Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: Joziiin »

gara pisze:Tak. Czerwona kartka należała się tym, którzy kilkanaście razy podnosili podatki. Korfinista o tym wie i daje kopa.
Ta, a rozdawnikom się hołduje.......korfinisto z dudziej łaski......
gaduła
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 01:03

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: gaduła »

Dzieci (Joziiin i gara), idźcie się bawić do innej piaskownicy.
Sven
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 8 kwietnia 2014, 02:48

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: Sven »

Agenci CBA zatrzymali przewodniczącego obwodowej komisji wyborczej w Łączkach Kucharskich na Podkarpaciu - dowiedział się reporter RMF FM. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące korupcji podczas jesiennych wyborów samorządowych.
W tej aferze CBA zatrzymało już kilkanaście osób, które korumpowały wyborców podczas głosowania do lokalnych władz na Podkarpaciu. Część z zatrzymanych to osoby powiązane z Polskim Stronnictwem Ludowym. http://fakty.interia.pl/podkarpackie/ne ... Id,1825229
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: grzeh »

Absurd. Policja bada, czy serial "Ranczo" złamał ciszę wyborczą
http://wpolityce.pl/media/245971-absurd ... e-wyborcza
..
Niby nic takiego, fikcyjny scenariusz o nieistniejących bohaterach. A jednak serial wywołał zamieszanie. 24 maja, w czasie II tury wyborów prezydenckich i w czasie trwania przedłużonej do 22.30 ciszy wyborczej, na ekranach telewizorów pojawił się wielki baner z napisem „Głosuj na Dudę”.
..
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: ajaks1 »

grzeh pisze:Absurd. Policja bada, czy serial "Ranczo" złamał ciszę wyborczą
http://wpolityce.pl/media/245971-absurd ... e-wyborcza
..
Niby nic takiego, fikcyjny scenariusz o nieistniejących bohaterach. A jednak serial wywołał zamieszanie. 24 maja, w czasie II tury wyborów prezydenckich i w czasie trwania przedłużonej do 22.30 ciszy wyborczej, na ekranach telewizorów pojawił się wielki baner z napisem „Głosuj na Dudę”.
..
Bo jakiś idiota zadzwonił na numer alarmowy, niektórzy to są żałośni
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: Joziiin »

Ciekawe co by było jakbym zgłosił te pasztety z nazwiskiem kandydata sprzedawane w dniu wyborów ? :hyhy:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: CYNGIEL »

Ja to te wybory bym unieważnił. :zalamany:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: grzeh »

Byłem wolontariuszem Ruchu Kontroli Wyborów
http://robertkonieczny.salon24.pl/65107 ... li-wyborow

Byłem szeregowym wolontariuszem RKW i robiłem zdjęcia protokołów obwodowych komisji wyborczych.

Listę moich komisji uzgodniłem z moją panią koordynator. Parę maili i telefonów. Miło, kulturalnie, rzeczowo. Wszystkie komisje znajdowały się w okolicy, gdzie mieszkam. 15 komisji w 8 lokalizacjach – w dwóch szkołach mieściły się po trzy komisje, a w trzech innych po dwie (mieszkam w dużym mieście).

...
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: luc »

Joziiin pisze:Ciekawe co by było jakbym zgłosił te pasztety z nazwiskiem kandydata sprzedawane w dniu wyborów ? :hyhy:
Sanepid zapewne :hyhy:

Z tego samego co linkuje @grzeh - w komentarzach.
Dobry wieczór,
byłam wolontariuszką RKW jako mąz zaufania ( Komitet Brauna) w pierwszej turze a potem ( przykro o tym pisac) z trudem uzyskałam "nominacje" na męża zaufania do drugiej tury od PiS.
Po zakończeniu prac w mojej komisji z córką przejechałyśmy się po naszym miasteczku , żeby sfotografować protokoły pozostałych komisji. Aby sfotografować protokół w Liceum trzeba było sforsować płot i mieć latarkę, w innej komisji znalazłyśmy boczne wejście na posesje ( przedszkole), ponieważ główne także było zamknięte, w dwóch jeszcze miejscach wywieszone protokoły musiałyśmy podświetlać latarką by je sfotografować Po naszym powrocie do domu wyniki zostały spisane na specjalnie przygotowanych przez RKW arkuszach i wysłane e-mailem. Już wtedy znaliśmy wyniki sondażu exit poll.
Do rana martwiłam się, że w nocy Panstwowa Komisja Wyborcza zrobi nocną zmianę.
Z trudem :?: Bo w pierwszej nie poparła Dudy :?: :zdegustowany: może należałoby w przyszłości zmienić nazwę tego czegoś na PiS-RKW :?: :cenzura: Brawo...
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: Winetou »

Wygrał ten co miał wygrać więc jest cisza!
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: gara »

Może dlatego jest cisza, że głosy nieważne nie odbiegały tak od normy, jak to było w przypadku wyborów samorządowych?
Zresztą parę głupawych akcji zostało wyłapanych. Ten gość z PSL, który kupował głosy za flachę też był dobry w tamtym roku.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: grzeh »

Ruchu Kontroli Wyborów
https://siepoliczymy.pl/

- czyli niezależny system liczenia głosów


"Chcesz by Twój głos się liczył? Teraz to jest możliwe!" Siepoliczymy.pl. ZOBACZ SPOT Ruchu Kontroli Wyborów
http://wpolityce.pl/polityka/269301-chc ... li-wyborow
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: ajaks1 »

Żeby chociaż płacili za te głosy to by jakaś kasa wpadła
piterS
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 22 października 2012, 10:29

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: piterS »

o jakiej ciszy tu mowa! wczoraj P. Kurowska prowadzila agitacje wyborcze na imprezie gminnej w Potakowce i o zadnej ciszy mowy nie bylo bo przeciez "wipow" prawo nie obowiazuje!!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18417
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Konferencja Ruchu Kontroli Wyborow pod PKW

Post autor: dragoness »

piterS pisze:o jakiej ciszy tu mowa! wczoraj P. Kurowska prowadzila agitacje wyborcze na imprezie gminnej w Potakowce i o zadnej ciszy mowy nie bylo bo przeciez "wipow" prawo nie obowiazuje!!!
Wojna plakatowa na osiedlach trwa w najlepsze.
ODPOWIEDZ