Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
ewa17
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 28 marca 2015, 15:02

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: ewa17 »

Trzeba zaczac od tego,ktory prezydent czy chocby polityk(posel,senator)spelnil swoje obietnice przedwyborcze?Robia tyle co nic i niezla kase maja,teraz tylko to sie liczy.
cerberus671
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 27 maja 2015, 08:53

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: cerberus671 »

Fajnie, że ktoś wierzy w obietnice polityków. Przypomnijcie sobie Tuska.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

cerberus671 pisze:Fajnie, że ktoś wierzy w obietnice polityków. Przypomnijcie sobie Tuska.
Tusk przy Dudale to mały Miki.....
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Winetou »

Joziiin pisze:
cerberus671 pisze:Fajnie, że ktoś wierzy w obietnice polityków. Przypomnijcie sobie Tuska.
Tusk przy Dudale to mały Miki.....
No nikt Endriu nie pobije,a jedynym godnym rywalem może być Jarek K.i jego 3 miliony mieszkań. Ta sama liga.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: kapustajestpusta »

Takich obiecanek... przepraszam bredni nie słyszałem dawno. Nawet Ogórkowa lalka mniej obiecywała. Nic nie zostanie zrobione, a jak coś się uda to kosztem długu publicznego... czyli nas.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

kapustajestpusta pisze:Takich obiecanek... przepraszam bredni nie słyszałem dawno. Nawet Ogórkowa lalka mniej obiecywała. Nic nie zostanie zrobione, a jak coś się uda to kosztem długu publicznego... czyli nas.
To dług publiczny, lawinowo zwiększony przez ostatnie osiem lat może być jeszcze większy?
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

dragoness pisze:
kapustajestpusta pisze:Takich obiecanek... przepraszam bredni nie słyszałem dawno. Nawet Ogórkowa lalka mniej obiecywała. Nic nie zostanie zrobione, a jak coś się uda to kosztem długu publicznego... czyli nas.
To dług publiczny, lawinowo zwiększony przez ostatnie osiem lat może być jeszcze większy?
Nie martw się, Twój prezydent zmniejszy go jednym ruchem pióra... :hyhy: :hyhy: :hyhy: , potem zabierze się za zmniejszanie bezrobocia, bezdomności i wszystkiego :hyhy: :hyhy: :hyhy:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: gara »

Joziiin pisze:
dragoness pisze:
kapustajestpusta pisze:Takich obiecanek... przepraszam bredni nie słyszałem dawno. Nawet Ogórkowa lalka mniej obiecywała. Nic nie zostanie zrobione, a jak coś się uda to kosztem długu publicznego... czyli nas.
To dług publiczny, lawinowo zwiększony przez ostatnie osiem lat może być jeszcze większy?
Nie martw się, Twój prezydent zmniejszy go jednym ruchem pióra... :hyhy: :hyhy: :hyhy: , potem zabierze się za zmniejszanie bezrobocia, bezdomności i wszystkiego :hyhy: :hyhy: :hyhy:
A twój prezydent co robił? :)
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

Mój jeszcze nie nadszedł.....
Gianis_Visits_Taiwan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2015, 13:17

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Gianis_Visits_Taiwan »

Prezydentowi Dudzie życzę żeby był chociaż w stanie zmierzyć się z chora polską świadomością , uwikłaną w bolączki i paranoje, przeglądane w cudzych odbiciach i konstytuowane przez niechęć do innych, oraz żebyśmy zamiast Żyda, Rosjanina i Niemca częściej starali się widzieć człowieka.
Życzę także zmiany definicji wolności.
Zażaleń nie mam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

A ja mam http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2 ... =OAQFeT-5U Obiecanki, macanki a głupiemu stoi.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: luc »

dragoness pisze:To dług publiczny, lawinowo zwiększony przez ostatnie osiem lat może być jeszcze większy?
No niech pani tak naiwnej nie udaje ;) Matematycznie rzecz biorąc - być na minusie tak samo jak na plusie można do nieskończoności.A jakieś tam ograniczeni prawne... to się zawsze da zmienić,albo ominąć "kreatywna księgowością".Typu doliczanie do PKB narkotyków,prostytucji,napadów na banki.A Policji zamiast "walczyć z PKB" każe się po prostu wypisać nie 2 tylko 4 miliony mandatów.Albo 40 - a co :!: Jak budżet będzie w potrzebie... A jak to nie pomoże,to zawsze pozostaje taki kataster...

Bowiem:
Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

Obrazek



Hehehe, nie trzeba był długo czekać..... :cisza:
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wibar »

Pan Duda jeszcze nie zaczął urzędowania,a co niektórzy już go zaczynają rozliczać z obietnic wyborczych.Dajcie mu trochę czasu i wtedy go rozliczajcie a nie teraz,przed objęciem urzędu.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiin »

wibar pisze:Pan Duda jeszcze nie zaczął urzędowania,a co niektórzy już go zaczynają rozliczać z obietnic wyborczych.Dajcie mu trochę czasu i wtedy go rozliczajcie a nie teraz,przed objęciem urzędu.
Pan Duda już pokazuje, że was wydudał.... :rotfl:

I bardzo dobrze - może ten durny naród jednak do jesieni przejrzy na oczy i zobaczy ile warte są pisowskie bajania.....
ODPOWIEDZ