »

dragoness pisze:
anonimka1993 pisze:hejkaa szukam kogos kto pisze prace licencjackie w temacie bezpieczenstwa wewnetrznego>? polecicie kogos??
No to możemy spać spokojnie z takimi "fachowcami" od bezpieczeństwa. A na jakiej to uczelni, dziecinko? W Wyższej Szkole Gotowania na Gazie?
Mam do Ciebie poważne pytanie, powiedz mi szczerze czy teraz faktycznie takie matoły kończą szkołę ? :)
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: Jaslanin2010 »

Nie mogę tego zrozumieć jak można skończyć studia nie potrafiąc napisać sobie głupiej pracy licencjackiej czy magisterskiej????
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: dragoness »

kociamberek pisze:
dragoness pisze:
anonimka1993 pisze:hejkaa szukam kogos kto pisze prace licencjackie w temacie bezpieczenstwa wewnetrznego>? polecicie kogos??
No to możemy spać spokojnie z takimi "fachowcami" od bezpieczeństwa. A na jakiej to uczelni, dziecinko? W Wyższej Szkole Gotowania na Gazie?
Mam do Ciebie poważne pytanie, powiedz mi szczerze czy teraz faktycznie takie matoły kończą szkołę ? :)
Krótko i węzłowato. TAK :szok:
anonimka1993
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2015, 17:43

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: anonimka1993 »

moze nie kazdy ma na tyle czasu jak inni zeby siedziec i samemu pisac. watpie ze kazdy z was tu piszacy sam osobiscie pisal prace licencjacka/magisterska o ile w ogole studiowal
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: Hackenbush »

anonimka1993 pisze:moze nie kazdy ma na tyle czasu jak inni zeby siedziec i samemu pisac. watpie ze kazdy z was tu piszacy sam osobiscie pisal prace licencjacka/magisterska o ile w ogole studiowal
Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć czasu na napisanie pracy licencjackiej, a co gorsze jego możliwości intelektualne nie pozwalają mu jej napisać to świadczy tylko o poziomie uczelni na której studiuje. Panienka anonimka studuje zapewne za pieniążki w Rzeszowie. Anonimka to ofiara zbyt otwartego systemu nauczania na studiach wyższych, gdzie uczelnie o studenta rywalizują, bo każdy student to dobra kasa od Państwa. W wyniku tego powstało wiele prywatnych uczelni, gdzie studiują ludzie, którzy 20 lat temu nie mieliby szans zdać matury. Przykre jest też to, że uczelnie państwowe również mocno obniżyły wymagania. Wiem to, bo studiowałam na uczelni państwowej i muszę przyznać, że poziom nie był wysoki i każdy kto chciał skończył. Nie wińmy Anonimki, że nie umie napisać pracy licencjackiej, bo to nie jej wina. To państwo dało jej możliwość pójścia na "studia wyższe", zamiast ograniczyć jej edukację do poziomu, na który ją stać.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: dragoness »

anonimka1993 pisze:moze nie kazdy ma na tyle czasu jak inni zeby siedziec i samemu pisac. watpie ze kazdy z was tu piszacy sam osobiscie pisal prace licencjacka/magisterska o ile w ogole studiowal
Dziecko, nie, kompromituj się. Niektóre kobiety naprawdę powinny zostać w domu.
anonimka1993
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2015, 17:43

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: anonimka1993 »

Hackenbush pisze:
anonimka1993 pisze:moze nie kazdy ma na tyle czasu jak inni zeby siedziec i samemu pisac. watpie ze kazdy z was tu piszacy sam osobiscie pisal prace licencjacka/magisterska o ile w ogole studiowal
Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć czasu na napisanie pracy licencjackiej, a co gorsze jego możliwości intelektualne nie pozwalają mu jej napisać to świadczy tylko o poziomie uczelni na której studiuje. Panienka anonimka studuje zapewne za pieniążki w Rzeszowie. Anonimka to ofiara zbyt otwartego systemu nauczania na studiach wyższych, gdzie uczelnie o studenta rywalizują, bo każdy student to dobra kasa od Państwa. W wyniku tego powstało wiele prywatnych uczelni, gdzie studiują ludzie, którzy 20 lat temu nie mieliby szans zdać matury. Przykre jest też to, że uczelnie państwowe również mocno obniżyły wymagania. Wiem to, bo studiowałam na uczelni państwowej i muszę przyznać, że poziom nie był wysoki i każdy kto chciał skończył. Nie wińmy Anonimki, że nie umie napisać pracy licencjackiej, bo to nie jej wina. To państwo dało jej możliwość pójścia na "studia wyższe", zamiast ograniczyć jej edukację do poziomu, na który ją stać.
Moze Pani mozliwosci intelektualne nie pozwalaja zrozumiec ze z roznych przyczyn powstaje brak czasu na napisanie pracy licencjackiej, po drugie nie studiuje na zadnej uczelni w rzeszowie tylko o wiele dalej i na pewno nie za pieniazki jak to sie Pani wyrazila, studiuje na uczelni panstwowej. A skad Pani wie, ze nie umie? Kazdy glupi potrafi napisac prace licencjacka bedac na studiach, tylko nie kazdy ma na to czas a czy sam napisze czy ktos mu napisze to tak i tak sie musi tego wszystkiego nauczyc takze nie rozumiem w ogole takich uwag w moja strone
anonimka1993
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2015, 17:43

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: anonimka1993 »

dragoness pisze:
anonimka1993 pisze:moze nie kazdy ma na tyle czasu jak inni zeby siedziec i samemu pisac. watpie ze kazdy z was tu piszacy sam osobiscie pisal prace licencjacka/magisterska o ile w ogole studiowal
Dziecko, nie, kompromituj się. Niektóre kobiety naprawdę powinny zostać w domu.
Ty sie nie kompromituj bo wszystkie posty komentujesz jakbys nie wiem kim byl/ byla. A za pewne nie jestes po studiach skoro tak siie wypowiadasz
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18477
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: dragoness »

anonimka1993 pisze:
dragoness pisze:
anonimka1993 pisze:moze nie kazdy ma na tyle czasu jak inni zeby siedziec i samemu pisac. watpie ze kazdy z was tu piszacy sam osobiscie pisal prace licencjacka/magisterska o ile w ogole studiowal
Dziecko, nie, kompromituj się. Niektóre kobiety naprawdę powinny zostać w domu.
Ty sie nie kompromituj bo wszystkie posty komentujesz jakbys nie wiem kim byl/ byla. A za pewne nie jestes po studiach skoro tak siie wypowiadasz
Umiesz inaczej obrazić interlokutora, czy tylko powtarzasz jak papuga? ZA PEWNE masz jeszcze zaświadczenie o jakiejś dysfunkcji. Pisz pracę, bo nie skończysz studiów i nasze bezpieczeństwo będzie zagrożone :rotfl: :rotfl: :rotfl: A jak się nie ma czasu, to się nie studiuje. Nota bene, człowiek inteligentny potrafi znaleźć czas na wszystko.
ODPOWIEDZ