Koniec narzekania - jest praca

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

Poszukuję ludzi, którzy szukają pracy, jakiegoś dodatkowego zajęcia lub chcą podreperować domowy budżet. Nie muszą być tylko z Jasła i okolic. Więcej na priv.
Agnieszka
MAGDAS
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 19 lutego 2009, 20:45

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: MAGDAS »

Witam mogę prosić o jakieś szczegóły :)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: wiolka666 »

Dokladnie szczegóły prosimy :)
rpg3d
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2011, 15:59

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: rpg3d »

Jaka to praca?
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: daro326 »

również prosiłbym o szczegóły
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: Anek »

Coś więcej w tej kwestii ??
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: Joziiin »

grzybel pisze:Poszukuję ludzi, którzy szukają pracy, jakiegoś dodatkowego zajęcia lub chcą podreperować domowy budżet. Nie muszą być tylko z Jasła i okolic. Więcej na priv.
Agnieszka
hehehehe....zaraz się przekonasz, że dzisiaj wszyscy chcą zarabiać za to nikt nie chce pracować... :hyhy:
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

Jak tylko ktoś ma ochotę, niczego nie bronię. Jednak zawsze gdy ktoś chce postarać się o godną przyszłość, zapracować sobie na nią pasuje.
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: emigrant77 »

grzybel pisze:Poszukuję ludzi, którzy szukają pracy, jakiegoś dodatkowego zajęcia lub chcą podreperować domowy budżet. Nie muszą być tylko z Jasła i okolic. Więcej na priv.
Agnieszka
Agnieszko, tekst o treści podobnej jak Twój dotyczący oferty pracy nigdy nie wzbudza zaufania i jest jednym z wielu tego typu. Jeśli ktoś bezpośrednio nie podaje szczegółów dotyczących oferowanej pracy to jestem pewien że "jest jakiś haczyk" i żadne paplanie o tym czy się komuś chce lub nie chce pracować mojej opinie nie zmieni. Konkrety i jeszcze raz konkrety!!! Jeśli ich nie ma radzę ignorować takie ogłoszenia.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

@ emigrant77

Nie pisałam firmy,bo ludzie od razu wchodzą na stronę i szufladkują gdzieś pomiędzy handlowca lub telemarketingu. A ja właśnie nie oferuję sprzedaży bezpośredniej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany pisze na priv, chce sprawdzić ofertę, spotka się i sam sprawdzi czy go taka praca interesuje. Dodatkowo jeśli ktoś jest inteligentny i umie przemnożyć kilka liczb zobaczy możliwości. Ostatecznie za kilka miesięcy będzie liczył osiągnięty pasywny dochód (co miesiąc wpływający na konto, do końca życia z możliwością odziedziczenia przez pociechy), a Ty nadal będziesz szukał haczyków i godnych zaufania ofert.

Nie ufasz mi ??? (możesz poczytać moje posty, jestem zdaje się dłużej na tym forum niż Ty, dowiesz się czym kieruję się w życiu i czy lubię robić świństwa ludziom)
Nie ufasz ofercie - zignoruj ją.

I tak jak napisałam w pierwszym poście, więcej informacji na priv. Czyli konkrety w prywatnej wiadomości emigrancie77.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: Joziiin »

Qrwa, kolejny MLM......że też jeszcze ktoś daje się na to nabierać.....

widzę, że koleżanka świeżo po praniu mózgu... :hyhy:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: gara »

Pewnie były na szkoleniu dwie noce w 5-gwiazdkowym hotelu z sauną do dyspozycji i otwartym barem:) A do tego przykłady pięknych, mądrych i bogatych z Mercedesem w leasingu.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

Zgadza się to tak zwany marketing sieciowy.

I zgadza się jest kilka firm, których plan marketingowy wcale nie jest korzystny i wykorzystują ludzi. Tak samo jak pracodawca podpisujący umowę z określonym czasem pracy, a okazuje się, że musi siedzieć w pracy po godzinach czy wręcz ma nienormowany czas pracy. Oszuści są wszędzie. Ale ja nią nie jestem, ani firma, której jestem partnerem. Tu praca przekłada się na wysokość wynagrodzenia.

Oferta pracy jest ofertą pracy. I tyle

Każdy sam jest w stanie swoje oszacować, wybrać gdzie chce pracować i za ile.
Awatar użytkownika
grzybel
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 439
Rejestracja: 27 lutego 2007, 18:01
Lokalizacja: Jasło

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: grzybel »

Nie mogę niektórym odpisać, bo macie zablokowane wiadomości :)
emigrant77
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 27 lutego 2015, 10:35

Re: Koniec narzekania - jest praca

Post autor: emigrant77 »

grzybel pisze:@ emigrant77

Nie pisałam firmy,bo ludzie od razu wchodzą na stronę i szufladkują gdzieś pomiędzy handlowca lub telemarketingu. A ja właśnie nie oferuję sprzedaży bezpośredniej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany pisze na priv, chce sprawdzić ofertę, spotka się i sam sprawdzi czy go taka praca interesuje. Dodatkowo jeśli ktoś jest inteligentny i umie przemnożyć kilka liczb zobaczy możliwości. Ostatecznie za kilka miesięcy będzie liczył osiągnięty pasywny dochód (co miesiąc wpływający na konto, do końca życia z możliwością odziedziczenia przez pociechy), a Ty nadal będziesz szukał haczyków i godnych zaufania ofert.

Nie ufasz mi ??? (możesz poczytać moje posty, jestem zdaje się dłużej na tym forum niż Ty, dowiesz się czym kieruję się w życiu i czy lubię robić świństwa ludziom)
Nie ufasz ofercie - zignoruj ją.

I tak jak napisałam w pierwszym poście, więcej informacji na priv. Czyli konkrety w prywatnej wiadomości emigrancie77.
Trzeba było napisać w pierwszym poście że jest to praca związana z MLM a wtedy przekonał(a) byś się ile osób odpowie na Twoją propozycje :hyhy:
Fajna sprawa że z takim entuzjazmem piszesz o pasywach i i innych profitach wynikających z tej pracy. Ja życzę Ci powodzenia i samych sukcesów oraz aby to, co ktoś Ci naopowiadał na spotkaniu, powiedzmy to wprost "agitacyjnym" okazało się tak kolorowe w rzeczywistości jak na rysowanej na tablicy "strukturze piramidy" :)
To że na tym forum jesteś wcześniej niż ja to jedno a o innych "doświadczeniach" (życiowych i zawodowych) to może porozmawiamy za 6-9 miesięcy, kiedy już uda Ci się ustawić na "szczycie swojej piramidki" i znaleźć kilu pracujących na Twoje zarobki :) Czasy bumu Amwaya minęły bezpowrotnie :) ale życzę abyś został(a) "Liderem" dużej grupy "tych inteligentnych i umiejących przemnożyć klika liczb" z tym, że teoretyczne mnożenie ma się nijak do otaczającej rzeczywistości ;)
Cieszmy się więc i nie narzekajmy, wszak praca jest!!! :hurra:
ODPOWIEDZ