praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: JURT »

anonimka1993 pisze: Moze Pani mozliwosci intelektualne nie pozwalaja zrozumiec ze z roznych przyczyn powstaje brak czasu na napisanie pracy licencjackiej, po drugie nie studiuje na zadnej uczelni w rzeszowie tylko o wiele dalej i na pewno nie za pieniazki jak to sie Pani wyrazila, studiuje na uczelni panstwowej. A skad Pani wie, ze nie umie? Kazdy glupi potrafi napisac prace licencjacka bedac na studiach, tylko nie kazdy ma na to czas a czy sam napisze czy ktos mu napisze to tak i tak sie musi tego wszystkiego nauczyc takze nie rozumiem w ogole takich uwag w moja strone
Jako były student który napisał pracę licencjacką i magisterską sam, międzyczasie jeszcze dość ciężko pracując fizycznie po 8-10 godzin bardzo Cię KUTWA proszę weź się nie kompromituj i nie brnij w to gó.no !!! :krzeslem: Takim pisaniem przynosisz tylko wstyd byłym i obecnym studentom a przede wszystkim sobie :wstyd: . Jeśli umiesz napisać pracę to ją pisz a nie tracisz czas którego podobno nie masz i klepiesz w klawiaturę wypisując bzdety na forum. Jeśli każdy GŁUPI będąc na studiach potrafi napisać pracę to kim jest ten będący na studiach który takiej pracy nie potrafi napisać (wymawiając się brakiem czasu)???? Różnica między "nauczeniem" się pracy napisanej przez kogoś a napisaniem pracy samemu jest taka jak oglądanie księżyca przez lornetkę a byciem na księżycu. Życzę powodzenia w pisaniu i uwierz mi jak skończysz pisać, satysfakcja bezcenna. :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: dragoness »

MarlenaSana pisze:Niestety ale czasami zdarzają się takie sytuacje, gdzie nie jesteśmy w stanie sami napisać pracy. Ja podjęłam pracę na studiach i mimo bardzo dużych chęci, zleciłam napisanie magisterki komuś innemu. Oczywiście wcześniej dokładnie obmyśliłam plan pracy, który został zaakceptowany przez mojego promotora. Bardzo dużo pomogła mi strona https://piszemyprace.wordpress.com/ na której znalazłam bardzo wiele przydanych informacji odnośnie tego, jak zabrać się za pisanie. Myślę, że Tobie również się przyda.
Spadaj, bezmózgu. A moderatora proszę o odszukanie powyższego i przekazanie informacji na policję, gdyż ta pańcia posługuje się bezprawnie zdobytym dokumentem.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: luc »

anonimka1993 pisze:hejkaa szukam kogos kto pisze prace licencjackie w temacie bezpieczenstwa wewnetrznego>? polecicie kogos??
A z takim wykształceniem zapewne potem chciałoby się do służb - i kto wie,czy tacy się tam nie dostają po jakichś znajomościach...

A potem są takie kwiatki,jak proces Brunona K. który chcąc zamachnąć się na władzunię rzekomo (według agentury specjalnej troski) wymyślił defilowanie przez pół Warszawy wyładowanym ładunkami wybuchowymi transporterem opancerzonym w celu wysadzenia sejmu,zamiast kupienia do takiego celu ciężarówki jak Bóg przykazał... :rotfl:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prokurat ... nia/zb7nsh
Jak mówił prokurator, "oskarżony nie nabył pojazdu typu SKOT, ale dokonał rozpoznania rynku, gdzie można go kupić, i miał on być kupiony w ostatniej chwili, podobnie jak saletra amonowa. Taki pojazd wypełniony 4 tonami materiałów wybuchowych dokonałby znacznych strat.
Obrazek
Czymś takim podjechać niezauważony pod sejm... Ten kto to wymyślił w istocie (na pewno zamiast doktorka) pewnie miał kupioną pracę... :rotfl:
julia32
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 października 2015, 10:30

Re: praca licencjacka bezpieczeństwo wewnętrzne

Post autor: julia32 »

Ja mogę sprzedać. Jest bardzo dobrze napisana.
ODPOWIEDZ