Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Ty rzeczywiście "gimnazjalny intelektualisto" niczego nie rozumiesz... :rotfl:
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wlad »

No to wygląda, że:
zła wiadomość - Duda wygrał
dobra wiadomość - Trzaskowski przegrał

Nic tak polskości na wierzch nie wyciąga jak narzekanie i buta :dobani:
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

Sun Tzu pisze: 14 lipca 2020, 12:26 Hmm... Ty rzeczywiście "gimnazjalny intelektualisto" niczego nie rozumiesz... :rotfl:
Ważne, że Ty masz niezrównoważonego Michalkiewicza za przewodnika po arkanach polityki europejskiej i światowej . Co więcej - koleś ma też swoją alternatywną wersję historii. Więc płyń na szerokie wody dyskursu z tak znamienitym autorytetem ......... zapewne będziesz traktowany bardzo poważnie ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 14 lipca 2020, 09:17 ....
Kończąc temat żenującego Michalkiewicza - gość "odkrył Amerykę" i sugeruje atak Marsjan - dlatego nikt normalny nie traktuje go poważnie i jego sensacyjnych "odkryć".
Nie podejrzewam Cię o śledzenie drogi Hołowni od lat, więc wypowiadasz się na podstawie tego co znajdziesz w sieci. Jako, że własnych obserwacji Ci brak byle newsa łykasz łatwo.
1 )Grupa współpracowników i ich historii była znana od samego początku DLA WSZYSTKICH
2) W lutym SH zapowiedział, że jeśli nie wejdzie do drugiej tury zagłosuje na "nie Dudę" i o tym poinformuje.
3) zapowiedział też, że nie będzie nikogo namawiał na głosowanie na konkretnego kandydata
4) był wyborcą PO - mówił o tym od początku
5) jego start w wyborach był obliczony na rozwalenie obecnego "porządku" Kaczyńskiego . Jako, że się nie udało działa dalej

Nie odpowiedziałeś na pytanie - kiedy służby zaczęły "lepić " Hołownię ? Czy to już zaczeło się od Dominikanów ? :)

Wiem, że macie "po prawej stronie" tęsknotę za udowodnieniem teorii wielkosci naszego najświętszego i najczystszego narodu ale my po prostu jesteśmy zwykli - z całym syfem historii, w którym nie tylko były momenty chwały. Zwykli jesteśmy ....
curiosus sum, masz oczywiście swoje zdanie i to dobrze. Pozwól że ja pozostanę przy swoim.
Nie odpowiedziałeś na pytanie - kiedy służby zaczęły "lepić " Hołownię ? Czy to już zaczeło się od Dominikanów ? :)
nie zauważyłem że pytałeś, ale jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda "lepienie" to musisz poczytać czy posłuchać dziennikarzy śledczych.
Tyle że Ty wolisz żyć we własnym przeświadczeniu, to trudno.

Dla mnie np Kukiz od samego początku też był "ulepiony" - i jak widać po latach się sprawdziło.
Kazali ratować mu PSL ;)

Tak jak mówiłem, zobacz na wszystko bez emocji i z wyższej perspektywy.
Duda musiał wygrać i stoczyć zażarty 'buj' z Trzaskowskim. Jeśli liczyłeś na inne rozdanie to sory ;)
Tak jak mówi Michalkiewicz: 'należy zapewnić aby niezależnie kto zwycięży był to nasz człowiek' ;)
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

grzeh pisze: 14 lipca 2020, 17:21
curiosus sum pisze: 14 lipca 2020, 09:17 ....
Kończąc temat żenującego Michalkiewicza - gość "odkrył Amerykę" i sugeruje atak Marsjan - dlatego nikt normalny nie traktuje go poważnie i jego sensacyjnych "odkryć".
Nie podejrzewam Cię o śledzenie drogi Hołowni od lat, więc wypowiadasz się na podstawie tego co znajdziesz w sieci. Jako, że własnych obserwacji Ci brak byle newsa łykasz łatwo.
1 )Grupa współpracowników i ich historii była znana od samego początku DLA WSZYSTKICH
2) W lutym SH zapowiedział, że jeśli nie wejdzie do drugiej tury zagłosuje na "nie Dudę" i o tym poinformuje.
3) zapowiedział też, że nie będzie nikogo namawiał na głosowanie na konkretnego kandydata
4) był wyborcą PO - mówił o tym od początku
5) jego start w wyborach był obliczony na rozwalenie obecnego "porządku" Kaczyńskiego . Jako, że się nie udało działa dalej

Nie odpowiedziałeś na pytanie - kiedy służby zaczęły "lepić " Hołownię ? Czy to już zaczeło się od Dominikanów ? :)

Wiem, że macie "po prawej stronie" tęsknotę za udowodnieniem teorii wielkosci naszego najświętszego i najczystszego narodu ale my po prostu jesteśmy zwykli - z całym syfem historii, w którym nie tylko były momenty chwały. Zwykli jesteśmy ....
curiosus sum, masz oczywiście swoje zdanie i to dobrze. Pozwól że ja pozostanę przy swoim.
Nie odpowiedziałeś na pytanie - kiedy służby zaczęły "lepić " Hołownię ? Czy to już zaczeło się od Dominikanów ? :)
nie zauważyłem że pytałeś, ale jeśli chcesz się dowiedzieć jak wygląda "lepienie" to musisz poczytać czy posłuchać dziennikarzy śledczych.
Tyle że Ty wolisz żyć we własnym przeświadczeniu, to trudno.

Dla mnie np Kukiz od samego początku też był "ulepiony" - i jak widać po latach się sprawdziło.
Kazali ratować mu PSL ;)

Tak jak mówiłem, zobacz na wszystko bez emocji i z wyższej perspektywy.
Duda musiał wygrać i stoczyć zażarty 'buj' z Trzaskowskim. Jeśli liczyłeś na inne rozdanie to sory ;)
Tak jak mówi Michalkiewicz: 'należy zapewnić aby niezależnie kto zwycięży był to nasz człowiek' ;)

To pozwól, że ja tez pozostanę przy swoim - Michalkiewicz jest dla mnie całkowicie poza kręgiem jakiegokolwiek zainteresowania. Miałem okazję zapoznać się jakiś czas temu z jego "fantastyką" i nie będę się odnosił do tego co gość wypisuje.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

curiosus sum pisze: 14 lipca 2020, 19:27 ....
To pozwól, że ja tez pozostanę przy swoim - Michalkiewicz jest dla mnie całkowicie poza kręgiem jakiegokolwiek zainteresowania. Miałem okazję zapoznać się jakiś czas temu z jego "fantastyką" i nie będę się odnosił do tego co gość wypisuje.
Ależ oczywiście, ja nie mam nic przeciwko temu. Wybór pomiędzy PAD a Trzaskowskim
określam w kategoriach jak pomiędzy USA a UE. Wspominał o tym Bartosiak (nie wprost - ja tak zrozumiałem).
i nie określał że ten jest dobry a inny zły. po prostu dwie różne koncepcje - w sensie przyszłości PL.

niestety wykłady Bartosiaka wykasował moderator. pewnie określił że On nie po linii partii
tak bywa ;)

EDIT:
co do Trzaskowskiego (PO) - to jednak po tym co pokazali poprzednio
to bym sobie ich odpuścił, rozumiem współpracę z UE,
ale nie zrobienie z nas przystawki dla Niemiec ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Jozin.1 »

Jasne, lepiej być podnóżkiem Trampa :))
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

Jozin.1 pisze: 15 lipca 2020, 00:05 Jasne, lepiej być podnóżkiem Trampa :))
Trump słabo kojarzy Polskę. To biznesmen a nie polityk. Robi sobie fotki z tymi, na których coś zarobi. Ale u nas jest mit "hameryki" i wszystko co amerykańskie rzuca na kolana.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Jozin.1 »

Mylisz się- Tramp bardzo dobrze kojarzy Polskę jako frajerów którym można wciskać chłam 3 krotnie drożej, a oni się jeszcze z tego ucieszą :))
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wlad »

Dobry prank z tym telefonem od Guterresa :D :D :D
curiosus sum
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 21 maja 2020, 22:26

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: curiosus sum »

Jozin.1 pisze: 15 lipca 2020, 11:28 Mylisz się- Tramp bardzo dobrze kojarzy Polskę jako frajerów którym można wciskać chłam 3 krotnie drożej, a oni się jeszcze z tego ucieszą :))
Ze względu na wielkość i stan naszego portfela dużo tego chłamu nie wciśnie. A jeśli nie wygra na jesieni - to już w ogóle nic nie wciśnie. Aczkolwiek patrząc na postępujące otępienie społeczeństw ogólnie - ma szansę wygrać ....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Jozin.1 »

wlad pisze: 15 lipca 2020, 13:15 Dobry prank z tym telefonem od Guterresa :D :D :D
Obrazek
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3903
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

Stanisław Michalkiewicz dla PCh24TV komentuje wynik wyborów prezydenckich
https://www.youtube.com/watch?v=j4ryCF3m1tM

trafny komentarz ;)

i następny kamyczek do ogródka..
PILNE! Żydowsko-rosyjskie służby zaorały prezydenta RP? Były dziennikarz TVP Kossakowski u Roli!
https://www.youtube.com/watch?v=0xfWLVDDvfs
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Jozin.1 »

O [...] Kossakowim PiSanie per dziennikarz to mocne nadużycie semantyczne...
ODPOWIEDZ